NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Badania prenatalne ,


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2016r. 09:23  
Cytuj
Witam . Drogie Panie gdzie robiłyscie badania prenatalne i jaki był ich koszt . Chodzi mi o te podstawowe . Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2016r. 09:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 29 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2016r. 10:34  
Cytuj
Pro Familia u Cebulaka. Koszt 400-500zł. Jest kilka wskazań medycznych kiedy badania przysługują za darmo (np wiek, przypadki niektórych chorób w najbliższej rodzinie)
Trzeba tez pamiętać, że badania te najlepiej wykonywać w konkretnych tygodniach ciąży (niestety nie pamiętam kiedy, ale w Pro Familii, gdy się zadzwoni Pani od razu wyliczy i zasugeruje odpowiedni termin).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2016r. 20:33  
Cytuj
Test pappa z krwi i oznaczenie wolnej podjednostki beta hcg w dilabie 95 zl a wczesniej usg u gina

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2016r. 23:45  
Cytuj
Również robiłam u Cebulaka, tyle że na NFZ ze skierowaniem od lek prowadzącego. Cebulak ma uprawnienia chyba jako jeden z nielicznych do wykonywania tego typu badań w okolicy. Dla zainteresowanych przesyłam stronkę, na której można sobie podjrzeć lekarzy, którzy posiadają certyfikaty kompetencji FMF

https://fetal(...)rtified/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
Również robiłam u Cebulaka, tyle że na NFZ ze skierowaniem od lek prowadzącego. Cebulak ma uprawnienia chyba jako jeden z nielicznych do wykonywania tego typu badań w okolicy. Dla zainteresowanych przesyłam stronkę, na której można sobie podjrzeć lekarzy, którzy posiadają certyfikaty kompetencji FMF

https://fetal(...)rtified/


Ja robiłam w pro familii u Pruchniaka ale wg mnie badanie zrobił bardzo szybko i kolejki do niego są tez długie. Drugi raz wybrałabym Cebulaka bo słyszałam dużo dobrych opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 14:48  
Cytuj
Moim zdaniem dr Cebulak jest BARDZO dokładny, poświęcił nam sporo czasu, odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania ale jest też dosyć specyficzny umiech Mnie akurat bardzo przypadł do gustu i od razu złapaliśmy fajny kontakt, choć wiem, że nie każdemu jego osoba czy poczucie humoru musi odpowiadać. Osobiście, bardzo polecam choć uważam, że osoby bez dystansu do siebie i otaczającego świata powinny wybrać innego lekarza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 17:38  
Cytuj
Wskazaniem do tego typu badań refundowanych przez NFZ jest też poronienie, trzeba mieć to udokumentowane np. kartę ze szpitala i skierowanie od lekarza... ja również robiłam te badania tzw. przedprenatalne w ProFamilii w Rzeszowie u dr Szajnera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »