NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Opinie o "0" w PSP nr 7, Witam. Jak w temacie proszę o aktualne opinie o "zerówce"
Posty: 18
Dołączył: 10 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 14:02  
Cytuj
Witam. Jak w temacie proszę o aktualne opinie o "zerówce". Jak oceniacie szkołę, podejście nauczycieli do dzieci,czy wogóle dzieje się tam coś ciekawego? Z góry dziękuję za wpisy.

emi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 14:02  
Cytuj

emi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 14:39  
Cytuj
polecam szkołe, na yt można znaleźć filmik promocyjny

https://www.youtube.com/watch?v=TNv6re7UxtM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sos
sos
sos
Posty: 41
Dołączył: 29 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 21:47  
Cytuj
Ja rowniez jestem zainteresowany,prosze o opinie osob,ktorych dzieci uczeszczaja do tej szkoly.dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 16:56  
Cytuj
Z chęcią udzielę opinii na ten temat. Ja jako rodzic uważam, że PSP nr 7 jest bardzo dobrym wyborem. Nie zmieniłabym decyzji odnośnie wyboru szkoły (w tym "0"). Nauczyciele, z którymi miałam styczność do tej pory są kompetentni, cierpliwi i potrafią współpracować z dziećmi. Atmosfera jest na prawdę sprzyjająca. Moje dziecko nigdy nie narzekało na relacje z kolegami i nauczycielami, a do tego co najważniejsze nie muszę zmuszać dziecka do nauki i całkiem nieźle sobie póki co radzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 19:53  
Cytuj
Słyszałam wiele dobrych opinii na temat tej szkoły. Dzieci mojej bliskiej przyjaciółki uczą się właśnie w "siódemce". Ona jest zadowolona i dzieciaki chętnie idą do szkoły. Jeśli chodzi konkretnie o zerówke to z tego co wiem jest bardzo dobrze. A dzieje sie chyba sporo bo ciągle słysze o wyjściach do muzeum, wyjazdach na wycieczki itp umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 17:33  
Cytuj
Do jakich godzin uczą się tam dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Maja 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2017r. 20:35  
Cytuj
A ja mam mieszaną opinię na temat tej szkoły.

Kiedyś moja córka chodziła do niej w klasach 1-3 Opinię mam super i żadnych zastrzeżeń ale...

mojej kuzynki dziecko też chodziło do tej szkoły i niestety opinie rodziców na temat wychowawczyni były negatywne. Brak wycieczek bo ona nie lubi wycieczek, brak spacerów bo ona nie lubi spacerów i co najgorsze obnoszenie się tej pani z feminizmem radykalnym do tego stopnia, że na lekcjach mówiła dzieciom z 1 czy 2 klasy, że cyt. "chłopcy nie powinni istnieć gdyż są z nimi tylko problemy".

Wiem też, że na lekcji tej Pani uczeń miał problemy żołądkowe ale nie wypuszczono go do do toalety. Można sobie wyobrazić w jakim stanie siedział w klasie do końca lekcji i jak był upokarzany gdy od niego śmierdziało. Odebrany został ze szkoły ze świetlicy około 14-15 i był odparzony. Nikt nie zadzwonił do rodziców by go zabrano.

Dlatego uważam, że zależy do jakiego nauczyciela trafi dziecko. Jeśli akurat do takiego tyrana to będzie przechlapane przez 8 lat ( reforma) lub szybko rodzic zabierze dziecko z tej szkoły.

Informuję jednocześnie z opisane zdarzenie było prawdziwe i z pełną odpowiedzialnością nawet karną potwierdzam, że miało miejsce. Opisywane było tu na forum już nie raz a mimo to nawet ta pani feministka nie zmieniła swojego podejścia szczególnie do chłopców. Powinna przy okazji reformy na emeryturkę się udać.

http://stalo(...)d=683768

poza tym już szkoła miała aferę z wycieczką szkolną zakrapianą alkoholem.

Od czasu zmiany dyrektora. poziom tej szkoły upada moim zdaniem.

Poleciła bym kiedyś szkołę podstawową nr3. Moje dziecko ją ukończyło i nigdy nie było takich sytuacji jak kuzynka miałą w 7 ale od kiedy zmieniono pedagoga szkolnego jest tam tragicznie w starszych klasach.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić PSP nr 5, najmłodsze moje dziecko tam chodzi i jest rewelacja i w podstawówce i gimnazjum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2017r. 09:59  
Cytuj
Potwierdzam problemy z nauczycielką ze szkoły nr 7, panią Z.R.
Moje dziecko chodziło do jej klasy (1-3). Dyrektor sprawę ignorował. Unikać jak ognia ! Był na forum wątek na jej temat. Można znaleźć.
Poza tą Panią wszystko ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2017r. 15:45  
Cytuj
Uważam, że nie powinno się oceniać całej szkoły przez pryzmat opinii na temat jednej osoby. Mam kontakt z nauczycielami PSP nr 7 i rodzicami uczniów od kilku lat i nie spotkałam się z takiego typu sytuacjami, ani opinią tego rodzaju.
Warto pamiętać, że łatwiej jest znaleźć negatywne komentarze w sieci, niż te pozytywne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 19:33  
Cytuj
Mój syn chodził do zerówki w "siódemce",fajne rozwiązanie. Moim zdaniem lepsze od zerówki w przedszkolu. Dziecko przygotowuje się do pierwszej klasy, jest już oswojone ze szkołą i nawiązuje relacje z kolegami, z którymi najprawdopodobniej będzie mieć styczność w wyższych klasach. Teraz syn chodzi już do drugiej klasy. Zajęcia są urozmaicone, w-f nie tylko w tradycyjnej formie. Dzieci uczą się grać w tenisa, korzystają z basenu. Nauka wydaje mi się, że jest a wysokim poziomie, ale też dzieci nie są zestresowane idąc do szkoły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »