NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Alkomat do samochodu,
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 07:43  
Cytuj
Zastanawiałem się nad jednorazowymi, ale trochę drogo to wychodzi. Ktoś może używa tych wielorazowych? Na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 07:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 08:36  
Cytuj
Wystarczy nie pić alkoholu przed jazdą. Jeśli nie jesteś w stanie sie powstrzymać to proponuję wizytę u specjalisty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Lis 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 08:34  
Cytuj
Podejrzewam, że tutaj nawet nie chodzi o picie i jazdę o alkoholu, tylko np aby sprawdzić się na drugi dzień, czy można jechać. Czy już cały alkohol został zneutralizowany. Najlepiej pójść na komendę policji i się zbadać. Jeżeli nie ma takiej możliwości, to dobre alkomaty zaczynają się od kilkuset zł w górę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Podejrzewam, że tutaj nawet nie chodzi o picie i jazdę o alkoholu, tylko np aby sprawdzić się na drugi dzień, czy można jechać. Czy już cały alkohol został zneutralizowany. Najlepiej pójść na komendę policji i się zbadać. Jeżeli nie ma takiej możliwości, to dobre alkomaty zaczynają się od kilkuset zł w górę. Chodzi o http://alkot(...)kohit/72



Tylko Andzejek jest za tepy zeby to pojac.On mysli ze ludzie kupuje alkomat za kilka stowek zeby se dmuchac podczasz libacjimlotekscianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 15:50  
Cytuj
Za tępy? Każdy dorosły zna swój organizm i wie ile może wypić. Przynajmniej powinien wiedzieć. No ale lepiej pić bez rozumu a rano sie martwić. Bo pić należy z głową.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 15:53  
Cytuj
Myślisz że jak się napijesz z tą swoją głową wieczorem to rano jesteś czysty w 100%??
To chyba dobrze że ktoś woli zapobiec niż martwić się później?? ale Twoja przemądrzała głowa nie jest w stanie tego pojąć Panie idealny??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 17:21  
Cytuj
kierowcaBusaTy zapewne masz ten alkomat. Skoro wozisz zapasowe szpilki do kół to zapewne takie urządzenie jak alkomat masz zawsze ze sobą. A pić należy z głową. Polecam. Jeśli zdarzy sie jakaś wyjątkowa sytuacja to zawsze można podjechać na komendę policji i sprawdzić u profesjonalistów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
kierowcaBusaTy zapewne masz ten alkomat. Skoro wozisz zapasowe szpilki do kół to zapewne takie urządzenie jak alkomat masz zawsze ze sobą. A pić należy z głową. Polecam. Jeśli zdarzy sie jakaś wyjątkowa sytuacja to zawsze można podjechać na komendę policji i sprawdzić u profesjonalistów.


Widzisz Andzejku w tym Kraju sie sciga ludzi na "KACU", zapewne slyszales o lapankach o piatej rano w poniedzialek. Pozniej Policja sie szczyci ile to ona nie zlapala pijanych kierowcow. Wiec pewnego ranka zanim dojedziesz na ta komende to masz po prawku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 18:39  
Cytuj
heniek nie przyszło Ci do głowy, że jeśli będę miał taką potrzebę to ktoś mnie zawiezie na tę komendę?
Naprawdę musisz tyle pić w niedzielę jak wiesz, że w poniedziałek o 5 rano masz jechać autem?
Też lubię sie napić ale takie problemy miałem jako małolat.
Jeśli chodzi o zakup takiego urządzenia. Taki profesjonalny sprzęt kosztuje kilka setek. Naprawdę opłaca się kupować takie coś do okazjonalnego stosowania? No a jeśli faktycznie potrzeba jest by codziennie się sprawdzać to jest inny problem i alkomat nie załatwi sprawy.
Kilka razy dmuchałem w ten żółty aparacik i nigdy nic nie wykryło. Pewnie nie jestem normalny.ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 18:58  
Cytuj
http://www.certen.com/home/9-certen-personal.html
posiadamy ten, cenowo trochę drogi ale lepiej zainwestować coś wiarygodnego z atestami i certyfikatami niż badziewie z allegro. Mamy go od ponad roku i się spisuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 19:26  
Cytuj
Widzę andrzejku ze Cię dupa boli od informacji ze mam 4 szpilki do kół w schowku.
Nie wnikaj komuś w portfel, jak go stać żeby sobie porządny sprzęt kupić to niech kupuje. Zadał konkretne pytanie to liczy na konkretną odpowiedz a nie mądrości forumowego myśliciela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 16:59  
Cytuj
Też się podepnę do tematu, chcę kupić alkomat na prezent, myślicie że tak w okolicach do 500 zł można kupić coś sensownego? Z tego co wyczytałem na forach to nie warto kupować półprzewodnikowych tylko elektrochemiczne, jakieś inne podpowiedzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 19:25  
Cytuj
Też polecam Certen (reklamowany przez Hołowczyca ) W Tesco i w Kauflandzie można kupić na oddzielnym stanowisku . Plusem jest że kalibracja pierwsza jest darmowa .Minusem od tego roku weszło, że trzeba na swój koszt odesłać do kalibracji (wcześniej wystarczyło zostawić tam gdzie się kupowało i oni odsyłali )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 10:09  
Cytuj
Dzięki, znalazłem takie zestawienie http://www.alkomat.com/porownanie.htm najlepiej w tej kategorii cenowej wypadł ten alkohit x5

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »