NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Władze miasta olały WOŚP w Stalowej Woli,
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 21:14  
Cytuj
CYTAT (Antylewak )
Komu sie Pis nie podoba to wara od 500+,na emeryture w wieku 67 lat ? Podpiszecie ?


Podpiszę, pod warunkiem, że nie nie będę płacił na te 500+. A na emeryturę prawdopodobnie pójdę później niż w wieku 67 lat. Po 65 to ZUS mi oferuje mały procent tego co wpłacam ;-) Gdzie podpisać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 21:14  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Antylewak )
Komu sie Pis nie podoba to wara od 500+,na emeryture w wieku 67 lat ? Podpiszecie ?


Podpiszę, pod warunkiem, że nie nie będę płacił na te 500+. A na emeryturę prawdopodobnie pójdę później niż w wieku 67 lat. Po 65 to ZUS mi oferuje mały procent tego co wpłacam ;-) Gdzie podpisać?


podpisuję sie pod tym obiema rękami ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2017r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Antylewak )
Mały eksperyment: prowadzę zbiórkę na chore dzieci,mam z tego 30.000 miesiecznie razem z żoną,oprocz tego nie pracuje i nie zarabiam,wrzucicie ?


Kto wie. Jak przekonasz do siebie ludzi tak jak to zrobił Owsiak:-) Na razie to ludzi do siebie zrażasz.
Zrażam Banana i ciebie,a na was mi zależy jak Lisowi na kolejnej kadencji Pisu.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 08:32  
Cytuj
Antylewak, jak masz takie przekonanie to działaj.

Mi się właśnie tak wydaje, że tacy ja Ty myślicie tylko o kasie. Ciśnienie Wam skacze na myśl, że ktoś może mieć pomysł, pomaga ludziom i nie jest nędzarzem. Dobry człowiek z tego Owsiaka ale zazdrość zaślepia wam oczy.
Tacy rozmodleni ale nie potraficie nawet przestrzegać dekalogu. Zazdrość to grzech. No ale wyspowiadacie się, obiecacie poprawę i dawaj dalej na Owsiaka ;-)

PS.
Antylewak, gdzie podpisać tę deklarację? Jeszcze może taką podpiszę, że nie będę korzystał z Caritasu ale Stalowa Wola gdy będzie przekazywała datek to tę część przekazywaną w moim imieniu odda mi ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 08:41  
Cytuj
Jak nie przepadam za wypowiedziami Andrzeja to dwa jego ostatnie posty jak najbardziej trafne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 08:41  
Cytuj
Może wrócie do tematu, władze miasta miało taki prawo, tak samo nie datowało Caritas, potraktowali te organizacje jednakowo. Wy natomiast szukacie kwadratowych jaj i przestańcie się wpiepszać w nie swoje sprawy, ludzie mają prawo wydawać własne, zarobione przez siebie pieniądze jak chcą. Mogą je wydać na Caritas czy Owsiaka mogą je wydać na wódkę czy kurwy a Wam wara od ich decyzji.jezyk good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 09:04  
Cytuj
To plakat WOŚP Stalowa Wola

Obrazek

Popatrzcie na sponsorów i partnerów.

Jak widać są tam spółki miejskie oraz MDK i samo miasto. Nie wiem jaki był ich wkład ale dziwić może MDK, pod którym w niedziele nic się nie działo. Nie słyszałem o żadnej akcji zorganizowanej przez MDK no ale mogę się mylić.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 12:17  
Cytuj
Prezydent Stalowej Woli uczestniczy chętnie w wydarzeniach niezwykle ważnych dla mieszkańców, np otwarcie KFC, odsłonięcie drzewka solarnego, wybudowanie ławki z dawnego kontenera na śmieci, bądź postawienie ławki dla zakochanych w parku.
To przykre że partyjna przynależność nie pozwala mu na sfotografowanie się podczas akcji WŚOP. Bo nie sądzę, żeby wierzył w te brednie które wypisują nienawidzący życia frustraci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 12:19  
Cytuj
Zostań prezydentem. Wesprzesz wośp.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Prezydent Stalowej Woli uczestniczy chętnie w wydarzeniach niezwykle ważnych dla mieszkańców, np otwarcie KFC, odsłonięcie drzewka solarnego, wybudowanie ławki z dawnego kontenera na śmieci, bądź postawienie ławki dla zakochanych w parku.
To przykre że partyjna przynależność nie pozwala mu na sfotografowanie się podczas akcji WŚOP. Bo nie sądzę, żeby wierzył w te brednie które wypisują nienawidzący życia frustraci...
Sfotografowałby sie to byłoby pełno komentarzy,ze lansuje się przy Wośp

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 12:25  
Cytuj
I tak oto fanatycy Owsiaka próbują wymuszać na władzach samorządowych wsparcie akcji, która jest akcją fundacji....

A jak ktoś nie wspiera - jest stygmatyzowany.
zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 13:18  
Cytuj
CYTAT (truiks)
Prezydent Stalowej Woli uczestniczy chętnie w wydarzeniach niezwykle ważnych dla mieszkańców, np otwarcie KFC, odsłonięcie drzewka solarnego, wybudowanie ławki z dawnego kontenera na śmieci, bądź postawienie ławki dla zakochanych w parku.
To przykre że partyjna przynależność nie pozwala mu na sfotografowanie się podczas akcji WŚOP. Bo nie sądzę, żeby wierzył w te brednie które wypisują nienawidzący życia frustraci...


mianowicie jakie brednie?

że WOŚP organizuje również Woodstock?
że na Woodstocku był przypadek lub przypadki śmierci z upojenia alkoholowego?
że jest tam mnóstwo niegodziwości i demoralizacji?
że nie wiadomo po co są prywatne spółki Owsiaka i jego rodziny powiązane z WOŚP?
że Owsiak sam wygadał się na temat eutanazji?
że brał udział w Czarnym Marszu przeciwko obronie życia człowieka?
że nie chce rozmawiać na temat finansów z TV Republika i zostali oni wyrzuceni z konferencji prasowej?
że po stole szuka puszki czy słoika z pieniędzmi?
itd. itd.

no to jak to są wg Ciebie brednie to masz rację nie słuchaj ich bo staniesz się frustratem faktów!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 13:33  
Cytuj
Dla fanatyków Owsiaka to właśnie są brednie.
I zaraz Ci powiedzą, że robi tyle dobrego, ze mu wolno.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 14:13  
Cytuj
Jest człowiekiem jak Wy, myli się jak każdy i popełnia błędy. Kupę też robi jak każdy inny człowiek;-) Co do eutanazji i aborcji ma swoje zdanie więc je wyraża ma takie samo do tego prawo ja Wy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Dla fanatyków Owsiaka to właśnie są brednie.

Nadużywasz słowa fanatyk. Robisz to złośliwie, celem poniżenia osób wspierających WOŚP i Owsiaka. Jest to niegrzeczne, obraźliwe i niechrześcijańskie. Osobiście uważam, że nadużywanie pewnych określeń (np. lemingi, katole, POpaprańcy itp.) świadczy o niskim poziomie kultury i wypowiedzi, bo w gruncie rzeczy wcale nie jest śmieszne, mądre i szybko się nudzi stając się błazeńskie. To taka moja skromna uwaga.

Odnośnie braku transparentności, tego ile Owsiak bierze dla siebie, ile Owsiak przekazuje na potrzeby ludzi, ile Owsiak zbiera itd. proponuję, szczególnie Antylewakowi, który uwielbia robić tu "eksperymenty". Tak na fali aktualnego okresu kolędowego. Zbierzcie do kupy swoje wywody i wszędzie zamieńcie słowo Owsiak na słowo Proboszcz, pomnóżcie razy liczbę parafii i liczbę parafian. Jaki wynik eksperymentu? Odpowiedzcie sobie teraz na swoje zarzuty odnośnie transparentności Owsiaka. Nie przeszkadza Wam, że oddajecie w skali kraju miliony złotych komuś, kto W ŻADEN sposób nie jest z tego rozliczony? Kto robi z tymi pieniędzmi co chce, kto wykorzystuje do ich zbierania młodych ludzi? Kto zwykle skrupulatnie notuje kto i ile dał, a kto nie dał? I....? Nie przeszkadza Wam to? A nie przeszkadza Wam, że poruszam ten temat? Że nazywam Waszych proboszczów oszustami, którzy w niektórych przypadkach dosłownie szantażem wymuszają wsparcie pieniężne? Że nie przyjmują tak jak Owsiakowe puszki 2 zł, 5 zł? Trzeba wyłożyć 50, 100, 200 zł?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 14:36  
Cytuj
Nie zgadzam się kompletnie z tym co napisałeś.
To wszystko jest bardzo naciągane.
I nie nadużywam słowa fanatyk Owsiaka. Kilka takich zabetonowanych osób tu się wypowiada.

A to porównanie z Proboszczem. .... Kiepskie. Niedopasowane.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 14:58  
Cytuj
CYTAT

I nie nadużywam słowa fanatyk Owsiaka.
A to porównanie z Proboszczem. .... Kiepskie. Niedopasowane.


W każdym praktycznie wpisie, pisząc o zwolennikach WOŚP nazywasz ich tylko i wyłącznie fanatykami Owsiaka. W tym wątku użyłeś tego sformułowania 6 razy. Nadużywasz, brzmi to głupkowato.

A co do porównania to widzisz, jak dla mnie porównanie idealne. W swoim wpisie przedstawiłem szereg argumentów za tym. Twoja argumentacja.... cóż, nie istnieje. Nie da się w ten sposób rozmawiać merytorycznie.

ps. Odruchowo napisałeś proboszcz z wielkiej litery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 15:05  
Cytuj
Szopen porównanie z d....,bo ksiądz udziela sakramentów,odprawia msze,pogrzeby,udziela ślubów,a nie zbiera po ofierze i siedzi w domu...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Szopen porównanie z d....,bo ksiądz udziela sakramentów,odprawia msza,pogrzeby,udziela ślubów i wesel,a nie zbiera po ofierze i siedzi w domu...

Oczywiście. I za to ma pieniądze. Za ślub płacisz, za pogrzeb mu płacisz, za chrzest mu płacisz.
Więc nie rozumiem, co tu jest dla Ciebie z d...y.

Rozmawiamy o transparentności. O rozliczaniu, o tym ile się przeznacza na cele statutowe, a ile się kradnie dla siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 15:25  
Cytuj
Czyli ksieza biorą pieniądze za wykonywane usługi,a Owsiak za co ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 15:46  
Cytuj
doszliśmy do senda sprawy, praca w fundacjach jest to normalna praca jak każdego innego który zarabia, a nie żaden wolontariat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 15:47  
Cytuj
doszliśmy do senda sprawy, praca w fundacjach jest to normalna praca jak każdego innego który zarabia, a nie żaden wolontariat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 15:50  
Cytuj
Martwię się, bo zdajesz się nie rozumieć co się do Ciebie pisze. Zestawiłem Ci w sposób najprostszy dwa wydarzenia - zbiórkę Owsiaka i zbiórkę proboszcza. Przedstawiłem, że większość zarzutów wobec Owsiaka można z łatwością wystosować wobec Twojego proboszcza. A Ty z uporem te sakramenty. Za sakramenty dostaje kasę cały rok. I nie myl tego z wykonywaniem usług, bo usługi wykonuje się za wynagrodzeniem, za które się rozlicza i odprowadza podatki. Twój proboszcz świadczy nie usługi, a posługę. Coś, za co z założenia nie powinno się żądać wynagrodzenia. Ja odnoszę się tylko i wyłącznie do kolędy.

W mojej klatce jest 10 mieszkań. Niech ksiądz wyciągnie średnio od mieszkania 30 zł to daje 300 zł. W bloku mam 6 klatek co daje nam 1800 zł. Bloków odwiedzi 20, to daje 36 tysięcy nieopodatkowanych złotych. Odejmij od tego ile chcesz. Bo nie każdy da, nie każdy księdza przyjmie etc. I teraz powiedz mi, czy ktoś się z tego rozlicza? Czy wiesz ile księża wydają na kościół, ławki, remont itp. a ile na alkohol, prostytutki i hazard? Gówno wiesz, a powinieneś, bo to są Twoje pieniądze. Ty tymczasem zajmujesz się nie wiadomo dlaczego Owsiakiem i moimi pieniędzmi. Marnujesz swój cenny czas, ale cóż, to Twój czas, masz prawo dysponować nim dowolnie. Pozdrawiam i czytaj ze zrozumieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:04  
Cytuj
To zajmuj sie dalej księżmi,typowa wymówka obrońców Owsiaka: a Rydzyk to...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 16:05  
Cytuj
być może nieuważnie przeczytałem, co jednak nie zmienia mojego poglądu, że pan Owsiak ma 3 spółki które udzielają usług fundacji WoSP a które na tym zarabiaja wiec pan Owsiak jako prezez tych społek ciagnie kase. i nie bardzo Szopenie wiem dlaczego nawiązujesz do Kościoła ,proboszczów,księży, którym nie wrzucam( predzej dałbym Owsiakowi ale poki co jest zbyt wiele niejasnosci.religia, poglądy polityczne nie mają tutaj nic do rzeczy,prowadzimy dyskusję na temat WOSP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »