NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Implanty, ktory stomatolog
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Ludzie nie dajcie sie złapać na super reklamy i "najnowocześniejszy sprzęt na rynku " w multident!!!
Po leczeniu u T. Stwierdziłam ze jedyne co mi przychodzi do głowy to złożyć pozew.
Wydałam dużo pieniędzy a gdy zaczekam wymieniać problemy -nie przyznał ze to jego wina . Dokumentacji nie chciał wydać !!!! Boi sie . Ciekawe czy jestem jedną osobą która ratuje sie po nim u innych specjalistów ?

To jest masakra, bo tam to strach iść ,kiedyś dojdzie do jakiś komplikacji u któregoś pacjenta i poważnych konsekwencji z tym związanych, tym powinien się ktoś zainteresować bo nie można świadczyć usług medycznych idąc na ilość i kasę nie dbając o świadczone usługi, np. samochód ktoś źle naprawi trudno zrobi ktoś inny lepiej może coś poprawi itp, ale uszkodzone zdrowie człowieka nie zawsze można"naprawić"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 14:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 15:44  
Cytuj
To już wiadomo skąd tyle reklam sponsorowanych multidenta...
Jak takich mamy specjalistów z kliniki że Stalowej Woli
to ja sie dziwie ze to jescze stoi...
Po takiej reklamie chyba stracą oststnia klientele albo tych którzy nosili się z zamiarem pójścia tam
RIP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 16:01  
Cytuj
Ja robiłam we Włoszech,sam implant 1000 euro,później korona itd....ok 1300 euro...ale jak zaczęłam chodzić na przeglądy u nas, (z powodu bruksizmu korona była podpiłowana maksymalnie),każdy dentystysta ( w tym Novamed, Dentes itp) rozpoznali próchnicę 😁..a to była podpilowana korona od implantu... No comments

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 16:48  
Cytuj
Nie będę nikogo bronić ale troche smiesze mnie to jak ludzi z zazdrości piszą takie glupoty. Chodzę z Amelką od kilku lat do Multident. Wcześniej bylyśmy u róznych specja*listów ale nikt nie przekonał córcie odtworzyc buzie:szok: Doktor Trafidło ma swietne podejscie do dzieciaków i Amelka uwielbia tam chodzić. Może to niema nic wspólnego z implantami ale nie wierze ze mowimy o tym samym czlowieku. A jak ktos ma gorszy dzien to lepiej pójść na spacer a nie wyrzucac swoje frustracje. Chodze sama wszystkie plomby sie trzymaja, mialam robioną kanalówke pod mikroskopem nie mam zarzutów.. Rok temu bylam służbowo w Krakowie i trawilam do dentysty bo strasznie bolala mnie 8 , to Pani Doktor zrobila zdjecie rtg i powiedziala ze wszystko mam dobrze zrobione kanalowe super tylko trzeba 8 usuwac ale to juz inna historia. Wieć nie wierze w to co czytam! Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 17:05  
Cytuj
No mlode matki są z wizyt zadowolone ...to też się liczy 😛. Jak kogoś ząb boli i się sflustrował to i spacer nic nie pomoże ☺

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 17:10  
Cytuj
A o implantach troche pogadajmy. Ja tu czytam ze jeden lekarz tysiąc potrafi wszczepic i nikt nic sie nie przyznaje gdzie porzadnie zrobic za rozsadne pieniadze. Śmiało implantowcy gdzie? Jakich wybrac producentow? Bo nic nie pomagamy a do tego to forum...

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 17:12  
Cytuj
A w ogóle to sie cieszmy że nas jeszcze nie pozamykali. Znaczy wątku nie zamkneli bo się zdarza przecież

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 17:15  
Cytuj
Mi jena plomba wypadła po tygodniu na szczęście za darmo miałem założona drugą. Ale niestety aby nie stracić klienta Pan Trafiło powiedział że mam jeszcze jeden ząb zrobienia.Los chciał że ukruszyl mi sie kawalek innego zęba i na szybkości skorzystałem z usług innego dentysty i co sie okazuje ? Ze mam wszystkie zeby zdrowe. Ale w multidencie by mi jeszcze zaplombowali przecież 100 droga nie chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 17:53  
Cytuj
Mamo amelki, kimkolwiek jesteś ... należy ci się order z ziemniaka za obronę multidentu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:24  
Cytuj
Ja i pare znajomych (jeden znajomy mial takze robionego implanta) korzystalo z multident i zlego slowa nie moge powiedziec. Nie rozumiem skad tyle negatywnych komentarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 22:51  
Cytuj
No i są konkrety☺ Moni jakiej firmy wybralas implanty, ile wizyt, ile to kosztowalo. Nie badz samolubem podziel się informacyjną.

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 22:52  
Cytuj
Jaka gwarancja i na jaki czas...

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:36  
Cytuj
Znajomy robil implanty, nie wiem ile dokladnie kosztowalo to, napewno sporo. Zapytam . Ja na szczescie mam wszystkie swoje a korzystalam z innych uslug i wcale mi nie powypadaly plomby umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 14:08  
Cytuj
moze ktos korzystal u Tomasza Cubery?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 18:18  
Cytuj
CYTAT
No mlode matki są z wizyt zadowolone ...to też się liczy 😛. Jak kogoś ząb boli i się sflustrował to i spacer nic nie pomoże 
szanowny, PRL, a gdyby pisało że tato_amelki jest zadowolony z wizyt, to Pan też by miał glupie aluzje?!?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
Mamo amelki, kimkolwiek jesteś ... należy ci się order z ziemniaka za obronę multidentu.
nie zycze sobie takich tekstów!!! Bo tak naprawde nie zna Pani z kim rozmawia i proszę uważać ;) ... Proponuję lepiej wybrać się na randke z PRL ... Będziecie mieli dużo do powiedzenia sobie... Peace! Love! Rock'nRoll umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 20:03  
Cytuj
Z jednym sie zgodze: peace, love and rock'n roll

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Z jednym sie zgodze: peace, love and rock'n roll
zapytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Marz 2017r. 20:28  
Cytuj
A tak swoją drogą prawie wszyscy dentysci w miescie zajmują się implantami. Widać dochodowy biznes. Gdzie nie widze szyldu stomatolog od razu reklama implantów - wszedzie najlepsze, wybór nie bedzie łatwy...

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »