NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ogłoszenia na stalowym miescie, domy
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:54  
Cytuj
Wchodze czasem na ogłoszenia na stalowym miescie,ot tak zobaczyc co ludzie sprzedaja i za ile.
Czasem widze okazje ,a czasem przegięcia.
Zaintrygowało mnie ogłoszenie ktore było i na stalówce i tu juz od miesiecy,dom w Agatówce do kapitalnego remontu za 179 tys,ludzie czy ktos sie z koniem na łby pozamieniał?No i co ze to Agatówka? no i co ze blisko Stalowej Woli,ale ludzie myslcie troche co i za ile wystawiacie !
Gdzies na jesieni byl domek tez w Agatówce za 159 tys do zamieszkania z zagospodarowana dzialka 90 m,w Rudniku 120 m do małego remontu z działka 11 a,w Rudniku za 180 tys pol blizniaka do zamieszkania.A tu bujajaj sie z rudera za 179 tys od roku chyba.
Czy to pazernosc ludzka ? pchac sie na wies za taka chate jak tyle pieknych mieszkan w miescie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:10  
Cytuj
Kolego- wolny rynek. A jak wolisz mieszkania, wybieraj mieszkania.

Trollowy temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
Kolego- wolny rynek. A jak wolisz mieszkania, wybieraj mieszkania.

Trollowy temat.


masz racje wolny rynek i nikomu nic do tego za ile kto sprzedaje,najwyzej bedzie sie bujał kilka lat umiech
Własnie odnalazłem to ogłoszenie umiech no kurde przesada .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 06:41  
Cytuj
Nie rozumie w czym problem. Przecież jak znajdzie klienta to wolno mu sprzedać nawet za milion.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 07:33  
Cytuj
Pewnie w tym problem ze chce kupić za pół darmo ale właściciel trzyma ostro cenę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 07:38  
Cytuj
Cenę ustala sprzedawca, a weryfikuje rynek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11557
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 08:00  
Cytuj
Widzę, że niektórym naprawdę brakuje możliwości komentowania ogłoszeń. No bez sensu.
Jak ktoś nie łamie prawa zamieszczając ogłoszenie to co Wam do tego?
Na tym m.in. przecież polega wolność.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Pewnie w tym problem ze chce kupić za pół darmo ale właściciel trzyma ostro cenę.


No tak ty wiesz najlepiej.Dlugo myslales nad ta rewelacja? Wieś to nie moja bajka ,fakt moze sprzedac ja trafi na jakiegos jelenia nawet za milionumiech)))
A generalnie chodzilo mi o konsejwrntne trzymanie sie ceny,sama sprzedawalam mieszkanie i po 2 m-c opuscilam cene ,poszlo w tydzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 12:22  
Cytuj
Każdy towar ma swojego kupca a cenę dyktuje popyt. To że Tobie się spieszyło to nie oznacza że i temu komuś więc trzyma cenę. żal Ci ściska że swoje sprzedałaś za tanio??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 12:52  
Cytuj
Jak kogos nie stać na dom to niech sobie kupi mieszkanie,proste.Sama działka kosztuje sporo więc nie wiem o co ci chodzi.Cena wcale nie jest aż tak wysoka jak na dom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
Każdy towar ma swojego kupca a cenę dyktuje popyt. To że Tobie się spieszyło to nie oznacza że i temu komuś więc trzyma cenę. żal Ci ściska że swoje sprzedałaś za tanio??



Wiesz co ty wiesz oczywiscie lepiej,dziekuje za twoje rewelacyjne prypuszczenia umiechkoncze rozmowe z toba bo szkkoda mi klawiatury.Ty wiesz lepiej boś taki WIEJSKI MUNDROL i wydedukowales sobie tak,a nie inaczej i tego sie trzymaj.Ja z MUNDROLAMI nie smiem dyskutowac.Ja pie.... Ale czub

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
Jak kogos nie stać na dom to niech sobie kupi mieszkanie,proste.Sama działka kosztuje sporo więc nie wiem o co ci chodzi.Cena wcale nie jest aż tak wysoka jak na dom.


No prosze cie za rudere do kapitalnego remontu nie jest wysoka cena?
Ten ktos pisze ze nie jego bajka wies ,a wy wszyscy z uporem maniaka ze chce kupic dom z jednego zdania piszecie tu "poematy" i wciskacie komus swoja jedynie sluszna racje.Co za naród!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 13:23  
Cytuj
A może jest na odwrót i ona chce wcisnąć komuś swoją rację?? Jest taka cena a nie inna i co to kogo obchodzi, nie sprzeda to sprawa właściciela. Po co komentować że rudera, drogo itp??

hybryda teraz to zabłysnęłaś inteligencją.... przy braku argumentów zaczynają się wyzwiska. Niech Ci będzie że "wiejski mundrol" (cokolwiek to znaczy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 14:06  
Cytuj
hybryda ma racje. Ludziom niekiedy sie w dupach przerwaca i daja ceny z kosmosu. Oczywiscie to jest ich sprawa i niech dalej bawia sie w "SPRZEDAWCE"... Ale po co z siebie robic durnia i dawac takie cos publicznie ? Szkoda, wlasnie ze nie mozna komentowac ofert kupna sprzedazy.

/--/

Moderowano przez: sm
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 15:46  
Cytuj
qwertyrze tak w skrócie "przyjdzie głupi i kupi". Takie życie, sprzedający chce jak najwięcej a kupujący jak naj mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 07:27  
Cytuj
Hybryda ma rację. Spora część ogłoszeń dostarcza tyle rozrywki co dobra komedia. Tyczy się to również mieszkań. Ludzie położą do mieszkania po babci średniej klasy płytki prosto z wystawki z Castoramy, pierwsze z brzegu panele po 20 zł za metr i ogłoszenie 'KOMFORTOWE PO REMONCIE'. Zaledwie 200 tys za 50 m... Opamiętajcie się! Na olx jest mieszkanie za 450 tys i nie ma w nim nic szczególnego. Zwyczajnie odnowione mieszkanie, a sprzedający wciska je jak luksusowe. Ceny rzeszowskie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2017r. 18:31  
Cytuj
Czy ktoś was zmusza do kupna. Postawił by za 100 tyś a i tak 90% by przyszła i jeszcze by chciała się targować. Jak kierowcabusa napisał sprzedający che wziąść jak najwięcej, kupujący kupić najtaniej. Uwarzasz, że coś jest za drogie to szukasz dalej. Na 100 % żadnego sprzedającego nie interesuje że ktoś uważa że sprzedaje za drogo i lata mu komentarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »