NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Naprawa samochodu,
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 23:09  
Cytuj
Ale jakie czesci :d?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 23:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 00:09  
Cytuj
Mi tam robili tez samochód to zapłaciłem2200 .Robisz unich audi to bulisz jak za audi, płacisz nie od roboty a marki pojechałem do innego mechanika żeby sprawdzić co wymienili wszystkie części włożone to zamienniki,a zapłaciłem jak za oryginalne nie polecam tego warsztatu chyba ze ktoś ma kaprys i gruby portfel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 08:44  
Cytuj
Następny. Nie napisze co zrobili, na jakich częściach, jak. Nawet nie wie jakie części mieli montować. Zapłaciłeś 2 tysiące i zdziwienie wyrażasz, a przepraszam, ceny nie ustaliłeś wcześniej? Weźcie się ogarnijcie! Wasza ignorancja jest ogromna.

Robili mi samochód ... co to w ogóle znaczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 09:50  
Cytuj
Ponoć najwięcej na świecie ignorantów żyje w Polsce ;)

Coś w tym jest.

Lepsze jest to jak lekarz lub prawnik mówi, że "robiłem samochód ...(tu nazwa warsztatu)", a rączki nawet smaru nie widziały good lubię wtedy głupio zapytać: Ale jak to, wpuścili Cię na stanowisko, dali klucze żebyś sobie naprawił?? smiech2 Poprawniej już jest właśnie "robili mi samochód", już nie wymagam żeby mówić "naprawiano mi samochód", samochód był w serwisie, oddałem samochód do zrobienia hamulców, żeby znów hamowały itd i tak wiadomo, że to tylko skrót myślowy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 17 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 10:49  
Cytuj
Napraw sam taniej bedzie cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 11:53  
Cytuj
Najmniejszy problem to teraz kupić samochód, ale problemy są gdy trzeba go utrzymać. Niestety części do samochodów też drożeją a tym bardziej drożeją usługi(nie tylko mechaniczne). Pierwsza podstawowa sprawa to najważniejsze żeby troszkę rozeznać ceny części i na starcie mechanikowi powiedzieć co chcemy i za ile, a co do ceny usługi to nie myślcie że ktoś wam będzie wymieniał i naprawiał za przysłowiowe 50 zł. Większość osób dodających samochód oczekuje rachunków faktur itp. więc naturalne że warsztat pracuje legalnie i odprowadza podatki i krwiopijczy zus. W tamtym roku serwisowałem całe hamulce (tarcze przód, tył,klocki,nowy płyn i wszystko to co powinno byś zrobione do tej usługi) Oczywiście rozeznalem ceny a za namową mechanika zastosowałem lepsze rozwiązania cenowe co do jakości. W tysiacu się zmieściłem. W tym praca mechanika 250 zł. No to jest przecież normalne. I przez myśl mi nie przechodzi jakieś targowanie się i biadolenie. Dodam że korzystam z warsztatu w Nisku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »