NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Przejazd na czerwonym,
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 17:59  
Cytuj
witam dostałem list z GITD o przejechanie na czerwonym w Stalowej Woli na skrzyżowaniu wielkiego brata ze zdjęciem tylko ze to zdjecie jest czarne i widac tylko swiatla samochodu i sygnalizacje swietlna a jaki to jest samochod i tablic rej nie widać , pisze tylko miejsce data i godzina zdarzenia 8 rano a zdjecie jest czarne . Wiec mysle tego mandatu nie placic . Czy tez mieliście takie czarne zdjęcia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 17:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Sty 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 19:58  
Cytuj
Lepsze zdjęcia zobaczysz na sprawie umiech ale to dodatkowo kosztuje (mandat + koszty sprawy) wiem z autopsji, zdjęcia żyleta tylko brakowało z wnętrza samochodu selfie umiech

Istnieje jakiś promil szansy, że będziesz mógł podważyć na sprawie materiał w postaci zdjęć.

Z własnego doświadczenia teraz bym zapłaciła a promil szczęścia zostawiła na Lotto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 20:10  
Cytuj
po jakim czasie od "kliknięcia" przychodzi mandat??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Sty 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 20:20  
Cytuj
W moim przypadku polecony dostałam 1,5 miesiąca od daty zdarzenia a kolega z firmy 3 miesiące, chyba nie ma reguły bo decyduje liczba sesji do obronienia przez GITD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
Wiec mysle tego mandatu nie placic


Jeszcze żadnego mandatu nie dostałeś! Jedynie jakiś druczek z prośbą o wskazanie kierującego. Od tego druczka do mandatu jeszcze daleka droga.

Poczytaj troszkę teorii: https://anuluj-mandat.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 23:29  
Cytuj
Ja wjechałem wczoraj na pomarańczowym, mam nagrane na kamerce i zabezpieczyłem nagrania w razie jakby chcieli mnie przekręcić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 23:52  
Cytuj
skoro dostałeś jakiś list od nich to musi być widać nr rejestracyjne bo inaczej nie wiedzieli by do kogo wysłać. ja juz na pomarańczowym (żółtym) przejeżdżałem jakieś 5 razy i nic mi nie przyszło, ale osobiście pare razy widziałem jak goście wjeżdżają na czerwonym. tym pewnie przychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 08:11  
Cytuj
Na "pomarańczowym" to spoko, też kilka razy wjechałem i nic. Chłopie lepiej zapłać, mniej kłopotów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 17:07  
Cytuj
Ja dzisiaj bylem swiadkiem jak koles bodajze jarisem wystraszyl sie pomaranczowego i dal po heblu zatrzymujac sie na srodku skrzyzowania. Akcja ololo 12 z kierunku avanti - wiadukt. Trudno roznie to bywa, tylko 2 rzeczy. Uwarzaj bo kiedys Ci ktos przy takim hamowaniu skasuje kuper. Nie chodzi o to czyja wina tylko o cale zamieszanie ze stluczka, tlumaczeniami i odszkodoeaniami, lepiej tego unikac. Druga sprawa, jak chcesz to wysle Ci magramie z rejestratora ze nie przejechales na czerwonym zebys mial na podkladke w razie czegos. Wyslij na priv adres i mapisz tu ze napisales. Mam madzieje ze sie nie madpisalo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 19:31  
Cytuj
zielona (chyba) toyota yaris blachy RST JX4...
jakbys potrzebowal nagranie w razie mandatu to mam już zabezpieczone.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 19:52  
Cytuj
To ile on jechał, że hamowanie zaprowadziło go na środek skrzyżowania?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 20:00  
Cytuj
Auto bez absu przy 40 na sliskim i wystarczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 20:06  
Cytuj
Yaris bez absu? Już w 2000 roku miałem 1 wersję i miała abs.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 20:10  
Cytuj
Andrzej jak widze auta po parkingach to większa.połowa średnio dba o auto. Wystarczy że poleci pierścień na tarczy wart 19 zł, wymiana 150 i abs brak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 20:13  
Cytuj
Może i tak. Dziadów nie brakuje. Potem takie efekty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 21:20  
Cytuj
Przestance oceniac goscia nie widząc sytuacji. Wystraszyl sie i tyle. Sieja wszyscy zdkeciowy zament i takie sa efekty.
Mignelo mu pomaranczowe jak mial moze z 5m do pasow, moze mawet mniej. Zatrzymal sie za pasami a przed znakami poziomymi "ustap pirwszenstwa".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 21:36  
Cytuj
No to musiał mieć sporo więcej niż 50 km/h. Mimo wszystko dobrze, że wyhamował i nikt go nie "trzepnął"

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 22:40  
Cytuj
Ehhh czy wy zawsze musicie szukac w czyms problemu? Najpierw jakies pierscienie i absy, teraz predkosc. Nie jechal wiecej jak 50 na bank bo jechalem centralnie za nim. Nie rozmywajcie tematu domyslami. Gosc moze jest w pracy i dzieki waszym pustym nic mie wnoszacym postom moze to przeoczyc badz ktos z jego znajomych.
Powtarzam woec jeszcze raz

Zielony yaris, godzina okolo 12, rondo przy patriocie, kierunek avanti-wiadukt, rejestracja Rst jx4..
Mam nagranie wrazie jakby przyszedl mandat. Pisz na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Lut 2017r. 01:29  
Cytuj
CYTAT
Ja dzisiaj bylem swiadkiem jak koles bodajze jarisem wystraszyl sie pomaranczowego i dal po heblu zatrzymujac sie na srodku skrzyzowania. Akcja ololo 12 z kierunku avanti - wiadukt. Trudno roznie to bywa, tylko 2 rzeczy. Uwarzaj bo kiedys Ci ktos przy takim hamowaniu skasuje kuper. Nie chodzi o to czyja wina tylko o cale zamieszanie ze stluczka, tlumaczeniami i odszkodoeaniami, lepiej tego unikac. Druga sprawa, jak chcesz to wysle Ci magramie z rejestratora ze nie przejechales na czerwonym zebys mial na podkladke w razie czegos. Wyslij na priv adres i mapisz tu ze napisales. Mam madzieje ze sie nie madpisalo.


Mówisz, że "wślizg" na skrzyżowanie to nie to samo co wjazd smiech2? No w sumie to chyba racja potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2017r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja dzisiaj bylem swiadkiem jak koles bodajze jarisem wystraszyl sie pomaranczowego i dal po heblu zatrzymujac sie na srodku skrzyzowania. Akcja ololo 12 z kierunku avanti - wiadukt. Trudno roznie to bywa, tylko 2 rzeczy. Uwarzaj bo kiedys Ci ktos przy takim hamowaniu skasuje kuper. Nie chodzi o to czyja wina tylko o cale zamieszanie ze stluczka, tlumaczeniami i odszkodoeaniami, lepiej tego unikac. Druga sprawa, jak chcesz to wysle Ci magramie z rejestratora ze nie przejechales na czerwonym zebys mial na podkladke w razie czegos. Wyslij na priv adres i mapisz tu ze napisales. Mam madzieje ze sie nie madpisalo.


Mówisz, że "wślizg" na skrzyżowanie to nie to samo co wjazd smiech2? No w sumie to chyba racja potluczony


chyba tak na to patrzą.
pewnie jak ktos uzyl hamulca na żółtym i jechał z dobrą prędkością ale po prostu było ślisko i przekroczył linię, to nie jest to to samo, co jakby dodał gazu. W pierwszy wypadku jest bardziej zgodnie z przepisami bo na żółtym trzeba hamować a nie przyspieszać i z tego powodu być może da się mandatu uniknąć. A że nie wyszło? Cóż, kierowca zachował się poprawnie, jego pojazd był sprawny i hamował, a za stan drogi odpowiedzialności kierowca nie ponosi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 399
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2017r. 11:32  
Cytuj
zapisane w DU Nr 220 Poz. 2181. Zal. 3 punkt 8.2. Wymagania
Formalne podpunkt b. Żółte światło przy zmianie z zielonego na czerwone
MUSI świecić się przez 3 sek. W drugą stronę 1 sek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 00:18  
Cytuj
Naxxos - a dostosowanie prędkości do warunków na drodze? A szczególną ostrożność dojeżdżając do skrzyżowania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »