NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Chatka Misia przedszkole,
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 21:00  
Cytuj
Prosze o opinie rodzicow ktorych dzieci uczeszczaly badz uczeszczaja do tego przedszkola, jakie odczucia? zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 21:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 10:28  
Cytuj
Mam dwójkę chlopakow w tym na okulickiego. Lepszego przedszkola nie mogłabym sobie wymarzyc. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 00:02  
Cytuj
Też słyszałam, że to bardzo dobre przedszkole (Okulickiego) i za pewne tak jest, ale dla mnie jest już spalone!! Rozmawiałam z dyrektorem na temat przyjęcia bodajże w sierpniu, a nabór dopiero od 2 stycznia (podania). Więc złożyłam! Byłam tam sama jeszcze przed otwarciem okupowałam furtkę, napisali nawet datę i nr zgłoszenia na podaniu, myślę jest! udało się! Z wynikami dostania sie do przedszkola mieli dzwonić, nie zadzwonili zrobiłam to sama raz, dwa, trzydziesty raz i za każdym razem słyszałam, że będą dzwonić sami bo jeszcze nic nie wiedzą. Po kilku dziesiętnym którymś Tel, dostałam odpowiedź, że się nie zakwalifikowałam bo byli przede mną! Chyba w grudniu! I że reszta to rodzeństwo pozostałych dzieci! Trzeba było mi to powiedzieć w sierpniu!!! A ja głupia młoda naiwna matka złożyłam podanie tylko do was! A jak znajomy mi mówił, że się dostał bo ma tam koleżankę to wtedy zrozumiałam. Ręką, rękę myje. Nie pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2017r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
Też słyszałam, że to bardzo dobre przedszkole (Okulickiego) i za pewne tak jest, ale dla mnie jest już spalone!! Rozmawiałam z dyrektorem na temat przyjęcia bodajże w sierpniu, a nabór dopiero od 2 stycznia (podania). Więc złożyłam! Byłam tam sama jeszcze przed otwarciem okupowałam furtkę, napisali nawet datę i nr zgłoszenia na podaniu, myślę jest! udało się! Z wynikami dostania sie do przedszkola mieli dzwonić, nie zadzwonili zrobiłam to sama raz, dwa, trzydziesty raz i za każdym razem słyszałam, że będą dzwonić sami bo jeszcze nic nie wiedzą. Po kilku dziesiętnym którymś Tel, dostałam odpowiedź, że się nie zakwalifikowałam bo byli przede mną! Chyba w grudniu! I że reszta to rodzeństwo pozostałych dzieci! Trzeba było mi to powiedzieć w sierpniu!!! A ja głupia młoda naiwna matka złożyłam podanie tylko do was! A jak znajomy mi mówił, że się dostał bo ma tam koleżankę to wtedy zrozumiałam. Ręką, rękę myje. Nie pozdrawiam.


Czekaj bo nie czaje, masz do nich pretensje, bo jesteś nie doświadczona i naiwna? Chyba logiczne, że jak przedszkole topowe (każdy poleca itp.) to będzie bardzo ciężko się tam dostać bez znajomości itp. itd. W jakim świecie ty żyjesz (bez urazy).
Tekst o "rękach" trochę nie na miejscu i totalnie chybiony - to jest prywatny biznes i prowadzony jest tak jak tym ludziom pasuje, a po wynikach (4 przedszkola w "sieci") widać że to działa. Zbieraj więc doświadczenie, a na przyszłość rób jak radzą bardziej doświadczeni ludzie i tyle.

Ja osobiście polecam bardzo, nie jest tanio, ale "usługi" rekompensują cenę. Właściciele widać, że z pasją do tematu, więcej takich ludzi!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 11:05  
Cytuj
witam wszystkich
Ja mam mieszane uczucia co do tego przedszkola mój synek mając 2,5 roku zaczął uczęszczać do tego przedszkola na początku byłam zadowolona ze właśnie to przedszkole wybralam,ale po pewnym czasie się bardzo zaraziłam jak dowiedział że panie postawiły jakiś wyrok na moim dziecku przez to że jest nieśmiałe i nic nie mówi wymyśliły że moje dziecko ma utyzm.Moj synek jest dość zywiolowym i wesołym dzieckiem raczej pogodnym i towarzyskim.A panie chciały mi wmówić że dziecko ma mutyzm i coś jest z nim nie tak.Oczywiscie propozycje pracy z psychologiem i takie tam brednie.Od roku 2017 od tego września dziecko trafiło do innej grupy i oczywiście nowa pani czy ta zmiana jest na lepsze powiem że na gorsze.Zastanawiam się o wypisaniu dziecka z tego przedszkola.Wszystko przebarwione i wsuperlatywach.No i cena od września poszła w górę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 12:04  
Cytuj
A może tak pomyślisz że nikt ci nie chce źle doradzić i że te panie być może tak zasugerowały tylko bo mają doświadczenie w tych sprawach. Nie twierdzę że faktycznie musi tak być ale nie ma co się obrażać, zresztą jak nie pasuje to przepisz do innego, być może panie będą mieć wywalone na dzieci i będą pełnić jedynie usługę opieki za którą dostają pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 24 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 12:33  
Cytuj
Fakty są takie
Jest to najlepsze w naszym regionie przedszkole prywatne ale ma tez minusy jak to w firmie
Co do opłat to cena jest normalna za takie uslugi
Fakt rodzeństwo jest przymowane jako pierwsze i dobrze.
A co do samych nauczycielek jest ok choc czasem są upierdliwe ale to tak musi być
Generalnie jak dla mnie
8/10 ++++++

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 14:44  
Cytuj
Prywatne... nie podoba sie komusumiech to w czym problemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 15:26  
Cytuj
co
CYTAT
Mam dwójkę chlopakow w tym na okulickiego. Lepszego przedszkola nie mogłabym sobie wymarzyc. good


No masz racje przedszkole najlepsze, bo dajesz im zarobić. Hahahaha.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M83
M83
M83
Posty: 18
Dołączył: 14 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 18:48  
Cytuj
widać że Pani ma pojęcie o chorobach... dziecko ma utyzm albo mutyzm.. Niech pani lepiej zaufa tym co się na tym znają skoro padła taka diagnoza.. bo podejrzewam ze chodzi o autyzm..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2017r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
witam wszystkich
Ja mam mieszane uczucia co do tego przedszkola mój synek mając 2,5 roku zaczął uczęszczać do tego przedszkola na początku byłam zadowolona ze właśnie to przedszkole wybralam,ale po pewnym czasie się bardzo zaraziłam jak dowiedział że panie postawiły jakiś wyrok na moim dziecku przez to że jest nieśmiałe i nic nie mówi wymyśliły że moje dziecko ma utyzm.Moj synek jest dość zywiolowym i wesołym dzieckiem raczej pogodnym i towarzyskim.A panie chciały mi wmówić że dziecko ma mutyzm i coś jest z nim nie tak.Oczywiscie propozycje pracy z psychologiem i takie tam brednie.Od roku 2017 od tego września dziecko trafiło do innej grupy i oczywiście nowa pani czy ta zmiana jest na lepsze powiem że na gorsze.Zastanawiam się o wypisaniu dziecka z tego przedszkola.Wszystko przebarwione i wsuperlatywach.No i cena od września poszła w górę.


Chodzi o Twoje dziecko, może jednak warto sprawdzić dla spokoju własnego sumienia umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »