NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Światełko do nieba..,
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 23:33  
Cytuj
Jestem bardzo zawiedziona, że nie było petard! Ciągnęłam duletniego syna obiecując mu petardy, a on w ekscytacji mruczal pod nosem pach pach pach. W drodze powrotnej mruczal to samo tylko z płaczem bo matka naobiecywała, a tu d. Mogliby chociaż poinformować, że zamiast petard będą sztuczne ognie. Wybrałabym sie wtedy do innego miasta! Cos tam słyszałam o zeszlorocznym poparzeniu, ale światełko do nieba musiii być!!!! Uważam to za wstyd dla stalowej woli!!! Gdzie sie podziały te mwga finały pod Wrzosem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 23:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 23:52  
Cytuj
Zapytaj nowej władzy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 00:17  
Cytuj
CYTAT
Mogliby chociaż poinformować, że zamiast petard będą sztuczne ognie.

Zacznijmy od tego, że mylisz petardy ze sztucznymi ogniami, a sztuczne ognie z z zimnymi ogniami. Przykro mi, że syn był zawiedziony, niemniej jednak nikt sztucznych ogni (fajerwerków) nie obiecywał choć światełko do nieba nawet z nazwy sugeruje, że można się spodziewać fajerwerków. Należy jednak pamiętać, że dwa lata temu też ich nie było. Miał miejsce pokaz laserów. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 00:41  
Cytuj
Jejj.. Wiem o tym, za szybko pisałam i niestety zawsze znajdzie sie ktośkto ci to poprawnie wytknie. Ale nie zmienia to faktu, że światełko do nieba podczas orkiestry bylo jest i bedzie kojarzone z podniebnymi wybuchami fajerwerków. Nie wiem co było 2 lata temu, byłam wtedy gdzieś indziej. Jeśli chodzi o to czy obiecywali nie obiecywali, ale na plakatach tak samo jak ty użyłeś nawiasów w tym komentarzu mogli użyć organizatorzy Swiatelko do nieba(pokaz laserów bądź "zimnych ogni") Dobrej nocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 01:23  
Cytuj
Pokaz fajerwerków kosztuje w przybliżeniu 1500 zł. Kto za to zapłaci?

Na całym świecie odchodzi się od sztucznych ogni nawet w Sylwestra, aby nie straszyć zwierząt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 05:57  
Cytuj
Na plakatach informujących o imprezach związanych z WOŚP jest napisane iluminacja świetlna LED czy coś w tym stylu. Wystarczyło wejść nawet tu na stalowemiasto w wydarzenia i poczytać. Zaoszczędziłabyś dziecku zawodu i łez. Sama mam dzieci i wiem że zanim coś obiecam dziecku to sprawdzę czy da się tę obietnice spełnić a nie wylewać później żale bo było nie tak jak sobie zaplanowałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 07:17  
Cytuj
Przynajmniej dzięki temu nie puścili z dymem części kasy z puszek.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
Pokaz fajerwerków kosztuje w przybliżeniu 1500 zł. Kto za to zapłaci?

Na całym świecie odchodzi się od sztucznych ogni nawet w Sylwestra, aby nie straszyć zwierząt.


1500 zł za pokaz umiech? to chyba jakiś bardzo ubogi, dodaj przynajmniej jedno ZERO umiech

ps
pamiętam kiedyś ten nie udany pokaz pod Wrzosem, jak robić takie sprawy to tylko profesjonalnie (jak już), a zdecydowanie lepiej z tego zrezygnować i kasę przeznaczyć na lepsze cele, pokaz laserów musi wystarczyć (na końcu jednak zrobił bym to puszczanie lampionów, kiedyś chyba było).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 07:26  
Cytuj
Oczywiście że było wiadome że będzie pokaz laserowy. Faktem jest że był żenujący. Było tam chyba nawet coś z ogniem, ale tylko przypuszczam, bo wydaje mi się że kilka razy widziałem jakiś płomień. Obsługa zalecała ustawienie się na placu. Mam wrażenie że był to pokaz w stylu jak na odsłonięciu Drzewka Solarnego. Widowisko fajne tylko jakim matołem trzeba być żeby robić coś takiego na poziomie widowni gdzie 5m dalej już nic nie widać. Jeśli tu było widowisko w tym stylu należało wykorzystać do tego scenę choćby tą z placu. Jeśli nie było widowiska z ogniem, anl nie mam pewności samo światełko było żałosne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 07:31  
Cytuj
wg mnie dobrze, że nie było, przecież niedawno był Sylwester i można było się naoglądać prawie całą noc

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 07:35  
Cytuj
No to teraz niech mnie zaskoczą wolontariusze rezygnacją z Woodstockok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 10:55  
Cytuj
Dobrze mi się wydawało był pokaz ognia. Szkoda że część ludzi mogła się jedynie domyślać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »