NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Położna ,
Posty: 3
Dołączył: 12 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 16:22  
Cytuj
Witam, od kilku miesięcy mieszkam w Stalowej Woli i spodziewam się pierwszego dziecka, swojego ginekologa mam w Rzeszowie w ProFamili i tam też będę rodzić. Lekarza rodzinnego z kolei w Nisku. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje? ponieważ nie wiem jak wygląda teraz sytuacja z położną środowiskowa. Podobno mam ją mieć już przed porodem, Czy ktoś zna jakąś fajną Pania ? Ile przed porodem powinnam się z nią umówic? Ile kosztują takie wizyty ?
Z góry dzięki za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 16:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 19:39  
Cytuj
a do jakiej przychodni przynależysz? Ja swoją położną mam ze swojej przychodni gdzie chodzę do lekarza rodzinnego. Przychodziła do mnie na wizyty domowe po porodzie (nic nie płaciłam). Teraz jestem w ciąży i mam przypisaną tą samą położna bardzo fajna Pani Skrzypek z przychodni nr 6 w Stalowej. A powiedz mi czy do profamili jest się ciężko dostać? chodzisz tam prywatnie czy na nfz? Chciałabym tam rodzić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 19:46  
Cytuj
Wizyty położnej nie są obowiązkowe.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 13 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2016r. 16:35  
Cytuj
Polecam Położną Alicję Pędrak
nr. tel na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2016r. 09:32  
Cytuj
Powiem tak ja pierwsza ciążę chodziłam prywatnie i położna dopiero przyszła po ur syna jak znalazła mnie e wykazie w szpitalu. W drugiej ciąży chodziłam na NFZ i listy ciężarnych w przychodni położna mnie znalazła. Dodam że położne czy pielęgniarki środowiskowe mimo tego co się mówi nie mają swoich rewirow kto pierwszy ten lepszy.

Ja polecam panią Teresę Ciężyk zresztą poszukaj w starszych postach o położnych to dużo dziewczyn ja polecalo.. ona jest z Niską a jeździła do mnie pierw na brandwice później na piaski.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
a do jakiej przychodni przynależysz? Ja swoją położną mam ze swojej przychodni gdzie chodzę do lekarza rodzinnego. Przychodziła do mnie na wizyty domowe po porodzie (nic nie płaciłam). Teraz jestem w ciąży i mam przypisaną tą samą położna bardzo fajna Pani Skrzypek z przychodni nr 6 w Stalowej. A powiedz mi czy do profamili jest się ciężko dostać? chodzisz tam prywatnie czy na nfz? Chciałabym tam rodzić



Przynależę do przychodni w Nisku . Moim lekarzem rodzinnym jest Pani Tylus dokladnie jest to Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej nr 3 w Nisku.


Do profamilii chodziłam jeszcze wczesniej prywatnie. Nie ma probelmu żeby się dostać , zależy też czy się chce do jakiegoś konkretnego lekarza bo jest ich tam wielu. Ja chodze do doktora Habało , przyjmuje w czwartki i w piatki a w inne dni w Clinic Vita . Ale to tak jak mówie to są wizyty prywatne (150zł-wizyta) . A jak juz się jest pacjentka któregoś z doktorów to lezy się , rodzi w szpitalu za darmo oczywiście.
Jak wszystko wyglada na NFZ to niestety nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 19:47  
Cytuj
w takim razie wydaję mi się że musisz mieć położną z Niska z tej właśnie przychodni ale tego nie jestem pewna. Tak właśnie chodziło mi o wizyty prywatne a poród na NFZ ?
Zależy mi na porodzie przez cesarskie cięcie(ciąża bliźniacza) Stalowa trochę zacofana i obawiam się że będą naciskać na poród naturalny. A jak myślisz czy w Pro na cesarkę można się umówić (chodząc tam do lekarza)? (doszły mnie takie słuchy że tak).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 20:41  
Cytuj
W Nisku na pewno można się umówić na CC. umiech To raz. A dwa - położna może dojeżdżać 30km, powyżej musi wyrazić na dojazdy zgodę. umiech Więc nie musisz mieć położnej z Niska. umiech
Ponoć w Sandomierzu jest jakaś fajna, z ambicjami na doulę, bardzo zaangażowana w KP i w ogóle rodzicielstwo bliskości, no ale nie wiem, czy by dojechała. Mogę popytać o nazwisko, jeśli chcesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 29 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 22:39  
Cytuj
Jak wyżej polecam Teresę Cieżczyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 18:04  
Cytuj
Tak jak pisalam , jak się chodzi do lekarza jakiegos z pro prywatnie to pozniej lezy sie w szpitalu juz za darmo. Z tym że np kuzynka miała sytuacje że jej córeczka po porodzie musiala zostac dluzej w szpitalu i kuzynka chciala z nią zostac (wtedy juz dopłaca się za pobyt) ale nie mogła bo nie bylo już wolnych łóżek. To Jedyna rzecz jakiej się boje w tym szpitalu , bo dojeżdżać ze stalowej nie byloby ciekawie w razie czegos , ona mieszkala w rzeszowie wiec miala łatwiej .
Jak jest z cesarką niestety nie mam pojęcia, ja jestem na początku ciązy i jeszcze nie rozmawialam tam z nikim o porodzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »