NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Naprawa samochodu,
Posty: 20
Dołączył: 11 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2017r. 21:45  
Cytuj
Witam co sądzicie o naprawie auta w firmie Artmot

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2017r. 21:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2017r. 09:42  
Cytuj
Google daje ocene 2/5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2017r. 09:56  
Cytuj
Nie polecam data umowiona auto do odstawienia wolne w pracy a tu pan niemual zapisane dkatego teraz naprawiam auto tylko u 2 mechanikow tanio i dosc szybko chociaz terminy sa duze ale warto jeden pan w stalowej eolu a drugi w rzeczycy najlepsi mechanicy i nizdzierusy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lut 2017r. 10:07  
Cytuj
Z daleka od tego mechanika, Pan Arturek to kretacz jakich malo, koledze wymienial rozrzad w VW, mialo byc na oryginalnych czesciach wiec cena praktycznie drugie tyle, po czasie okazalo sie ze tanie zamienniki zamontowal.

Mnie pare lat temu za wymiane oleju + filtra paliwa skasowal 80 PLN, 15 minut roboty, jak zapytalem czemu tak drogo, to powiedzial zebym kupowal u niego czesci to bedzie wymiana za free, tylko ze on ma ceny z kosmosu w tym swoim sklepiku.

Oszczedz sobie czasu i nerwow .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2017r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
Z daleka od tego mechanika, Pan Arturek to kretacz jakich malo, koledze wymienial rozrzad w VW, mialo byc na oryginalnych czesciach wiec cena praktycznie drugie tyle, po czasie okazalo sie ze tanie zamienniki zamontowal.

Mnie pare lat temu za wymiane oleju + filtra paliwa skasowal 80 PLN, 15 minut roboty, jak zapytalem czemu tak drogo, to powiedzial zebym kupowal u niego czesci to bedzie wymiana za free, tylko ze on ma ceny z kosmosu w tym swoim sklepiku.

Oszczedz sobie czasu i nerwow .


Niebede bronil tu mechanika ale czy wiesz w jakiej cenie jest olej (jaki byl uzyty) i cena filtra? Czy wiesz ile czasu zmienia sie olej ??? Widac ,ze niemasz o czyms pojecia ,a piszesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2017r. 19:28  
Cytuj
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Co ma do wymiany cena filtra i oleju? Jak wlewa mi drozszy olej to mam placic wiecej za sama wymiane niz w przypadku taniego oleju? Dziwne rozumowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2017r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
Coś więcej o Peugeocie? :-)model, rok, silnik, blacharka? Przebieg? choć to najmniej ważne

Nie ale wystarczy ze jest utrudniony dostęp np do filtra oleju i zamiast robić to 30 minut to musi poświęcić godzinę. Otwórzcie warsztat, zapłacie zusy i wszystkie opłaty i róbcie za pół darmo. A przed wymiana oleju nie pytałem o cenę za taką usługę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lut 2017r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z daleka od tego mechanika, Pan Arturek to kretacz jakich malo, koledze wymienial rozrzad w VW, mialo byc na oryginalnych czesciach wiec cena praktycznie drugie tyle, po czasie okazalo sie ze tanie zamienniki zamontowal.

Mnie pare lat temu za wymiane oleju + filtra paliwa skasowal 80 PLN, 15 minut roboty, jak zapytalem czemu tak drogo, to powiedzial zebym kupowal u niego czesci to bedzie wymiana za free, tylko ze on ma ceny z kosmosu w tym swoim sklepiku.

Oszczedz sobie czasu i nerwow .


Niebede bronil tu mechanika ale czy wiesz w jakiej cenie jest olej (jaki byl uzyty) i cena filtra? Czy wiesz ile czasu zmienia sie olej ??? Widac ,ze niemasz o czyms pojecia ,a piszesz


O czym ty rozmawiasz, Olej i filtry (wklady) mialem kupione w wlasnym zakresie, powtarzam wymiana maks 15 minut bo jego mechanik robil to przy mnie, lekarz tyle nie bierze.


Nie bede wiecej sie rozpisywal na temat tego pana ale wolny rynek smialo mozesz u niego serwisowac.
I przeczytaj pierwsza czesc mojego postu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2017r. 14:40  
Cytuj
80 zł za robote to bardzo dużo, ja u innego mchanika płacę 20 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2017r. 19:11  
Cytuj
Ja osobiście chciałbym napisać o AUTOKLINIKA. Ten warsztat to jakaś pomyłka, kiedyś pojechałem z problemem wycieku oleju. Naprawa wykonana na 5 lecz po odbiorze auta przestały działać wycieraczki i radio. Wracam do nich , a tam słyszę, że oni nie wiedzą czy to działało wcześniej. Po negocjacjach postanowili, że naprawią ten "mały" problem. Zrobili i wzieli za to 50 zł. Niby nie pieniądz, ale jednak wzieli za coś, co sami popsuli umiech NACIĄGACZE. boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2017r. 17:58  
Cytuj
ja do tej budy to boje sie zbliżyc a co dopiero zostawić samochód. Jeśli nie wiesz o czym mówie to przyjżyj się kto jest właścicielem, kto jest jego bratem, kto byl jego ojcem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2017r. 15:24  
Cytuj
Ja z czystym sercem mogę polecić Bosch Service naprzeciwko Kauflandu, tam gdzie kiedyś był salon Fiata.
Myślałem, że będzie drogo, a tu niespodzianka!
Ceny spoko i do tego gwarancja i pełny wgląd w każdą wykonaną operację.
Można poczekać na auto w super warunkach - widząc do mechanicy robią w danym momencie za wielką szybą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2017r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Ja z czystym sercem mogę polecić Bosch Service naprzeciwko Kauflandu, tam gdzie kiedyś był salon Fiata.
Myślałem, że będzie drogo, a tu niespodzianka!
Ceny spoko i do tego gwarancja i pełny wgląd w każdą wykonaną operację.
Można poczekać na auto w super warunkach - widząc do mechanicy robią w danym momencie za wielką szybą.


No, tylko nad marketingiem muszą bardziej popracować...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lut 2017r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
Ja z czystym sercem mogę polecić Bosch Service naprzeciwko Kauflandu, tam gdzie kiedyś był salon Fiata.
Myślałem, że będzie drogo, a tu niespodzianka!
Ceny spoko i do tego gwarancja i pełny wgląd w każdą wykonaną operację.
Można poczekać na auto w super warunkach - widząc do mechanicy robią w danym momencie za wielką szybą.


A co robiles w aucie i za ile?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 08:11  
Cytuj
@Heniek
@Naxxos
Robiłem sprężyny z przodu bo pękły po mrozach i łożysko łożysko kolumny McPhersona (cokolwiek to jest). Robiłem to miesiąc temu, było tanio, dziewczyny z obsługi bardzo uprzejme i profesjonalne, no i kozacki telewizor w holu. Jak znajdę paragon to wstawię. Lepiej bo zanim cokolwiek zrobili dostałem pełną wycenę, a końcowa cena nie różniła się od tej na kartce. Miłe zaskoczenie. Hejterzy, człowiek chce się wypowiedzieć, a tu zaraz cisną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 19:42  
Cytuj
Mnie pan Artur skasował na 2000tys złotych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Mnie pan Artur skasował na 2000tys złotych


DWA MILIONY?! Czym Ty jeździsz? Złotym Maybachem z silnikiem i zawieszeniem z diamentów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2017r. 23:54  
Cytuj
Zwykła literówka i wielkie mi halo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Mnie pan Artur skasował na 2000tys złotych


Ale za co te 2 tyś? Bo taki tekst naprawdę bardzo mało wnosi do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 11:39  
Cytuj
Bene oddales auto przed tworzeniem watku na forum czy po?

Za co te 2 tysie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 12:01  
Cytuj
ja nie mam dobrych wspomnień z naprawa samochodu u niego fakt ze mam drogie części ok 1400zł to za robotę ponad 800zł. Podobno oryginały a nie zamienniki ale to okaże się przy następnej wymianie. Dodatkowo samochód odbiór miał być na środę a w środę samochód rozkręcony i dopiero po 2 dniach samochód sprawny bo brakowało części.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 12:11  
Cytuj
Przed tworzeniem wątku wymieniał klocki tarcze filtry zaciski itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
Przed tworzeniem wątku wymieniał klocki tarcze filtry zaciski itp



No i jaki wniosek? Dużo, mało? Ile części ile robocizna, jak cena części do cen na necie - naprawdę, dalej mgliste te wypowiedzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 12:40  
Cytuj
I jak zrobione! Czy wszystko dokręcone kluczem dynamometrycznym, właściwym momentem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 11 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 19:50  
Cytuj
Części 925zl reszta robota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »