NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Demonstracja KOD o 15 ,
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:32  
Cytuj
CYTAT (Lisa )
Czy Ty zawsze musisz odpowiadać za kogoś, jesteś adwokatem el.Banana ? Gdyby to był twój partner to rozumie , czujesz się zobowiązany stanąć w jego obronie. Ale przecież nikt tu go nie atakuje.


Zawsze? Chyba przesadzasz. Uznałaś, że bronię Banana? Po co, On sobie świetnie daje radę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:38  
Cytuj
CYTAT (miriam)
Lisa - to jego życie - jedyne jakie ma. Tak samo jak i banan.


Ty też jesteś bardzo aktywny. Miałeś trochę przerwy bo sie obraziłeś. Teraz wróciłeś i twoje wpisy pojawiają się kilka razy dziennie. Czy twój wpis odnosi się również do ciebie? To jedyne życie jakie masz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:44  
Cytuj
Mam urlop. Nie lubię telewizji. Wolę spacery z rodziną i jako urozmaicenie - rozrywkę - pisanie tu tego i owego.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:47  
Cytuj
No widzisz miriam, ja zaczynam pracę od 9 i wolę przy kawce popisać z tobą niż potrzeć w TV. To jak to wygląda? Nie oceniasz zbyt pochopnie? To takie niekatolickie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:47  
Cytuj
Sponsorzy postanowili odstrzelić Petru i Kijowskiego. Nie przez przypadek takie media jak onet publikują tyle kompromitujących artykułów na ich temat i nie przez przypadek te informacje teraz wypłynęły. Ktoś w centrali uznał że ta formuła buntu czy puczu pod kierownictwem tak beznadziejnych liderów nie ma szans na sukces. Ciekawe tylko jaki jest plan B ? Czyżby Tusku wróć ? Jest to prawdopodobne, ponieważ nie ma nikogo innego na którym można by oprzeć opozycję. Młode wilki i wilczyce z PO jak Budka czy Pomaska albo Mucha są zbyt radykalni ,agresywni , brak im przenikliwości i zmysłu politycznego. Nie nadają się na liderów, a Schetyna kojarzy się tylko z szemranymi interesami . No cóż, widać mamy chody gdzieś wysoko skoro dostaliśmy tak głupią opozycję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:48  
Cytuj
Masz chyba rozdwojenie jaźni Andrzejku skoro używasz kilku kont na tym forum, chcesz coś ukryć ? A może się czegoś wstydzisz ?


Wracając do tematu KOD



"Rzeczpospolita": Wysoka pensja lidera KOD. "Co najmniej 90 tysięcy ze zbiórek trafiło do firmy Kijowskiego"

Minimum 90 tys. zł ze zbiórek prowadzonych przez Komitet Społeczny KOD trafiło do firmy Mateusza Kijowskiego, który twierdzi, że za pracę na rzecz KOD nie pobiera wynagrodzenia.

Następny wolnościowiec który uważa że alimenty na rzecz własnych dzieci są nie obowiązkowe.

http://wpoli(...)owskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
90.000
ze zbiórek KOD-u trafiło do firmy Kijowskiego




http://fakty(...),2333145



Znalazł frajerów i zasilił swoje koryto,mam nadzieje ze Ziobro wsadzi go do paki za alimenty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
No widzisz miriam, ja zaczynam pracę od 9 i wolę przy kawce popisać z tobą niż potrzeć w TV. To jak to wygląda? Nie oceniasz zbyt pochopnie? To takie niekatolickie.


Miałem kilka lat, żeby wyrobić sobie zdanie - miarą twojego i tobie podobnych zachowania było to, co robiliście, gdy byliście na forum bezkarni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
[cytat]90.000
ze zbiórek KOD-u trafiło do firmy Kijowskiego




http://fakty(...),2333145



Znalazł frajerów i zasilił swoje koryto,mam nadzieje ze Ziobro wsadzi go do paki za alimenty.

Ciekawe tez czy Kurskiego wswdzi do paki za alimenty , a Zbonikowskiego za bicie zony! W kazdej partii sa dranie po co sie tak podnicasz? A Kijowskiego rozlicza zaiteresowani a nie forumowicze.Zblizaja sie wybory w KOD i jak w kazdej partii czy stoearzyszeniu sa hieny ktore maja patcie na stolek.Chca wygryzc Kijowskiego przeciez to widac !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
[cytat]90.000
ze zbiórek KOD-u trafiło do firmy Kijowskiego




http://fakty(...),2333145



Znalazł frajerów i zasilił swoje koryto,mam nadzieje ze Ziobro wsadzi go do paki za alimenty.

Ciekawe czy Kurskiego wsadzi do paki za alimenty , a Zbonikowskiego za bicie zony! W kazdej partii sa dranie po co sie tak podniecasz? A Kijowskiego rozlicza zaiteresowani a nie forumowicze.Zblizaja sie wybory w KOD i jak w kazdej partii czy stoearzyszeniu sa hieny ktore maja parcie na stolek.Chca wygryzc Kijowskiego przeciez to widac !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 11:08  
Cytuj
Pewnie wega nie zauważyłeś, ale Kijowski sam się wygryzł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 11:48  
Cytuj
A Kijowskiego ktoś wsadził do paki za alimenty?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 13:17  
Cytuj
Życzenia Tuska na twitterze na nowy rok: Polskę wolną od zła i głupoty,Panie... Widać szybko idzie - Petru,Kijowski...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 13:56  
Cytuj
"Złote są plaże Madery, i oczy dziewczyny są śliczne.
Kurewsko są ostatnio drogie usługi informatyczne "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 13:58  
Cytuj
ciekawe czy ktoś jeszcze pójdzie na marsze kodu umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 13:59  
Cytuj
Popatrzcie na ten wyjazd Petru z ta drugą, której nazwiska nie pamiętam. - Obydwoje maja swoje rodziny.... polecieli sobie na prywatny wyjazd....

Jak dla mnie burdel na kółkach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 17:35  
Cytuj
A głupie ludziska myślą że oni bronia demokracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 17:38  
Cytuj
CYTAT (lisa)
Niemcy mają swoje problemy, znacznie większy od naszych umiech A Ty el.Banan też powinieneś zająć się swoimi. Gdybyś choć jedną czwartą tego czasu który poświęcasz na śledzenie wątków tego forum podarował rodzinie to zapewniam Cię że dzieci byłyby szczęśliwsze i bardziej uśmiechnięte. umiech

el.Banan Ty chłopie na tym forum to 24 na dobe jesteś, to jest pewnie już uzależnienie. Kiedyś napisałeś że robisz to hobbystycznie, ale wygląda że to hobby Cię uzależniło.


wiesz że to pierwsze objawy tego co pisałem w innym wątku ? Masz jeszcze czas ... możesz się leczyć ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 18:27  
Cytuj
Spooooko. Będzie kontrola, będzie audyt zewnętrzny... (HGW już zrobiła taki w stołecznym magistracie?), znajdzie się tyciego koziołka ofiarnego, tu się wyklepie, tam podszpachluje.... a jak ludzie się nie nabiorą, to się kopnie w d...pę kod i wymyśli coś innego.

Pewnie już gorączkowo wymyślają "coś innego" good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 19:11  
Cytuj
Były działacz KOD o Kijowskim: "Za pierwsze uzbierane do puszek KOD pieniądze kupił sobie najnowszego iPhone za 4500 zł"


Oświadczenie Jacka Parola. "Jako członek założyciel i członek zarządu KOD podjąłem się koordynacji powstawania strony KOD. Oświadczam ze stronę przygotował a potem opiekował się nią CAŁKOWICIE ZA DARMO mój przyjaciel Jerzy Pogorzelski. Mam nadzieje ze znajda się prawnicy, którzy pomogą Jurkowi wyegzekwować należne mu wynagrodzenie od firmy która wystawiła Faktury za jego prace dla KOD - czytamy. Zespół adminów i ochronę głównej grupy KOD tez organizowałem ja. Też za darmo, dla idei"



Kijowski to już trup polityczny, trzeba być idiotą by zaufać człowiekowi który własne dzieci ma daleko w dupie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 10:33  
Cytuj
Nie minął pierwszy tydzień nowego roku, a już mamy dwa totalne skandale w wydaniu 2 liderów opozycji. Nie wiem czy Bareja wpadłby na taki pomysł, w którymś ze swoich scenariuszy. Żałosne pętaki! Jeden teraz powtarza, że nie musi mówić mamie, gdzie był w sylwestra, bo przecież już miał osiemnastkę i jest duży. Drugi - niczego nienauczony wtopą z alimentami, przeprasza i przyznaje, że wystawianie faktur za obsługę informatyczną ruchowi społecznemu, który sam stworzył, to był chyba jednak błąd. Co mamy mu powiedzieć? Szlaban na kompa Mateusz? A potem mama przytuli i ukocha. K**wa. Tomaszki polskiej polityki. A ludzie myśleli, że dorośli faceci, którzy wiedzą co robią. Nie ma w tym kraju granic kompromitacji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 11:21  
Cytuj
Hehe, Grzesiu Schetyna górą.
Grzesiu wie, że lepsza mniejsza partia ale własna, ile zniósł upokorzeń to on wie najlepiej.
Grzesiu pracuj tam ciężko w terenie i buduj wierne sobie struktury na przyjazd Tuska. Tak, aby nie miał gdzie się przytulić.
Życie masz jedno, jesteś pracowity i długo czekałeś, aby być numerem jeden.

Ja wam mówię, Grzesiu za jakies 10 lat może być następca Kaczyńskiego na tronie Polski, to młody chłop 53 lata. Tylko musi się trzymać z daleka od wszelkiej maści oszołomów z wyborczej, nowoczesnej, ubeków, alimenciarzy, Niesiołowskich itp.

PIS będzie rządził 2-3 kadencje, a potem Polska będzie potrzebować rozsądnej siły, która przejmie dzieło odnowy Polski i tego nie zepsuje.
Ja tu widzę Grzesia, ale kto wie co to będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 11:34  
Cytuj
Wszyscy trzymajmy kciuki za Grzesia, trzy kadencje PISu szybko zlecą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 12:05  
Cytuj
Hehe, no 2-3 musza być.
A dla PO czyściec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 12:12  
Cytuj
PO nie przetrwa tak długo. Oni bez władzy usychają. smiech2

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »