NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Jubiler Diadem Okulickiego, Co się z nim stało?
Posty: 1
Dołączył: 10 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 16:30  
Cytuj
Z czystym sumieniem nie polecam jubilera Diadem na Okulickiego. Oferta jest całkiem w porządku ale obsługa koszmarna. kupiłem tam kilka rzeczy zawsze trafiałem na panie ekspedientki było ok ale ostatnio trafiłem na obecność "pana złotnika" -arogancki i pyszny wręcz niekulturalny wobec klientów panie ekspedientki były przez jego zachowanie zmieszane. Dno sprzedaży i obsługi klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 16:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2017r. 16:42  
Cytuj
ja zawsze wychodziłem o nich zadowolony, gdy jest pan również

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Z czystym sumieniem nie polecam jubilera Diadem na Okulickiego. Oferta jest całkiem w porządku ale obsługa koszmarna. kupiłem tam kilka rzeczy zawsze trafiałem na panie ekspedientki było ok ale ostatnio trafiłem na obecność "pana złotnika" -arogancki i pyszny wręcz niekulturalny wobec klientów panie ekspedientki były przez jego zachowanie zmieszane. Dno sprzedaży i obsługi klienta.
To jest od dawna omijane przeze mnie szerokim łukiem miejsce.
Tyle że ja mam złe skojarzenia z tymi zdzirami. Facet spoko gość. W każdym razie uczciwy, a te suki okradają ludzi w perfidny sposób. Nic tam nie kupuję, ale parę lat temu trzeba było sprzedać trochę złota, bo brakło pieniążków. W tamtych czasach skup złota był po 50 zł za gram. Zdziry "liczyły" na kalkulatorku i za bransoletkę zamiast 240 zł "wyliczyły" 170 zł. Chyba miały kalkulatorek który odlicza od pieniędzy należnych klientowi kieszonkowe dla zdzir, więc trzeba na nie bardzo uważać.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 09:57  
Cytuj
trochę kultury ludzie ja tam nic nie kupuję jestem neutralny ale jak kogoś oszukały czy naciął się to można to opisać w cywilizowany sposób..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 12:09  
Cytuj
ja w tym sklepiku kupuje biżuterie od kilku dobrych lat.
Panie starają się być tak bardzo miłe że wzbudzają podejrzliwość, ale taki jest ich sposób na klienta
Złotnik kiedyś się "pomylił" na moją niekorzyść ale odkręcił sprawę i zostało na moim.
Złoto lepsze niż w aparcie, ceny również, zawsze dostaję znaczny rabat.
według mnie to i tak najlepsze miejsce w Stalowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2017r. 12:41  
Cytuj
Tez tam kupowalam i jest ok !
Natomiast Apart omijam szerokim łukiem .Córka dostala na komunie bransoletke czerwony sznureczek aniołek serduszko.Tak lubila bransoletke ze chodziła cale wakacje,najpierw urwal sie aniołek potem sznurek w miejscu gdzie byl laczony metalowym zaciskiem poprostu urwal sie.Gwarancja na 2 lata wiec zlozylam reklamacje i szok nie uznano ! Powod? Zbyt intensywne uzytkowanie !!! Wyglada na to ze bransoletka ma lezec w pudełku bo noszenie grozi zuzyciem !!!.Kupilam kolczyki zlote po 2 miesiacach ułamało sie uszko.Reklamacja nie uznana bo podobno za mocno odgiete podczas zakladania.Wysłałam kolczyki do firmy zlitniczej z prosba o zbadanie zlota.Okazalo sie ze zloto 14 karatowe jakie kupilam, okreslili jako 11 karatowe z duza domieszka metali.PO PROSTU DZIADOSTWO NIGDY WIECEJ!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2017r. 22:59  
Cytuj
Zgadzam się co do Aparatu dziadostwo przyciągające reklamą i ładną oprawą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się co do Aparatu dziadostwo przyciągające reklamą i ładną oprawą.

Jak wszystkie sieciówki, ale dzięki kolorowej reklamie ludzie kupują tam dziadostwo za trzy razy większą cenę (już po 50% rabacie) umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2017r. 12:53  
Cytuj
Apart ma absolutny złom a nie złoto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2017r. 12:49  
Cytuj
Kupuję tam i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim,którzy mają swój rozum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »