NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Auto dla przyjemności do 150 tyś,
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2016r. 17:47  
Cytuj
Pare miesięcy i będzie Alpine...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2016r. 17:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2016r. 18:31  
Cytuj
Jak chcesz czuć radość z jazdy po zakrętach, to proponuję Xantię Activę 2.9V6. Swego czasu najszybsze auto na teście łosia, a kto wie, czy nadal nie najszybsze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2017r. 21:29  
Cytuj
Ja polecę mini, najmocniejsza wersja JCW kosztuje właśnie coś koło tego. Kupiłem niedawno mamie 1,5d w automacie ale miałem dosyć intensywną jazdę próbną topową wersją i wrażenia niesamowite. Jeździłem różnymi szybkimi autami, szybszymi niż to mini również ale tyle frajdy nie miałem w żadnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 17:40  
Cytuj
Dzięki Wszystkim?

Pokazaliście modele które nawet nie brałem pod uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 19:01  
Cytuj
Kolega prowadzi serwis w wawie swiatmini.pl, pogadaj z nim a nie będziesz brał mini pod uwagę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Która marka "zawojowała" świat ?


jest kilku znanych producentów,których auta możesz zobaczyć na ulicach np. Tokio,Dallas,Londynu,Dubaju,Moskwy,Melbourne,czy Pekinu lub L.A. - i niestety nie ma wśród nich marek Francuskich :(


Widać koleżko ,że nie wychyliłeś nosa poza PL...... Cała Afryka północna i zachodnia i nie tylko to jeżdżą głównie marki francuskie później japońskie i z niemieckich to tylko Mercedes sie liczy . Do Rosji jak kiedyś pojedziesz to zobaczysz co tam śmiga.
Właśnie dużo jest Renówek , Fordów (maja fabryki swoje w RUS) i Japończyków całe mnóstwo .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Która marka "zawojowała" świat ?


jest kilku znanych producentów,których auta możesz zobaczyć na ulicach np. Tokio,Dallas,Londynu,Dubaju,Moskwy,Melbourne,czy Pekinu lub L.A. - i niestety nie ma wśród nich marek Francuskich :(


Widać koleżko ,że nie wychyliłeś nosa poza PL...... Cała Afryka północna i zachodnia i nie tylko to jeżdżą głównie marki francuskie później japońskie i z niemieckich to tylko Mercedes sie liczy . Do Rosji jak kiedyś pojedziesz to zobaczysz co tam śmiga.
Właśnie dużo jest Renówek , Fordów (maja fabryki swoje w RUS) i Japończyków całe mnóstwo .


troszkę cię ptysiu poniosło umiech ale widac przesilenie zimowe w łepetynkę uwiera - stąd nie można się odnieść do tego co skleciłeś bo nie za bardzo na temat piszesz umiech przeczytaj raz jeszcze co napisałem zanim będziesz piep... gdzie kto był wojtku cejrowski umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:58  
Cytuj
Na pewno nie wieśwagen. Jakość awarjność tragedia. W takim biednym kraju jak Polska ludzie się tym podniecają. Rozglądnąć co się dzieje na świecie i jest zupełnie na odwrót. W stanach ta marka była wiele wiele lat najtańszą marką. Obecnie nikt tego tam nie chce i w zasadzie już jest stawiana na takim poziomie jak u nas daweoo. U nas uważana za cud. Strasznie mnie to śmieszy. Nie bój się francuzów, włochów. Po pierwsze nie patrz oczami cebulaka co by tylko paska tdi wziął. Popatrz szerzej. Ciężko podać Ci jedną propozcyje, bo jednak znaczna kasa i oprócz frajdy też auto musi się podobać. Osobiscie mam swój typ aczkolwiek nie wiem czy przy tej kwocie rajcuje Cie auto 10 letnie i raczej bardzo duze koszty obsługi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:03  
Cytuj
Jak koszty bardzo wysokie to nie dam rady. Te 150 to pieniądze kilkudziesięcioletniego odstawiania sobie od ust. Ale podaj bo wiedzieć mogę spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:39  
Cytuj
Moj typ to Maserati Quattroporte. Oczywiście mowa o poprzednim modelu, bo na najnowsza generacje nie ten przedział niestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »