NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na watahę psów w lasach lipskich.,
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2016r. 18:54  
Cytuj
Byłem na rowerowej wyprawie po lasach lipskich. Oczywiście rowerem górskim bo jazda po takim śniegobłocie normalnym to męka. I w okolicy Lipowca, tej leśnej osady gdzie te dwa domy na krzyż słyszę szczekanie i ogromny wilczur biegnie w moją stronę, później dołączyły do niego dwa mniejsze kundle ale ponieważ mogłem sobie pozwolić na dociśnięcie do "dechy" na tym rowerze to udało mi się im zwiać. Goniły mnie ze 2 km po wyboistej błotnej drodze. Może wiecie co to mogły być za psy? Kręcicie się tamtędy czasami? Albo jacyś uciekinierzy z tamtejszych posesji albo po prostu bezdomne kundle. To nie było przy tych domach tylko jakieś 300 może pół kilometra dalej. W okolicy tego znaku ze strzałką Lipowiec. Miałem doczynienia z psami w lasach nie raz ale nigdy nie były aż takie agresywne. Zazwyczaj nie atakowały i szły sobie dalej. A te to mało mnie porządnie nie pogryzły a wilczur prawie mnie za nogę złapał. Jak coś to uwaga na nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2016r. 18:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2016r. 19:37  
Cytuj
Nigdy tam sie spodkałem psów .Dziwne - może uciekły komuś z gospodarstwa ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Gru 2016r. 19:39  
Cytuj
To dobrze, że nie "spodkałeś".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 09:37  
Cytuj
,,Spodwórka ,, komuś uciekły to ,,spodkał,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 09:47  
Cytuj
To świetnie, że miałeś oczywiście rower górski na którym mogłeś tak sprawnie pędzić przez to śniegobłoto... nie to co na takim normalnym... to przecież męka by była.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 300
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 09:55  
Cytuj
Psy tak poganiają. Psu wielkości wilczura nie uciekniesz rowerem. Jakby taki pies chciał to by spokojnie rower dogonił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 10:29  
Cytuj
Dobrze że mamy polonistów na forum którzy zabezpieczają nas przed "językowymi pogryzieniami". Pieseły to w tym przypadku temat drugorzędny

Słusznie kolego że piszesz, bo psy to problem w naszych lasach. Porozmawiaj może z myśliwymi, oni zajmują się likwidacją takich osobników. Wątpie żeby była możliwość ustalenia do kogo należą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »