NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Wideorejstrator, jaki model
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 09:38  
Cytuj
Witam. Chciałabym dowiedzieć się jakich wideorejestratorów używacie? Kupiłam ostatnio mężowi, niestety musiałam odesłać ponieważ był niesprawny, pech chciał ,że ten skóry mi wymienili też miał wadę. Teraz czekam na zwrot pieniędzy aczkolwiek szukam 'na wczoraj' czegoś konkretnego. Budżet 200zł

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 09:38  
Cytuj

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 11:26  
Cytuj
Sam ostatnio zastanawiałem się co kupić i wybór padł na nawitela r600. Na prawdę jestem zadowolony z zakupu. Kupisz go poniżej 300zł ale uważam, że warto dołożyć. Urządzenie jest malutkie, a dzięki optyce sony kręci ładne filmiki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 11:35  
Cytuj
Sprawdzilem na YouToube tego navitela i rzeczywiście jest OK
Osobiście kupiłem coś w podobnej obudowie za 40zł z allegro i działa. Natomiast jakości nagrań nie ma co porównywać, ale do oceny sytuacji drogowej na pewno wystarczające.

Co prawda to osobny temat, ale dobrze do kamerki zrobić sobie porządnie elektrykę tzn, kupić gniazdo do załączonego zasilacza zapalniczkowego (bo zazwyczaj takie są), porządnie wpiąć się w plus po stacyjce, słupkiem bocznym ułożyć porządnie przewód omijając kurtyny (jak ktoś ma) i podsufitką dociągnąć za lusterko.

Patrzę z politowaniem na tych co kupili rejestrator (bardzo dobrze!) ale te wiszące kable na szybie, ciągle zajęta zapalniczka... jak tak można jeździć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »