NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ortodonta Multident, ortodonta multident
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 20:55  
Cytuj
Czy ktoś korzystał z usług ortodonty w Multident? Jakie macie opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 20:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2017r. 16:51  
Cytuj
tak byłam dosyć niedawno z dzieckiem na konsultacji. 5 min na fotelu= 100zł
co ortodonta może powiedzieć? oczywiście aparat
Planuję iść jeszcze gdzie indziej aby potwierdzić czy faktycznie trzeba aparat(dziecko 5lat)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 13:48  
Cytuj
Z ortodonty przyznaję,że nie korzystałam, ale czytałam artykuł w którym nie mogłam dodać komentarzy odnośnie innych usług, co mnie bardzo rozdrażniło i zmusiło by założyć to konto.
Zostawialiśmy wraz z rodziną u Trafidło sporo pieniędzy i to od dłuższego czasu ponieważ świadczone usługi wydawały się być na dobrym poziomie. Jednak po niezależnej konsultacji u 2 specjalistów, w tym też z Rzeszowa, z usług tego gabinetu już nie skorzystamy. Podejście mają może i dobre do klientów- jak jest wszystko w porządku, reklamują się widzę, ale spróbujcie złożyć konkretną reklamację. Nie ma szans, nie potrafią się przyznać do błędu, z resztą jak tego dokonać bez paragonów za usługę? Rzecznik konsumenta podpowiadał by zawsze brać dowód zakupu, a w tym przypadku usługi. To podstawa reklamacji -PAMIĘTAJCIE o TYM!!!!

PS. W Rzeszowie jak powiedziałam, że dotychczas leczyłam ząbki w stalowowolskiej klinice, najpierw się pojawiło zdziwienie, że w tak małym mieście jest coś takiego. Po krótkim opisie i wyjaśnieniu dentyści wybuchli śmiechem. Klinika to prace badawcze, rozwojowe, doktorzy, a przede wszystkim KLINIKA to przy jakimś uniwersytecie. Tu mamy kilku nieznanych praktykujących stomatologów uprawiających wyuczone rzemiosło niby pod okiem Trafidły . ŚMIECHU WARTE - Może jestem w mniejszości ale odradzam korzystania z ich usług.

SMART- Aparat na zęby dla 5 latka jak ma jeszcze mleczaki? Koń by się uśmiał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:02  
Cytuj
też jest to dla mnie dziwne żeby zakładać aparat dla 5 latka z mlecznymi ząbkami. ( co prawda nie jest to aparat stały tylko ściągany) nie znam się jednak na tym i pójdę sprawdzić to do innego ortodonty. Ale za konsultacje 5min 100zł to też przegięcie. Takie konsultacje powinny być bezpłatne lub płatne w granicy 50zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 15:36  
Cytuj
Dostałaś paragon? Nie tak dawno było o nich na forum i nagle tematu już nie ma albo jest ukryty. Ciekawe czy mój wpis też wykasują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 16:49  
Cytuj
Logonowska, popieram i zgadzam się ze wszystkim co napisałaś.Odradzam wizytę w Multidencie zdecydowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 17:28  
Cytuj
Ja swojego czasu też opisałam na forum swoje doświadczenia z Multident. Niestety wyznawczynie dra Trafidły naskoczły na mnie (z groźbami włącznie). Stwierdziłam, że nie będę kopać się z koniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 18:41  
Cytuj
A jakim ona może być stomatologiem po studiach na Ukrainie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 21:24  
Cytuj
Nie wiem, nie znam ortodontów z Multidentu, ale mogę Was zapewnić, że aparaty zdejmowane wykonywane są u dzieci na ząbkach mlecznych (nawet u 5-latków), gdyż klamry aparatu trzymają się na szóstkach, czyli zębach stałych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 04:03  
Cytuj
Po 6 wizytach u pana Trafidły zdecydowanie odradzam tam leczenie.Fakt ładny lokal,miła obsługa,czasami daja paragon jak widza obca twarz i tyle plusów.Wizyty szybkie,bardzo drogie ,bez konkretnej diagnozy zeba aby na ilość pacjenów.O reklamacji nawet niechce słyszec,nawet niechce popatrzec okiem na tego zeba bo twierdzi ze tak ma byc i na tym sie konczy.
Trudo napisac mu komentarz bo czesto sa poblokowane lub zaraz usuwane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 07:29  
Cytuj
Nic dziwnego że blokują komentarze, średnio raz na tydzień super sponsorowany artykuł na SM musi kosztować.
Moim zdaniem dobry dentysta nie musi się reklamować i na brak pacjentów nie narzeka, jak widać w tym przypadku jest inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 08:23  
Cytuj
Również byłam na konsultacji, 100zł i Aparat oczywiście + jakieś zdjęcia, których nie wykonują na miejscu, ma niby być aparat 3D, ale nie wiem czy jest już czy nie.Pani wręcz nakazała wykonać zdjęcia w Lublinie za 300zł,
5 letnie dziecko ma masę mleczaków w buzi, nie stosuję się stałego aparatu na mleczaki. Podejdź do Pani Zasowskiej na Jana Pawła budynki przy "Fracu", zasięgnij u niej opinii, jeśli będzie potrzeba przepiszę Wam aparacik nocny/ dzienny do zakładania i wyciągania a nie stały aparat. Wiem bo chodziłam z córką i taki miała, Dziś ząbki ma prościusieńkie.





CYTAT
tak byłam dosyć niedawno z dzieckiem na konsultacji. 5 min na fotelu= 100zł
co ortodonta może powiedzieć? oczywiście aparat
Planuję iść jeszcze gdzie indziej aby potwierdzić czy faktycznie trzeba aparat(dziecko 5lat)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 13:07  
Cytuj
Ja ewakuowałam się stamtąd po tym, jak drugi raz wypadła mi plomba z tego samego zęba. Reklamacja? Jaka reklamacja? Wizyta 15 minut i do widzenia.
Poszłam do lekarza, do którego chodził mój mąż. Okazało się, że wszystkie plomby do wymiany, bo były niedoczyszczone, spartolone styczne, stany zapalne dziąseł, niepotrzebnie przeprowadzone dwie ekstrakcje ósemki, bo rzekomo ciężko się do nich dostać i nie warto ich leczyć i co najlepsze - okazało się, że ŻLE PRZEPROWADZONE LECZENIE KANAŁOWE, POZOSTAWIONE ZŁAMANE DWA NARZĘDZIA ENDODONTYCZNE, KANAŁY OTWARTE NIE WYCZYSZCZONE , W ZĘBIE BAGNO I NA TO POSZŁA PLOMBA !!! Tyle bólu, to chyba przy porodzie ostatnio przeżyłam, mało tego żaden lek nie chciał działać, myślałam, że będę podłogę gryźć. sciana
O przypadkach wśród znajomych nie wspomnę.
Ile mnie to kosztowało zdrowia i pieniędzy, nie będę pisać. nie wiem Jakoś wszystko udało się naprawić i ósemki elegancko wyleczone (dwie które zostały), plomby zrobione perfekcyjnie, nic nie widać.
Można ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 13:33  
Cytuj
Niewyczyszczone kanały, leczenie bez zrobienia zdjęcia, byle jaka robota za duże pieniądze. Dodatkowe pieniądze wydane u innych stomatologów na ratowanie zębów o bólu nie wspomnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2017r. 21:48  
Cytuj
Czy w tej"klinice"nie ma rentgena?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 13:49  
Cytuj
Potwierdzam-KONSULTACJA! u ortodonty 100zł!!! Dziecko było 5 min.na fotelu + 50zł pantomogram.... drogo jak na samą konsultacje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 15:00  
Cytuj
To było nie konsultować. O cenę mogłaś zapytać wcześniej ...

Inna sprawa to pantomogram. Kupili i teraz pewnie każdemu na dzień dobry robią - czy trzeba czy nie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2017r. 19:23  
Cytuj
jeśli chodzi o pantomogram to jest podstawowe badanie i na jego podstawie ortodonta może wiele powiedziec o wadzie.też zastanawiałam się nad skorzystaniem z ich usług,ale wybrałam innego lekarza,nawet moge polecic tylko,że od stalowej to kawałek.w potoczku przyjmuje konkretna pani ortodontka,miałam wszystko wytłumaczone,omówione.konsultacja też niestety kosztowała 100zł,ale syn już kilka miesięcy nosi aparat i jesteśmy z tej pani zadowoleni.jeśli chodzi o ortodontów ze stalowej-w naszym przypadku jedna pani chciała synowi załozyc aparat bez zrobienia pantomogramu i zdjęcia cefalometrycznego bocznego-co jest podstawą przy zamiarze założenia aparatu.należy też pamiętac,że leczenie ortodontyczne jest drogie i lepiej stracic 100zł lub 200 zł na konsultacje i miec pewnosc niż potem załowac bo leczenie żle prowadzone.

nie troszcz się zbytnio o jutro bo przegapisz szczęśliwe dziś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 12:33  
Cytuj
cinamonn girl

racja, to stado psychofanek - chlop w domu nie prawi komplementow, a w gabinecie u doktora zawsze znajdzie sie mile slowo no i w koncu ktos z nimi pogada; siedzac kiedys na fotelu bylam swiadkiem jak pewna pacjentka przyniosla w podziece (myslalam, ze niemale kwoty za "uslugi" swiadczone w tym gabinecie sa juz wystarczajaca podzieka..) kilka par niby markowych skarpet i probek perfum. Doktor oczywiscie sprzedal swoj usmiech nr 5 wyszczerzajac rzad rowniutkich i bialych zebow, kobieta sie zaczerwienila; drzwi za pacjentka sie zamknely, a gosc po prostu ja wysmial do swojej asystentki.


Ceny ? Poszybowaly w gore w przeciagu 3 miesiecy. Jak tylko zaczal sie ten niby remont, cena glupiego usuwania kamienia wzrosla o 50 zl. Zwykle leczenie malego ubytku - ze 100zl na 130zl - tempo oczywiscie takie, jakby gosc szykowal sie do konkursu "kto przyjmie wiecej pacjentow".

Najbardziej mi jest zal pani Bozenki - zlota kobieta, nie wiem czy tam jeszcze pracuje, ale ten "transfer" na stanowisko odbieraczki telefonow i wysluchiwaczki skarg i zazalen (bo w ciagu mojej 2-letniej wedrowki do tego gabinetu widzialam i slyszalam takowych wiele) - jest jak cios ponizej pasa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 09:30  
Cytuj
Doktor oczywiscie sprzedal swoj usmiech nr 5 wyszczerzajac rzad rowniutkich i bialych zebow, kobieta sie zaczerwienila; drzwi za pacjentka sie zamknely, a gosc po prostu ja wysmial do swojej asystentki.

Nic dodać, nic ująć. ok sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 14:42  
Cytuj
100/100 !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 15:16  
Cytuj
Ku....a. Z niego taki doktor, jak ze mnie nieboszczyk potluczony

Co najwyżej LEKARZ STOMATOLOG. Taki tytuł zawodowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 17:20  
Cytuj
wszyscy o tym wiemy, ale od zawsze, choc nieslusznie, tytuluje sie wszelkiej masci lekarzy doktorami..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 17:24  
Cytuj
domyslam sie, ze temat byl poruszany wielokrotnie, ale potrzebuje aktualnych informacji odnosnie dobrego dentysty - zazwyczaj dobry idzie w parze z drogim, ale czy istnieje ktokolwiek, kto tak bardzo nie zdziera z szarego czlowieka jak ten wyslawiany wyzej lekarz dentysta ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 15:58  
Cytuj
Poszperaj w archiwum forum. Często się temat dentystów przewija.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »