NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Zarobki w Stalowej i okolicach ,
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
Narazie jestem kawalerem zarabiam koło 2500 plus jakieś fuchy co do około 4k w sezonie letnim ale już teraz stwierdzam że nie mam szans dorobić się jakiegoś domku czy mieszkania nie mówiąc o utrzymaniu przyszłej rodziny


Sam - to kwestia stylu życia. Przy takich zarobkach jesteś w stanie bez problemu odłożyć na mieszkanie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 07:22  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 10:07  
Cytuj
Mirek 777 masz rację,wystarczy chcieć i trochę pomyśleć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Narazie jestem kawalerem zarabiam koło 2500 plus jakieś fuchy co do około 4k w sezonie letnim ale już teraz stwierdzam że nie mam szans dorobić się jakiegoś domku czy mieszkania nie mówiąc o utrzymaniu przyszłej rodziny


Sam - to kwestia stylu życia. Przy takich zarobkach jesteś w stanie bez problemu odłożyć na mieszkanie.


Miałeś oczywiście na myśli kupić mieszkanie na kredyt, bo odłożyć to może na laptopa czy telefon umiech Ale faktycznie, takie zarobki na kawalera to całkiem sporo by opłacać kredyt i jako tako funkcjonować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 15:04  
Cytuj
Prosto to zarobki na podkarpaciu niskie,starcza na zywnosc,na kupno mieszkania brakuje..mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 20:19  
Cytuj
Oczywiście zarobki to jest pojęcie względne, mi wystarcza 4k na całą rodzinę, opłaty, ratę kredytu i odłożyć. A komuś co tutaj napisał 4k ledwo wystarcza będąc kawalerem. W innych regionach polski może i sa lepsze zarobki Ale też koszty utrzymania, mieszkań i życia są większe. I trzeba sobie zadać jeszcze pytanie jaką pracę wykonujemy i o jakim stanowisku mówimy, jakie mamy kwalifikacje i wykształcenie. Bo znam fachowców którzy w naszym regionie potrafią dobrze zarobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 20:21  
Cytuj
Jeszcze dodam że mówiąc o kupnie mieszkania mamy na myśli zdolność kredytową? Bo trzeba by było zarabiac ze 20k na miesiąc żeby po roku uzbierać na mieszkanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 17 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 10:16  
Cytuj
NIEWOLNICTWO

kiedys niewolnik pracował na jedzenie i spanie (wikt i opierunek)

Teraz człowiek pracuje tez na wikt i opierunek , bo cala wypłatę na to musi wydać....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Marz 2017r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
Ceny tak poszły w górę, że "pała mała". Ja za te same zakupy płacę 40% więcej a pensję mam stałą od kilku lat. Niech pracodawcy teraz powiedzą czy w ciągu 1,5 roku koszty bieżące wzrosły im o 40%?


Nie wiem o jakich zakupach ty mówisz ale chyba o paliwie/złocie lub jakiś innych dobrach luksusowych.
Ok, zgodzę się że poszło wszystko do góry ale nie o 40%

Nasze bogactwo jest ściśle związane z tym co produkujemy i sprzedajemy, sprzedajemy więcej zarobki rosną -> kupujemy więcej, podwyżki nie powinny być podyktowane protestami czy jak ostatnio w khh czy gdzieś tam na SLONSKU górnicy podostawali czternastki mimo ogromnego zadłużenia KHH? Sory ale nie obrażając nikogo żeby zarabiać dużo trzeba coś umieć, mieć nie tylko odrobinę szczęścia, kwalifikacje, doświadczenie itd. Nasze państwo woli dać socjal nić przeznaczyć te pieniądze na inwestycje. i jeszcze na koniec fajna mapka obrazująca zarobki w PL

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »