NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zmiana sieci komórkowej,
Posty: 15
Dołączył: 17 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 18:04  
Cytuj
Witam za 6 miesięcy kończy się mi umowa z (+) i chciałem zmienić sieć na inną. Mogę zrobić to wcześniej czy muszę czekać go wygaśnięcia obecnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 18:18  
Cytuj
Jeżeli przyjmą papiery na przeniesienie teraz, to zmiana operatora wejdzie po zakończeniu umowy z (+).

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 20:26  
Cytuj
Umowa w (+) i tak skończy się za 6 miesięcy, chyba że chcesz zerwać umowę to inna sieć składa w Twoim imieniu wniosek o przeniesienie numeru z wypowiedzeniem umowy. Pełen cykl rozliczeniowy i jesteś w innej sieci ale z (+) przyjdzie ci kara za zerwanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2017r. 14:24  
Cytuj
Poczekaj jeszcze, pół roku to dość długo, oferty się mogą zmienić, chyba że chcesz jakąś konkretną teraz dostępną u nowego operatora, a oni się zgodzą na takie rozwiązanie, że za pół roku dopiero zacznie obowiązywać, ale nie wiem czy na to pójdą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2017r. 14:28  
Cytuj
ponoc działa dobrze na operatorów takie pisemko, wtedy szykują ci lepsza ofertę od innych żebyś nie przeszedł. A jeśli pisemnka nie będzie, to znaczy, że jesteś zadowolony i możesz dalej dużo płacić smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 11:57  
Cytuj
Od iluś lat jest taka tendencja, że bardziej się dba i oferuje lepsze oferty nowemu klientowi niż staremu. Można być wiele lat w jednej sieci, a oni to mają gdzieś bo się skupiają na pozyskiwaniu nowych. Dlatego warto czasem zmienić sieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 15:11  
Cytuj
warto, warto, ale też warto poczekac do zakonczenia umowy, bo co chwile są nowe promocje i możesz cos wyrwać korzystniej później

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 16:23  
Cytuj
a2mobile 20 zeta i wszystko bez limitu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 17:10  
Cytuj
Haha może i bez limitu, ale im więcej danych wykorzystasz tym wolniej ten ich internecik będzie ci działał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 17:11  
Cytuj
Ja 20.04 po zakończeniu umowy z PLAY-em przenoszę się do Virgin ma wiele opcji do wyboru .Wybrałem za 44 zł wszystko bez limitu i 24 GB internetu.Zobaczymy jak to działa , tym bardziej ,że umowę mogę rozwiązać w każdej chwili.PLAY podobnie jak wcześniej PLUS olał starych klijętów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 17:31  
Cytuj
nienarzekam. internet smiga jak w kazdej innej sieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 17:40  
Cytuj
Apas. To ja mam jeszcze lepszą ofertę. Lajt mobile rozmowy i smsy bez limitu, 25g internetu, trzy miesiące za darmo, a później 36 Zeta. Niech się Play wypchane sianem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 17:53  
Cytuj
bzk tak? To spróbuj obejrzeć film w jakości hd po wykorzystaniu 15GB, z prędkością 512kb/s, życzę powodzenia. Oferta owszem fajna, ale dyskwalifikuje ją spowolnienie, tzw "lejek":
0-5 GB - brak ograniczeń;
5-10 GB - prędkość max. 3 Mb/s
10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s
powyżej 15 GB - prędkość max. 512 kb/s
15GB to ja wykorzystam w dwa trzy dni. Charakterek najlepiej wpisz sobie w google porównanie ofert na kartę lub abonament jeśli wolisz i sprawdź sam/a każdą ofertę z osobna i czytaj uważnie każdy punkt szczególnie te drobnym drukiem bo można się naciąć na solidny wał ze strony sieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 20:53  
Cytuj
Filmy ogladam w telewizorze lub na kompie a nie w telefonie. Ja tyle nie wykorzystuje wiec mi w zupelnosci wystarcza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 21:27  
Cytuj
A ja dosyć często używam telefonu jako routera, a że ma 6-cio calowy ekran to czasami leżąc w łóżku oglądam na nim filmy. A po za tym po co mi te ich GB skoro nie mogę z ich korzystać z jednakową prędkością przez cały czas, to mija się z celem, ale warto poczekać może za jakiś czas się ogarną przestaną tak walić w CH z klientami i zmienią tą niedogodność, wtedy będzie można powiedzieć że mają najlepszą ofertę, a na razie jest ona najlepsza tylko dla tych co nie korzystają dużo z neta w telefonie. Zresztą nie ma na rynku w tej chwili idealnej oferty, każda ma jakieś wady(haczyki).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2017r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
warto, warto, ale też warto poczekac do zakonczenia umowy, bo co chwile są nowe promocje i możesz cos wyrwać korzystniej później


No ja tak właśnie co się wkurzałem na Orange to postanawiałem, że przy zmianie umowy przechodzę już gdzieś indziej, a potem i tak to olewałem. Kiedyś nie zmieniałem, bo w bankach i wszędzie by trzeba zmieniać nr, ale teraz już nie ma takiego problemu, więc już chyba w tym roku zmienię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 24 Marz 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2017r. 15:38  
Cytuj
Z jakiej sieci na jaką przechodzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2017r. 20:43  
Cytuj
Jeśli to do mnie pytanie to jeszcze nie zdecydowałem, już dzwonili, ale mam jeszcze też ze 3 miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »