NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Czarne Audi A3 Na ul.Solidarności, Ciekawe jak długo jeszcze
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 00:06  
Cytuj
CYTAT

e ? rozdwojenie jazni ? alternatywna rzeczywistosc lewackiego swiata ?


Każdy współużytkownik drogi to przeciwnik w grze na czas- dojazd do marketu

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 00:06  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 00:23  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

20 pkt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

e ? rozdwojenie jazni ? alternatywna rzeczywistosc lewackiego swiata ?


Każdy współużytkownik drogi to przeciwnik w grze na czas- dojazd do marketu


nie za bardzo wiem o czym piszesz. juz chyba bez odbioru bo dyskusja sensu nie ma jak to zwykle jak lefty zabiorą sie za swoje mądrosci.
Nastepnym razem pisz jasniej jak nie na temat bo nie wiadomo o co chodzi. Zebys kolejnym razem w poście nachta o armacie nie napisal ze się jakas bawiles z kolegą w podstawowce bo bedzie kleks...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 11:38  
Cytuj
Nie ma sesnu być drogiwym wirachą bo jak widzisz nie wiąże się to z aprobatą.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 12:58  
Cytuj
Klemens Maria swoimi wypowiedziami tworzy wokół siebie obraz lewackiego bezpłciowca który ma nadzieje stworzyć idealny świat bez wojen. Klemens zejdz na ziemie świat jest bardziej brutalny niż Ci się wydaje, maść na ścisk dupy nie wystarczy. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 13:54  
Cytuj
Klemens i tobie podobnym na pewno nie. Co mam głęboko.
Przeciez to czysty fun.

Banan, nic dodac nic ująć umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Klemens Maria swoimi wypowiedziami tworzy wokół siebie obraz lewackiego bezpłciowca który ma nadzieje stworzyć idealny świat bez wojen. Klemens zejdz na ziemie świat jest bardziej brutalny niż Ci się wydaje, maść na ścisk dupy nie wystarczy. umiech


Kolejny drogowy wojownik On i jego armia Kucy Mechanicznych, uścisc kierownicy ala wiaderko, fotel ala leżak i doktorat z "robienia tras"

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 14:37  
Cytuj
Jezeli przed czerwonym i zoltym samochodem tez sa pozajmowane obydwa pasy to co widzisz w tym zlego? To ze ty cos chcesz to wiesz.....
Skoro nie jedziesz pojazdem uprzywilejowanym z wlaczona sygnalizacja swietlna i/lub dzwiekowa to bujaj sie. Nikt nie bedzie sie na sile wciskal miedzy samochody czy bezsensownie wyprzedzal dlatego ze tobie sie uwidzialo ze lewy pas jest tylko do szybkiej jazdy i wyprzedzania.
Po co w takim razie ulice 4 pasmowe? Skoro tylko 2 sa potrzebne do wyprzedzenia i po manewrze mielibysmy uciekac na prawy pas.
Bezmyslnie wrzucacie jakies internetowe pierdoly ale jakiegos myslenia i stosowania sie do przepisow to brak.
No ale jak kamery ma rondzie sa dla was takim problemem to normalne poruszanie sie po drogach to wyczyn.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 16:04  
Cytuj
fox ty to chłopie zawsze znajdujesz drugie dno. Widzisz tam jakies dodatkowe samochody na tym obrazku czy karetki ? czy sa tam 4 pasy i 3 wielbłądy ? Nie dorabiaj teorii tam gdzie ich nie ma. Po prostu załamujesz mnie ...


Sprawa prosta jak cep a ten wymysla...

a pozniej przez takich dekli jest jazda autostradą 80 km/h lewym pasem, 2 tyg temu tak sie snułem za takimi inwaidami jak ty. Ciezarowki musza wyprzedzac osobowki.

lewy pas to nie kolko rozancowe umiech

Co do kamer na rondzie - jak narazie nie załapałem sie na mandat, nie złapali mnie na czerwone, choc działanie tego ustrojstwa to czyste polowanie i łupienie a nie jakiekolwiek bezpieczenstwo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 17:28  
Cytuj
Co Ty feltd zielonym samochodem chcesz złamać przepisy bo wyprzedzając 2 km/h potrzeba kawał drogi.Ciekawe czy na Słowacji jechałyś z większą prędkością niż pozwalają na to znaki? Ale co tam każdy stosujący się do przepisów na drodze to lamus,lewak i zawalidroga tylko łamiący przepisy to kozacy dróg i super kierowcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 17:51  
Cytuj
Co złego będzie w tym, jeśli Feldt tym zielonym samochodem jadąc np. 90km.h wyprzedzi te autka i pojedzie dalej ? Świat się zawali tylko dlatego ze będzie jechał 90tką na ograniczeniu do 80 ? Nie bądźcie świętsi od papieża.

Jeśli będzie jechał 120km/h to ok, można go opierdzielić. Ale bardziej bym się skupił na tym bezmyślnym kierowcy który jedzie czerwonym autkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Co złego będzie w tym, jeśli Feldt tym zielonym samochodem jadąc np. 90km.h wyprzedzi te autka i pojedzie dalej ? Świat się zawali tylko dlatego ze będzie jechał 90tką na ograniczeniu do 80 ? Nie bądźcie świętsi od papieża.

Jeśli będzie jechał 120km/h to ok, można go opierdzielić. Ale bardziej bym się skupił na tym bezmyślnym kierowcy który jedzie czerwonym autkiem.


Przecież wszyscy wiemy , że mało kto kurczowo trzyma się ograniczeń prędkości. Jak się jedzie z włączonym rozumem i rozsądkiem nic się nie stanie.

Jak na lewym mam przed sobą kogoś a chce szybciej to zawsze jakoś sobie dam rade i nakręcam się bez potrzeby

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:08  
Cytuj
Dokładnie. Znów dzisiaj traska 400km, do Kraśnika luzik potem im bardziej na północ tym więcej śniegu. Nie szarżuje. Jechałem w zasadzie takimi samymi prędkościami jak w lecie w pełni bezpiecznie. Generalnie drogi bez tragedii, może 50 km totalnie ubitego lodu, fakt musialem zwolnić jakies 5km/h wtedy. Oczywiście kilka razy po drodze psi zaprzęg, bo jakiś inwalida jedzie 40 na 90..., a co gorsza pięć, czasem dziesięc aut kolejnych cyka się wyprzedzić, bo troche lodu i trzeba łykać grupowo co niestety spowalnia jazde. Fakt mieliło mi momentami i na każdym biegu, ale osobiscie jadąc za takim cepem 40 km/h byłem masakrycznie bardziej upocony niż lecąc sobie spokojnie stówką po takiej drodze....
Wydaje mi się, że jedynym lekarstwem powinno być rozgraniczenie prawa jazdy tak jak jest niekiedy na zachodzie na automaty i auta z manualna skrzynia biegów (ten kto zrobił na automacie nie może jeździć w tym niby trudniejszym typem) i tak mi przychodzi na myśl, że powinny być uprawnienia do jazdy zimą. Bo automatycznie jak spada temeratura jazda wygląda jak wygląda. Tak by wykosiło myśle 80% "kierowców". Drogi byłyby bezpieczniejsze, bo wyeliminowałoby się z nich tych najniebiezpieczniejszych, nie potrafiących jeździć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:19  
Cytuj
Miło Przemo, że swoją głupotą się chwalisz. Ciekaw jestem jak długo dasz radę tak szarżować po lodzie. Rozsądny człowiek wie jak kończą tacy fachowcy jak Ty. Czekam na fotki z rowu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:21  
Cytuj
Byleby komuś nie stała się krzywda.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:28  
Cytuj
To raczej nie ujrzysz, bo nie jeźdże po drogach z jedna nitka szybko. To nie autostrada. Na razie widuje tylko wypadki inwalidów jadących 30, bo nie radzą sobie z żadną prędkością, nawet taką.
Jaką głupotą? Prędkości 90 i 50 są tak zachowawcze, że niemalże w każdych warunkach można śmiało tyle jechać. Nie wiem gdzie tu widzisz brawure.
A do rowu to wpadniesz predzej Ty. Bo skoro w takich warunkach sobie wcale nie radzisz to nie łudź się, że jak Ci auto ucieknie przy połowie tej prędkości to sobie nie poradzisz. Tacy jak Ty spanikują i wydzwonią nawet na parkingu. Za dużo tego widziałem żebyś mnie przekonał.
Skoro tak piszesz odpuść sobie auto do czerwca. Będzie bezpieczniej dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
Co Ty feltd zielonym samochodem chcesz złamać przepisy bo wyprzedzając 2 km/h potrzeba kawał drogi.Ciekawe czy na Słowacji jechałyś z większą prędkością niż pozwalają na to znaki? Ale co tam każdy stosujący się do przepisów na drodze to lamus,lewak i zawalidroga tylko łamiący przepisy to kozacy dróg i super kierowcy.


przez słowacje jezdzilem, w nocy, pilnowalem fotopstrykow a tak nie trzymalem sie ograniczen kurczowo. Rozsadna jazda. Tak widzialem te psie zaprzegi po 500m i przykorkowane drogi w lesie bo polaczki snuły się 40km/h...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:47  
Cytuj
Weź Przemo nie błaźnij się już tymi wypowiedziami jak to prawa fizyki zakrzywiasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:25  
Cytuj
CYTAT (jacky108 )
Weź Przemo nie błaźnij się ...

On się nie błaźni.Ma super auto jest super kierowcą i sam ustala prawa fizyki aż do momentu ukazania się na monitorze napisu GAME OVER....a później zaczyna nowe życie i tak w kółko żyje marzeniami zamkniętymi w komputerze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:35  
Cytuj
Sami się błaźnicie taką jazdą. Jak mi się nie śpieszy wsiadam na rower a nie truje dupy wszytkim dookoła. 30 rowerem jade spokojnie. Też zakrzywiam prawa fizyki, a 5 km/h pieszo. Też niesamowite. Lewackie poglądy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 20:21  
Cytuj
CYTAT (feltd)
fox ty to chłopie zawsze znajdujesz drugie dno. Widzisz tam jakies dodatkowe samochody na tym obrazku czy karetki ? czy sa tam 4 pasy i 3 wielbłądy ? Nie dorabiaj teorii tam gdzie ich nie ma. Po prostu załamujesz mnie ...


Sprawa prosta jak cep a ten wymysla...

a pozniej przez takich dekli jest jazda autostradą 80 km/h lewym pasem, 2 tyg temu tak sie snułem za takimi inwaidami jak ty. Ciezarowki musza wyprzedzac osobowki.

lewy pas to nie kolko rozancowe umiech

Co do kamer na rondzie - jak narazie nie załapałem sie na mandat, nie złapali mnie na czerwone, choc działanie tego ustrojstwa to czyste polowanie i łupienie a nie jakiekolwiek bezpieczenstwo


Teraz ty wymyślasz. Na obrazku jest znak 80 km/h.

Co do drugiej części BrawoTY ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 20:27  
Cytuj
CYTAT (przemobiker )
Dokładnie. Znów dzisiaj traska 400km, do Kraśnika luzik potem im bardziej na północ tym więcej śniegu. Nie szarżuje. Jechałem w zasadzie takimi samymi prędkościami jak w lecie w pełni bezpiecznie. Generalnie drogi bez tragedii, może 50 km totalnie ubitego lodu, fakt musialem zwolnić jakies 5km/h wtedy. Oczywiście kilka razy po drodze psi zaprzęg, bo jakiś inwalida jedzie 40 na 90..., a co gorsza pięć, czasem dziesięc aut kolejnych cyka się wyprzedzić, bo troche lodu i trzeba łykać grupowo co niestety spowalnia jazde. Fakt mieliło mi momentami i na każdym biegu, ale osobiscie jadąc za takim cepem 40 km/h byłem masakrycznie bardziej upocony niż lecąc sobie spokojnie stówką po takiej drodze....
Wydaje mi się, że jedynym lekarstwem powinno być rozgraniczenie prawa jazdy tak jak jest niekiedy na zachodzie na automaty i auta z manualna skrzynia biegów (ten kto zrobił na automacie nie może jeździć w tym niby trudniejszym typem) i tak mi przychodzi na myśl, że powinny być uprawnienia do jazdy zimą. Bo automatycznie jak spada temeratura jazda wygląda jak wygląda. Tak by wykosiło myśle 80% "kierowców". Drogi byłyby bezpieczniejsze, bo wyeliminowałoby się z nich tych najniebiezpieczniejszych, nie potrafiących jeździć.



Ty to nawet w 3 króli na tym google musisz jeździć? Totalnie ubity lód a ty zwalniasz 5 km/h. Nie wiem jak to skomentować. Dalej nie doczytałem bo po prostu śmiech mnie ogarnął jak to przeczytałem. A łzy ze smiechu napłynęły mi do oczu ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 20:45  
Cytuj
CYTAT (przemobiker)
Sami się błaźnicie taką jazdą. Jak mi się nie śpieszy wsiadam na rower a nie truje dupy wszytkim dookoła. 30 rowerem jade spokojnie. Też zakrzywiam prawa fizyki, a 5 km/h pieszo. Też niesamowite. Lewackie poglądy


To nie lewactwo, to rozsądek. To o czym ty tu piszesz to zwykłe szczeniackie popisy. Gimbazie pewnie szczena opada i mają cie za bohatera. W świecie dorosłych jesteś dzieciakiem bez wyobraźni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:07  
Cytuj
Ja_Kaczynski nie nakręcaj się bo przemobiker to po prostu gracz komputerowy a z prawdziwą jazdą ma niewiele wspólnego.Udowadniał to wielokrotnie swoimi wpisami a dzisiaj z tą trasą 400 kilometrową przeholował bo zapomniał o dzisiejszym święcie a komputer mu nie przypomniał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
Ja_Kaczynski nie nakręcaj się bo przemobiker to po prostu gracz komputerowy a z prawdziwą jazdą ma niewiele wspólnego.Udowadniał to wielokrotnie swoimi wpisami a dzisiaj z tą trasą 400 kilometrową przeholował bo zapomniał o dzisiejszym święcie a komputer mu nie przypomniał.


I co z tego wynika, że święto? To, że jesteś nolifem i grasz w gre. Niektórzy ludzie nie są przyspawani do stołka i w takie dni wyjeżdzają a nie pierdzą w stołek.
Jeśli to dla ciebie brawura to poziom żalu sięgnął dna.
Ale rozumiem to rozgoryczenie, bo tobie raz na 10 lat zdarzy się wyjechac na wielkie wojaże najdalej do rzeszowa obejrzeć sklep i droga 50 km to wielki wyczn. Pewnie na taką droge tez robisz siatke kanapek. heh
Ale nie wszyscy maja takie smutne i zgorzkniale zycie jak ty
I wyjasnj jakie znaczenie ma podniecanie sie tym dystansem. Dzis 400, jutro 1000. Nie onanizuj sie chlopie. To nie jest dla mnie wejscie na Mount Everest. Ale widze ze dla wielu to cos niezwyklego i zakrawa aż o fantastyke. Smiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »