NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Porzucony samochod RNI ***,
Posty: 4
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 17:40  
Cytuj
Na ulicy Sierpnia obok piekarni spolem przy torach od jakiegos czasu stoi golf 2 na RNI i z kazdym dniem jet coraz bardziej zdewastowany.Wyglada ze zostal skradziony .a jak nie to powinien wlasciciel usunac zeby nie zagracal parkingu.Nie wiem czemu policja tym sie nie zajmie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 17:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 17:48  
Cytuj
Widziałem ten samochód. W ciągu dnia parkują przy nim właściciele innych aut,i jakoś nikt nie wpadł na pomysł, żeby coś z tym zrobić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 18:48  
Cytuj
Wykręcenie 997 zajmuje mniej niż napisanie tematu. Czasami warto to zrobić. Polocjant nie nakrzyczy za to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 18:53  
Cytuj
Podobnie jest na Chopina. Trupek stoi tam od wakacji i nikt się nim nie opiekuje. Ale jak za jechałem tam swoim autem to wredna baba zwróciła mi uwagę że jak tak można... bo to niby chodnik... a dupa. To jest pierwotna ul. CHOPINA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 19:24  
Cytuj
Rally zgadnij co ich to obchodzi?....a pomogę Ci w odpowiedzi bo na prośbę kolegi przerabiałem podobny temat tylko na parkingu......ale tylko się łudziłem,że coś wskóram.....tyle co zeszłoroczny śnieg.Policja nie jest od wraków.W 2015 roku zgłaszałem takiego wraka w Urzędzie Miasta gdzie skierowała mnie policja a nawet napisałem e-maila do Funduszu Gwarancyjnego po sprawdzeniu przez agenta ubezpieczeniowego iż OC było opłacone do grudnia 2011 roku oczywiście wszystko bez efektu.W Urzędzie Miasta dowiedziałem się iż wrak musi być przewieziony na parking strzezony i dopiero po sześciu miesiącach może być złomowane jak nie znajdzie się właściciel a ustalenie jego raczej jest nie możliwe co świadczy ilość wraków na terenie miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 22:34  
Cytuj
Takich aut na mieście jest mase. Były nawet artykuły o takich samochodach na naszych lokalnych portalach. Pamiętam nawet Forda Sierre w wersji Coupe pod szkołą 7-ką. Chodziłem do technikum.jak już tam stała. Teraz ponad 15 lat później a auto nadal w tym samym miejscu. Aż szkoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
Na ulicy Sierpnia obok piekarni spolem przy torach od jakiegos czasu stoi golf 2 na RNI i z kazdym dniem jet coraz bardziej zdewastowany.Wyglada ze zostal skradziony .a jak nie to powinien wlasciciel usunac zeby nie zagracal parkingu.Nie wiem czemu policja tym sie nie zajmie


Zgłoś na http://naprawmyto.pl/stalowawola w kategorii żółtej Bezpieczeństwo jest zgłoszenie "porzucony pojazd".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 1 Lip 2012r.
Skąd: Stolec
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 09:41  
Cytuj
Na ulicy Narutowicza 12 stoi fiat 126P od długiego czasu.
Blokuje cenne miejsce na parkingu.
scianascianasciana

QQ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd: Białystok
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 11:10  
Cytuj
Na ulicy Orzeszkowej na ostatnim parkingu w stronę Huty, też stoi Bmw 7. Widać, że już dobrze tam wrasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 15:16  
Cytuj
W TV Walking Dead, a w realu mamy Driving Dead. A co się robi z truposzami ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2017r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Na ulicy Narutowicza 12 stoi fiat 126P od długiego czasu.
Blokuje cenne miejsce na parkingu.
scianascianasciana


Właściciel tego auta,raz na jakiś czas go przepala i przestawia z miejsca na miejsce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 16 Lis 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 20:29  
Cytuj
Takich samochodów "bezpańskich" w Stalowej jest jak psów. Np. na Alejach koło 3 stało Cinquecento a kilka bloków dalej stoi Maluch już dobrych kilkanaście lat albo i dłużej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2017r. 21:52  
Cytuj
Jezeli wlasciel ma stare auto na przykład trabanta i wyjezdza nim tylko na wszystkich swietych to nie mozna sie go czepiać.Cenne miejsce na parkingu moze blokowac bo cos tam opłaca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2017r. 07:37  
Cytuj
Samochody o których rozmawiamy, raczej nigdzie nie pojadą - chyba że lawetą....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »