NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Władze miasta olały WOŚP w Stalowej Woli,
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 11:06  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Wiatr im w żagle Dedek ale cumuj łośtrożnie,,, cool girl



Obrazek




CYTAT ("NaTemat")
Holecka z TVP kiedyś WOŚP... chwaliła. "Mój synek korzystał z inkubatora z serduszkiem"



https://natemat.pl/296469,danuta-holecka-kiedys-chwalila-wosp-i-owsiaka-w-tvp-wideo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 11:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 20:38  
Cytuj
Regresujesz, Po to ludzie dają żeby każdy skorzystał w publicznej służbie kopertowego zdrowia. Są jeszcze prywatne kliniki, może za rok?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 22:10  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Regresujesz, Po to ludzie dają żeby każdy skorzystał w publicznej służbie kopertowego zdrowia. Są jeszcze prywatne kliniki, może za rok?


to niech nie narzekają ludzie jeżeli potem korzystają wykrzyknik




Obrazek

214.158.441 złotych z publicznych pieniędzy na „dzieła” o. Rydzyka


https://oko.press/214-238-441-zl-na-dziela-o-rydzyka/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Sty 2020r. 23:40  
Cytuj
Ależ ja nie narzekam dedek, dlaczego miałabym narzekać. Źle mnie odczytałeś, jestem pod wrażeniem i postuluje dawać koperty lekarzom przez WOŚP, dla osiągnięcia jeszcze większego dobra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 00:20  
Cytuj
Pani Holecka zdanie zmieniła słyszałem w TVP
A o sukcesie WOŚP powiedzieli że Kościół pomaga też. Taki bełkocik im wyszedł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
Pani Holecka zdanie zmieniła słyszałem w TVP
A o sukcesie WOŚP powiedzieli że Kościół pomaga też. Taki bełkocik im wyszedł.

Kościół jest przeciw WOSP.zdegustowany
Da się to zauważyć słuchając wypowiedzi"kasty"kościelnej.Jest to widoczne na łamach prorządowej "gadzinówki" czy mediach katolickich.
Prym wiedzie oczywiście łojciec Tadeusz.ok

Największe zgorszenia wywołuje Przystanek Woodstock(zmienił nazwę),ale nawet tam wysłali swoich emisariuszy religijnych,jako "Przystanek Jezus".
Słusznie zauważyli ,że i tam można uszczknąć coś dla siebie.
Owsiak nie słyszałem, aby publicznie potępiał KrK,chociaż kilku hierarchom,najbardziej zajadłych w tępieniu WOSP,zwrócił uwagę ze mogą przyłączyć się do zbiórki.Tłumów nie było...

Co do samej WOSP. Z tego co wiem,utrzymują się z odsetek od wszystkich pieniędzy zebranych w ciągu ,nie tylko z Finału.
Na co idą pozyskane pieniądze?
Orkiestra działa przez cały rok i trudno, aby sztab kilkudziesięciu ludzi czynił to za "free".
Jest to praca przy organizacji zbiórki, ale też potem przy liczeniu darów np.licytowania różnych fantów,utrzymaniu lokali,prawników,doradców finansowych i medycznych, opłaty za media,sprzęt biurowy itp.
Publicznie rozliczana jest każda akcja w sposób jak mi się wydaje przejrzysty.Gdyby coś było nie tak,już dawno za jedną brakującą złotówkę,Owsiak miałby wczasy przy ul.Szucha w Warszawie.
Z odsetek bankowych organizowany jest(trzymam się starej nazwy) Przystanek Woodstock,kamień w oku łojca Dyktatora,Kościoła, a tym samym PiSuarów.
Zakup sprzętu jest na zasadzie przetargów.Rodzaj urządzeń wybiera komisja złożona m.in.z lekarzy specjalistów.

Caritas także ma na etacie całą armię urzędników.Tak świeckich jak duchownych.Rodzinne powiązania też tam występują.
Od Caritasu zlecenia różnych prac otrzymują firmy prywatne-np.remonty,zakup sprzętu ect. Na osiołkach nie jeżdżą, więc samochody są potrzebne,a do nich serwis,ubezpieczenia...Nie korzystają ze"światłości wiekuistej"(chytry)do rozpraszania ciemności,tylko z energii elektrycznej.
Samochody nie jeżdżą za "Bóg zapłać",a i za te słowa nikt u nich nie pracuje.
Wolontariuszy nie liczę.

Kościelna organizacja jaką jest Caritas, można pomyśleć ,że uzurpuje sobie prawo do wszelkiej pomocy materialnej-czytaj zbiórek pieniężnych.
Nie lubią konkurencji,tym bardziej gdy jest ona świecka i osiąga lepsze "wyniki finansowe".

Kto chce dać swoje pieniądze na tacę,wpłacić na Caritas-proszę bardzo.
Ktoś inny na WOSP-nie ma problemu,brak przeciwwskazań. good
Można ani tu, ani tam, nie dać złotówki-też dobrze.Jego wola.nie wiem

PS."Ja, Jurek Owsiak, od 6 lat pracuję w firmie Złoty Melon, która jest jednoosobową spółką należącą tylko i wyłącznie do Fundacji WOŚP i która ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych. Jestem prezesem zarządu tej spółki i moje wynagrodzenie „na rękę” wynosi ok. 10 tys. złotych. Jego wielkość nie zmieniła się w ostatnich latach znacząco, bo ostatnia moja podwyżka miała miejsce w październiku 2017 roku i wynosiła 1000 z [...]
Po raz kolejny informuję, że ja, Jurek Owsiak, nie pobieram żadnego wynagrodzenia z Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
- pisze w swoim poście na Facebooku Jerzy Owsiak.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 08:11  
Cytuj
Ta lewicowa nienawiść odbije się kiedyś na tobie jusek. Karma wraca. Takiego bełkotu dawno nie czytałam. Weź się chłopie ogarnij i zajmij czymś pożytecznym, wyjdź na miasto, poznaj fajną dziewczynę, może akurat w seksie się odnajdziesz, choć powątpiewam czytając twoje wypociny, ale choć raz spróbować powinieneś. Trzymam za ciebie kciuki chłoptasiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Ależ ja nie narzekam dedek, dlaczego miałabym narzekać. Źle mnie odczytałeś, jestem pod wrażeniem i postuluje dawać koperty lekarzom przez WOŚP, dla osiągnięcia jeszcze większego dobra.


Nie narzekasz, manipulujesz. Taką masz funkcję. Ciekawe jak ty w lustro patrzysz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Nie narzekasz, manipulujesz. Taką masz funkcję. Ciekawe jak ty w lustro patrzysz.



Wypowiedział się ten co naiwnym i mało rozgarniętym starszym ludziom wciskał pożyczki na niebotycznie wysoki procent. Jak to na ciebie wołają? Lichwiarz? Zapomniałeś jak opluwałeś kościół, a jak się dzieciak urodził to z pieniędzmi w zębach za prałatem po plebani ganiałeś i prosiłeś żeby ochrzcił, Ale tacy jak ty to za grosz wstydu nie mają. Hipokryzja lewel One. Tak Andrzejku, internet pamięta twoje zaangażowanie w firmie lichwiarskiej. Mam sąsiada, starszy pan, który jest deczko nie rozgarnięty i kiedyś taki sprzedawca marzeń wcisnął mu kredycik na kilkaset procent. Dziadek przez kilka lat nie mógł się pozbierać finansowo. Lichwiarz to największa męda świata, wolałbym głodem przymierać niż się takiej pracy czepić, brzydzę się lichwiarzami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 15:54  
Cytuj
to się brzydź
ja się brzydzę pająków

mógł starszy pan iść do banku albo pożyczyć od Ciebie na 0%

wystarczy przed podpisem zapytać ile bede płacił i jak długo- proste na poziomie 10 latka

ja też opluwam koscioł i ochrzciłem bo wiem że tacy jak ty opluwali by moje dziecko potem że " nie hszczone "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ależ ja nie narzekam dedek, dlaczego miałabym narzekać. Źle mnie odczytałeś, jestem pod wrażeniem i postuluje dawać koperty lekarzom przez WOŚP, dla osiągnięcia jeszcze większego dobra.


Nie narzekasz, manipulujesz. Taką masz funkcję. Ciekawe jak ty w lustro patrzysz.


W lustro to ja patrze Andrzejku gdy potrzebuje. Dla większego dobra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2020r. 16:33  
Cytuj
CYTAT

ja też opluwam koscioł i ochrzciłem bo wiem że tacy jak ty opluwali by moje dziecko potem że " nie hszczone "


Ozesz ty, ale się porobiło w tym naszym kraju..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
ja też opluwam koscioł i ochrzciłem bo wiem że tacy jak ty opluwali by moje dziecko potem że " nie hszczone "


W takich czasach nam przyszło żyć, jest taki pogrom ateistów że biedacy muszą dzieci chrzcić, Pojeba... ci się wełbie dedek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 13:28  
Cytuj
Lisa, twoją wypowiedzią potwirdzilaś tylko jego słowa. Czemu tak publicznie grzeszysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 13:44  
Cytuj
No właśnie B.l.u.e.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 15:53  
Cytuj
Och mózgi wyprane przez TVN,,,, Katolicy to jedyna prześladowana (mordowana) grupa religijna na świecie. Naprawde nie wiecie i dlatego tak czynicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Och mózgi wyprane przez TVN,,,, Katolicy to jedyna prześladowana (mordowana) grupa religijna na świecie. Naprawde nie wiecie i dlatego tak czynicie.


Dlatego lepiej być ateistą ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
Och mózgi wyprane przez TVN,,,, Katolicy to jedyna prześladowana (mordowana) grupa religijna na świecie. Naprawde nie wiecie i dlatego tak czynicie.


Prześladowanie polega na tym, że katolikom zabrania się prześladować innych umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 17:24  
Cytuj
To klasyczna narracja z czasów rewolucji masońskiej we Francji, opium dla mas itp spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2020r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
opium dla mas itp spi

Madziu ten środek nie służy Ci umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 05:41  
Cytuj
CYTAT
Ta lewicowa nienawiść odbije się kiedyś na tobie jusek. Karma wraca. Takiego bełkotu dawno nie czytałam. Weź się chłopie ogarnij i zajmij czymś pożytecznym, wyjdź na miasto, poznaj fajną dziewczynę, może akurat w seksie się odnajdziesz, choć powątpiewam czytając twoje wypociny, ale choć raz spróbować powinieneś. Trzymam za ciebie kciuki chłoptasiu.

@Lisa
Wydrukowałem Twoją prozę na rolce zapachowego papieru.zdegustowany
Siedzę sobie w ustronnym miejscu i mam to przed sobą.Za chwile będę miał...za sobą.ok
Wyjdę dziś na miasto,poszukam fajnej dziewczyny... Ciebie.Nie wiem tylko przy której latarni?chytry

https://www.youtu(...)7dzkhwxI

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Och mózgi wyprane przez TVN,,,, Katolicy to jedyna prześladowana (mordowana) grupa religijna na świecie. Naprawde nie wiecie i dlatego tak czynicie.


To "jedyna" to prawdziwy hit. Mam wrażenie, że ta twoja wiedza pochodzi z przekazów dnia. Nawet się nie zastanawiasz tylko klepiesz bo płacą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Och mózgi wyprane przez TVN,,,, Katolicy to jedyna prześladowana (mordowana) grupa religijna na świecie. Naprawde nie wiecie i dlatego tak czynicie.


Prześladowanie polega na tym, że katolikom zabrania się prześladować innych umiech



Widocznie mało wiesz o tej sytuacji.

Inną plagą tamtejszych chrześcijan są porwania i siłowe nawracanie na islam młodych dziewcząt i kobiet – co najmniej 7 takich przypadków stwierdzono w kwietniu br. Co roku ten sam los spotyka średnio tysiąc dziewcząt chrześcijańskich i hinduskich w Pakistanie. Gwałt jako broń w czasie wojny i przymusowych nawróceń występował jeszcze w niedawnej przeszłości także w Iraku i Syrii.


https://misyjne.pl/misja/na-swiecie-przesladowanych-jest-300-mln-chrzescijan-raport/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Och mózgi wyprane przez TVN,,,, Katolicy to jedyna prześladowana (mordowana) grupa religijna na świecie. Naprawde nie wiecie i dlatego tak czynicie.



A co to ma za związek z tematem???

Że ludzie obgadują i oczerniają tych ktorzy nie wpuscili księdza albo nie chodzą do koscioła czy nie chrzcili dziecka???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 12:32  
Cytuj
Najgorszy dziad i hipokryta to nie ten co nie ochrzcił, bo taki to przynajmniej ustaje do końca przy swojej teorii, ale ten który opluwa Kościół Katolicki i biega za plebanem z kasą w zębach PROSZĄC go by ochrzcił jego bachora. Taki człowiek, o ile można nazwać go człowiekiem nie wart jest nawet splunięcia.
Szanuję Ateistów, to też ludzie, ale jeśli taki opluwa KK i jednocześnie domaga się aby dopuścić go sakramentów świętych, to już traci mój szacunek i zasługuje na kopa w dupe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »