NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 »
500+, Brak kasy
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 12:10  
Cytuj
pikiet - więc zostaje nam wybieranie "mniejszego zła". PiS nie jest kryształowy. Sądzę jednak, że jest o niebo lepszy niż PO.

Niestety - ale sądzę, że każda partia polityczna z czasem staje się "lekko pobrudzona" - tego nie da się uniknąć.
- nie masz pełnej kontroli nad członkami
- nie unikniesz przyjęcia w szeregi partii ludzi niewłaściwych
- konkurencja może ci podesłać kreta, który w odpowiednim momencie skompromituje partię.
- władza deprawuje - kwestia jest tylko stopnia tej deprawacji
- media stały się narzędziem manipulowania społeczeństwami, a w związku z tym z kanalii można zrobić bohatera, a z człowieka prawego świnię.

W tej chwili walka o władzę w danym kraju wykracza daleko poza jego granice....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 12:10  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 12:15  
Cytuj
A co byś powiedział na prawdziwą kolalicjie pis i kukiz15 pół na poł ?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 12:31  
Cytuj
Kukiz to koń trojański.

Dwa fakty:
- żółwik z petru, gdy myśleli, że udało im się zerwać quorum
- Kukiz sam przyznał w czasie kampanii, że korzystał z pomocy służb

To nie jest polityk. Dla mnie jest skreślony.

Nie zmienia to faktu, że do takiej koalicji może dojść po następnych wyborach do parlamentu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Im dłużej czekasz większa gotówka wpadniejezyk

Jagoda, gdzie sie uczylas matematyki?
CYTAT
Ja mam trójkę dzieci w tym dwoje niepełnosprawnych a z tej dwojki jedno chore na nowotwór

Malgorzata, podaj dane stowarzyszenia ktore Ci pomaga chocby z tym rakiem, przekaze Ci moj 1% podatku.

Marki, Mirki, Mariusze i inni wyznawcy 500+, Kaczorek dobrze wydal te 5 stowek. Kupil sobie wasze glosy. Dzieki temu bedzie dluzej motal. Tylko kto to posprzata?
Marki, Mirki, Mariusze, Malgorzaty, debatujecie czy 5 stowek w kieszeni to lepiej niz ich brak w kieszeni. I klapy na oczy zalozone i nic was nie obchodzi z czym to sie wiaze. 5 stowek jest i git. Ile macie tych dzieci ktorych byscie nie mieli gdyby 500+ nie bylo? Ile? Zadnego wiecej? Oj, to jakies przeoczenie chyba.
Przypominam tez, ze to watek 500+, a nie ktora partia lepsza i ktora partie uwielbiacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 20:01  
Cytuj
a Wy śniący pamiętajcie ,że POPIS/y to nadal polskojęzyczni chazarowie,
"jest pis jest o niebo lepiej" ta ta ta, 1066, gmo, ceta, ttip, szczepionki, ciapatych nachodźców coraz więcej, jawna sztama z izraelem nie dająca Wam nadal nic do myślenia, teraz będziecie mieli jeszcze zamiast dwóch - dwadzieścia mln ukraińców, w telewizorku już tam chyba Wam reklamują tańsze rozmowy na ukraine, co ?jawna depopulacja trwa nadal, psy szczekają, karawana idzie dalej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 365
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Im dłużej czekasz większa gotówka wpadniejezyk

Jagoda, gdzie sie uczylas matematyki?
CYTAT
Ja mam trójkę dzieci w tym dwoje niepełnosprawnych a z tej dwojki jedno chore na nowotwór

Malgorzata, podaj dane stowarzyszenia ktore Ci pomaga chocby z tym rakiem, przekaze Ci moj 1% podatku.

Marki, Mirki, Mariusze i inni wyznawcy 500+, Kaczorek dobrze wydal te 5 stowek. Kupil sobie wasze glosy. Dzieki temu bedzie dluzej motal. Tylko kto to posprzata?
Marki, Mirki, Mariusze, Malgorzaty, debatujecie czy 5 stowek w kieszeni to lepiej niz ich brak w kieszeni. I klapy na oczy zalozone i nic was nie obchodzi z czym to sie wiaze. 5 stowek jest i git. Ile macie tych dzieci ktorych byscie nie mieli gdyby 500+ nie bylo? Ile? Zadnego wiecej? Oj, to jakies przeoczenie chyba.
Przypominam tez, ze to watek 500+, a nie ktora partia lepsza i ktora partie uwielbiacie.


Hahah no to powiedz za co mamy kochac Tuska bo jako normalny obywatel nic od niego nie dostalem ,ani niewidzialem by sie polepszylo. Omamilo PO obietnicami ,a podatki podwyzszyli wraz z wiekiem emerytalnym i wieloma innymi rzeczami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2017r. 20:35  
Cytuj
Sam sobie nie poradzisz co asystenta potrzebujesz co
Ostatnio za PRL tak dawali, niewesoło się skończyło umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 00:52  
Cytuj
Prezydent Nowej Soli: „Zobaczcie, jak wygląda socjal po polsku. Nie pracując można dostać mieszkanie i 4 tysiące miesięcznie z ośmiu różnych zasiłków”
http://wolnosc24.pl/2017/02/03/prezydent-nowej-soli-zobaczcie-jak-wyglada-socjal-po-polsku-nie-pracujac-mozna-dostac-mieszkanie-i-4-tysiace-miesiecznie-z-osmiu-roznych-zasilkow/


Można? Można jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 00:58  
Cytuj
Co to?
Jakas skoordynowana akcja opozycji przeciwko 500+?

Przekonajcie ludzi żeby oddawali to będziecie miszcze.
Zacznijcie od Petru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 01:03  
Cytuj
Po co, łatwiej żyć z zasiłku. Róbmy dzieci. Żyjmy z 500+ jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 365
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 04:50  
Cytuj
CYTAT
Po co, łatwiej żyć z zasiłku. Róbmy dzieci. Żyjmy z 500+ jezyk
. Lepiej nierobic dzieci ,sciagac imigrantow do ktorych musielbysmy dokladac i pozniej robic na emeryture do 80 - roku zycia. Andrzejek - twoje wiedza ekonomiczna jest rowna zeru tak jak i twoka partia ktorej tak bronisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 06:50  
Cytuj
Te wcześniejsze emerytury to są dobre dla zarabiających najniżej albo bardzo dużo. Bo jak ktoś zarabia co miesiąc tylko około kilka tysięcy i mu przyjdzie iść na emeryture za 1000/1200zł to sam dobrowolnie będzie pracował i pracował jak najdłużej.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
Co to?
Jakas skoordynowana akcja opozycji przeciwko 500+?

Co to? 500+ da wiecej problemow niz pozytku? Trzeba wmawiac, ze to takie SUPER?
CYTAT
Lepiej nierobic dzieci ,sciagac imigrantow do ktorych musielbysmy dokladac i pozniej robic na emeryture do 80 - roku zycia. Andrzejek - twoje wiedza ekonomiczna jest rowna zeru tak jak i twoka partia ktorej tak bronisz.

Zapomnial wol jak cieleciem byl? Jak sie zwiewalo z kraju za lepszym zyciem? I skladalo kwity o azyl polityczny? Nie zeby sciagac i osiedlac tu ciapatych, ale jakos im pomoc by wypadalo chyba.
Dlaczego twierdzenie ze 500+ nie jest dobre (jak zreszta kazdy socjal), rowna sie obronie jakiejs tam partii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 08:22  
Cytuj
CYTAT (mario1938 )
Lepiej nierobic dzieci ,sciagac imigrantow do ktorych musielbysmy dokladac i pozniej robic na emeryture do 80 - roku zycia. Andrzejek - twoje wiedza ekonomiczna jest rowna zeru tak jak i twoka partia ktorej tak bronisz.


mario1938 ale to twoja wiedza. Ja, tego o czym ty piszesz nigdy nie twierdziłem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 08:46  
Cytuj
Klemens, bredzisz strasznie i bujasz w obłokach myśląc ze dwa lata pracy dłużej zwiększy odczuwalnie wysokość Twojej emerytury. Dla ludzi najmniej zarabiających to będzie "jakieś" kilkanaście złotych.

Andzin, 500+ samo się obroni, a wmawiać to próbuje opozycja swoje brednie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
Klemens, bredzisz strasznie i bujasz w obłokach myśląc ze dwa lata pracy dłużej zwiększy odczuwalnie wysokość Twojej emerytury. Dla ludzi najmniej zarabiających to będzie "jakieś" kilkanaście złotych.

Andzin, 500+ samo się obroni, a wmawiać to próbuje opozycja swoje brednie smiech2


Nie chodzi mi o to że kilka lat pracy podwyższy mi emeryture.sciana
Tylko jak mam teraz 3.5 tyś a na emeryturze 1.2tyś to ja wcale na nią nie przejde

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 09:04  
Cytuj
Klemens_Maria problem może być taki, że nikt Nas nie będzie pytał. Już teraz pojawiają sie głosy, że emeryci zabierają prace młodym.
Dla wyborców socjalnych nie ma to znaczenia bo oni i tak nie odkładają na emerytury to My im na nią zbieramy. Oni wspierają budżet i budują PKB tylko wydatkami z socjalu jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 09:16  
Cytuj
Wyjdzie jeszcze na to, że trzeba będzie dorabiać w nie swoim zawodzie na tej emeryturze.
Ale dowiadywałem się to narazie nie można przymuszać aby przechodzić na emeryture.
Jest też inne wyjście. Sporo medykamentów wyższło ostatnio dla chcących którzy nie już nie mogą mieć pincetplus

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Klemens_Maria problem może być taki, że nikt Nas nie będzie pytał. Już teraz pojawiają sie głosy, że emeryci zabierają prace młodym.
Dla wyborców socjalnych nie ma to znaczenia bo oni i tak nie odkładają na emerytury to My im na nią zbieramy. Oni wspierają budżet i budują PKB tylko wydatkami z socjalu jezyk



Takie głosy "że emeryci zabierają prace młodym" były, są i będą. Nie kombinuj Andrzejku pisząc ze pojawiły się teraz, bo to nie prawda. A z tymi wyborcami socjalnymi to masz w jakiś stopniu racje, ale tak właśnie teraz niestety funkcjonuje cała Europa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 09:27  
Cytuj
Moje stwierdzenie Już teraz pojawiają sie głosy, że emeryci zabierają prace młodym. Nie oznacza, że pojawiło się to wczoraj tylko, że takie głosy są. Teraz się to nasila i mówią o tym nawet politycy co może nieść za sobą pewne ryzyko wprowadzenia takiego nakazu przejścia na emeryturę. Jeśli "naród" sobie tego zażyczy kto wie co sie wydarzy. demokracja jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 11:18  
Cytuj
A co jeśli emeryt chce pracować ? Pobiera świadczenie, ale nadal chce pracować, chciałbyś mu zabronić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 11:49  
Cytuj
Nie, dlaczego? Ja nie mam takich pomysłów by zabraniać. To pytanie nie do mnie jezyk

PS.

Wskaż, po której mojej wypowiedzi pomyślałeś, że ja chcę zabraniać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 12:12  
Cytuj
Widzę że zapomniałeś jak krytykowałeś zatrudnianie emerytów. Dokładnie chodziło o moją osobę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 12:15  
Cytuj
No to bardzo proszę, przypomnij mi ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2017r. 12:48  
Cytuj
Krytykowałeś fakt ze zatrudniam emeryta, jeśli zapomniałeś o tym zdarzeniu to już nie moja wina, udowadniać Ci tego nie mam zamiaru, bo mi się nie chce i nie czuję takiej potrzeby. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »