NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Pieszy na przejściu + policja = ?,
Posty: 18
Dołączył: 15 Sty 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 21:04  
Cytuj
Pozdrawiam załogę radiowozu, która na skrzyżowaniu obok konkatedry Matki Bożej Królowej Polski w Stalowej Woli przepuściła Panią na przejściu dla pieszych. Przemilczę fakt, że Pani na czerwonym wbiła przed wami.

Panowie trochę wyobraźni! Pani rozpędziła się tak, że pewnie zrobiła życiówkę. Wysepka pomiędzy pasami ruchu nie zatrzymała jej ale nie dużo zabrakło aby to zrobił samochód nadjeżdżający przeciwnego kierunku.

Dlaczego nie edukujecie pieszych tylko od kierowców wymagacie aby kierowca przewidział wszystko a sami popełniacie takie karygodne błędy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2017r. 21:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sty 2017r. 07:20  
Cytuj
Bardzo dobrze zrobili. Bo widząc że starsza kobieta odważył się przejść przez przejście na czerwonym przed samym radiowóz em to:
... albo jest terrorysta
... albo ma wnuka prezydenta miasta
.. więc po co ryzykować?.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Sty 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2017r. 08:05  
Cytuj
Chciałam wstawić zdjęcie, używam znaczników "img""/img"" ale dostaję komunikat Wystąpił błąd. Twoje konto nie zostało uznane za zaufane. Usuń linki z wiadomości i wylij wiadomość ponownie. Lub skontaktuj się z administracją... Ktoś pomoże

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 Sty 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2017r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
Chciałam wstawić zdjęcie, używam znaczników "img""/img"" ale dostaję komunikat Wystąpił błąd. Twoje konto nie zostało uznane za zaufane. Usuń linki z wiadomości i wylij wiadomość ponownie. Lub skontaktuj się z administracją... Ktoś pomoże



Muszę 15 postów nastukać neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2017r. 11:22  
Cytuj
A ja wczoraj w zabudowanym, ograniczenie do 40 km/h, jechałem za radiowozem policji. Ile jechali? 70 km/h. Jeszcze 21 i musiałbym kierowcy zatrzymać prawo jazdy na 3 miesiące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »