NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Giełda na Załężu,
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:22  
Cytuj
Witam, był ktoś ostatnio na giełdzie ? Pytam bo nie wiem czy jest sens jechać w taka aura jutro, w sumie chodzi mi o to czy duzo aut było do sprzedania bo Sandomierz to porażka całkowita

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Witam, był ktoś ostatnio na giełdzie ? Pytam bo nie wiem czy jest sens jechać w taka aura jutro, w sumie chodzi mi o to czy duzo aut było do sprzedania bo Sandomierz to porażka całkowita


W nowinach napisano iż w ostatni weekend była w RZE straszna bieda, aura nie pomaga. Ale ta giełda ostatnimi czasy bardzo podupadła, jak teść szukał to tam zajechałem ok. pół roku temu i nie było na co popatrzeć, tam zrobił się taki zwykły rynek/targ, auta to dodatek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 19:03  
Cytuj
Bylem przed swietami, mimo mrozu bylo kolo trzech alejek samochodow umiech ale jak jest cieplo to wszystkie miejsca przeznaczone na auta sa zajete umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 20:49  
Cytuj
2017 - istnieja jeszcze ludzie ktorzy kupuja i sprzedaja cos na giełdzie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 18 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
2017 - istnieja jeszcze ludzie ktorzy kupuja i sprzedaja cos na giełdzie ?
ZZZzz
a co Cie obchodzi co ktos sprzedaje czy kupuje i gdzie to robi?Nie chcesz nie jezdzisz na gieldy bo 2017 r jest.Niektorzy z tego zyja albo poprostu lubia pojechac
Odnosnie tematu to odpusc sobie jutro>Na bank bedzie mala gielda no i samo chodzenie bedzie nieprzyjemne bo sniegu po kolana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 18 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
2017 - istnieja jeszcze ludzie ktorzy kupuja i sprzedaja cos na giełdzie ?
ZZZzz
a co Cie obchodzi co ktos sprzedaje czy kupuje i gdzie to robi?Nie chcesz nie jezdzisz na gieldy bo 2017 r jest.Niektorzy z tego zyja albo poprostu lubia pojechac
Odnosnie tematu to odpusc sobie jutro>Na bank bedzie mala gielda no i samo chodzenie bedzie nieprzyjemne bo sniegu po kolana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 22:06  
Cytuj
feld, przeciez wiesz ze nasi znajomi do dzis biznesy robią na sandomierskiej giełdzie umiech
ja nie umiem sie w tym znaleźć, dla mnie tam sam śmieć leży,
jeśli chodzi o auta to jak byłem ostatni raz w listopadzie to nie było dużo (kiedyś było 2 razy tyle) noi przedział cenowy głównie 6-15 tyś zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 09:56  
Cytuj
dzieki za odp, nie pojechalem ... a moze jakies propozycje gdzie poszukac auto, otomoto itp bardziej znane przegladam - cos do polecenia ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 09:56  
Cytuj
dzieki za odp, nie pojechalem ... a moze jakies propozycje gdzie poszukac auto, otomoto itp bardziej znane przegladam - cos do polecenia ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 11:53  
Cytuj
Najlepiej szukac na olx albo jeszcze na rzeszowskiej stronie z ogloszeniami rzeszowiak.pl tam maja duzo ofert umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2017r. 17:32  
Cytuj
witam jaki samochod Cię interesuje,możemy Ci sprowadzić ??dziś bardzo marna giełda,śnieg giełda zasypana masakra z aut może 30sztuk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »