NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Czarne Audi A3 Na ul.Solidarności, Ciekawe jak długo jeszcze
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 18:09  
Cytuj
Ciekaw jestem jak długo jeszcze będzie się udawało czarnemu Audi A3 na blachach RST wyprzedzanie całego sznuru samochodów i bezczelne wpychanie się w kolumne.A moze komuś się go uda nagrać i wrzucić na neta i będzie nową gwiazdą, bo ten pseudo kierowca ze Staszica na czerwonym wydaje się już być starym nagraniem.
Szerokości

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 18:09  
Cytuj

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 18:51  
Cytuj
Dla czego jak jeździcie po ulicach naszego miasta to jak małpy.
Zapominajcie o prostej zasadzie... uprzejmość.
Jak by jeden z drugim mógł to by wyszedł z auta i pobił tego z przodu za... powolna jazda... a jeździcie jak !@#$%.. za zbyt wolna reakcja na rundach... podjeżdża jedna @#$% z drugą a o facetach nie wspomne i gapicie się w lewo jak by miał goly facet wyskoczyć zamiast jechać... za parkowanie.. jedzie dupa jedna.. trzysta metrów i wpatrując wolne miejsce po prawej mając włączony lewy kierunek.... a i na końcu... ul. GRABSKIEGO to jak by była specjalnej troski... rowerzyści jak święte krowy... a jak jest wypadek to wina kierowcy auta bo debilowi nie ustąpił co z impetem wjeżdża z chodnika na ulicę
Kupa ~!@#$%^jezdzacego po naszych zdecydowanych drogach

Moderowano przez: panna_pina
Za słownictwo kolego dostajesz +20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 19:20  
Cytuj
TAKI..sobie - a potrafisz choć jedno zdanie na temat? Jeśli nie to po co się udzielasz? Załóż swój wątek i spoko. Bo ja jak mam czerwone światło to stoje i się nie rozglądam. Być może tacy jak Ty się rozglądają i jak wskoczy zielone to dalej stoją i się rozglądają i stąd te korki? Ale to nie ważne to inny temat.

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 19:20  
Cytuj
Taki..sobie -- zmień dealera bo jego towar Ci nie służy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 19:22  
Cytuj
nagralem gościa pracuje w univels czarne dwudrzwiowe audi rst będe rzucał film na strone KWP Rzeszów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 19:38  
Cytuj
Do Zbych 86 i oto chodzi! Ja nie jestem złosliwy, przede mnie się nie wepchał, nie ma idealnych kierowców i sam za świętoszka się nie uważam,ale rozsądku i kultury od kierowcy powinno się wymagać więcej. To tak samo jak zobaczymy wandala coś niszczącego za co my wszyscy podatnicy płacimy.
Zbycho dzięki a może komuś jeszcze się udało nagrać?
Ciekaw jestem jakie będą efekty naszej policji- może pan Le... się wykarze

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 19:57  
Cytuj
Taki sobie zostań w domu i nie jeździj, twoje problemy miną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 10 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 22:49  
Cytuj
Serio wam nie przeszkadzają zawalidrogi?
... czyli uraxilem tych co pierdziela się jak jelopy na rundach i zachowują się jak !@#$%^ ...a jak ktoś chce przejechać normalnie po ulicy i dojechać do domu normalnie to jest ten zły.. bo pisze nie po polsku i z błędami. A ja mam w d...pie polszczyzny jak pomyślę o tych jelopach jeżdżących po ulicach.

A dealera mam ogarnięty... dobry towar daje...tylko drogi.😭😭😭😭😭😢😢😢

Moderowano przez: panna_pina
I kolejne +20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 09:07  
Cytuj
Do Taki sobie Ty pewnie jesteś z tych geniuszy szos co wszyscy co jadą wolniej od ciebie to łajzy i ciamajdy, a ci co szybciej od ciebie to debile i idioci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 09:59  
Cytuj
@Taki sobie, masz rację zwłaszcza na światłach ruszają jakby pchali samochody, zielone jest 2-3 sekundy a Oni nadal czekają nie wiadomo na co. :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2016r. 19:35  
Cytuj
A ten sobie dalej jeździ, ale już nie długo-przyjdzie kryska na matyska smiech2

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2016r. 05:35  
Cytuj
Widziałem go ze 2 razy jakis niezły cwaniaczekmlotek szkoda ze policja nie zapuszczasie w tamte rejony w godzinach szczytu bo takich driwerów wykosiła by wiecejsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2016r. 21:12  
Cytuj
Dzisiaj sam miałem nieprzyjemność obserwować tego pajaca w czarnym audi. Gość na chama wyprzedził cały sznur samochodów, po czym objechał rondo pod Burgerem i w sprytny sposób wskoczył sobie na przejazd mając pierwszeństwo zjeżdżając z ronda. Krew się gotuje, a ręka sama zaciska w pięść!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Gru 2016r. 22:37  
Cytuj
Ktoś go dojedzie i wymaluje z jego OC sobie zderzak good

Był taki Golf na energetykę dobrych kilka msc temu co nie wiedział że gdy kończy mu się pas ma ustąpić pierwszeństwa ... spieszyło mu się ... został z przerysowane aluskagood i słonym mandatem. Pozdrawiam go z tego miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2016r. 22:42  
Cytuj
Na każdego takiego oszołoma czeka już jego drzewo lub latarnia . Kwestia czasu....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Gru 2016r. 01:07  
Cytuj
niech ktos filmik wrzuci xd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2016r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
Na każdego takiego oszołoma czeka już jego drzewo lub latarnia . Kwestia czasu....


właśnie wywalił na przemysłowej w słupek Opel astra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Sty 2017r. 20:39  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=-FORTbvqo3s

https://www.youtu(...)m0WytAN4

cos dla idio**w (przepuszczaczy) opowiadająych brednie jak to pieszy / rowerzysta powinien miec pierszenstwo przed autami. I te bajki o tym jak to zachod jest do przodu a u nas jezdza autami sami degeneraci, piraci etc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2017r. 22:24  
Cytuj
Po pierwsze feldt - nie podniecaj się byle wywodem głupka tylko dlatego że wrzucił nic nie warty film na youtube. Każdy może nagrać sobie taki film o jakiejkolwiek tematyce.

Po drugie - nie widzisz tego gościa - czy on macha do kierowców, czy coś pokazuje, gestykuluje - może dlatego się tak zatrzymują ? Zobacz 1.25 sek.

Po 3 - po co zbliża się do krawędzi jezdni skoro nie chce przejść na drugą stronę ? Podchodząc do krawędzi jezdni - 12 sek. tylko wprowadza kierowców w niepewność (wlezie czy nie wlezie w ostatniej chwili)

Po 4 żaden film na youtube czy wywód jakiegoś głupka a nawet najlepsze przepisy nie zwalnia cię z myślenia i własnej oceny sytuacji jako kierowca.

Argument głupka w stylu - "owszem może przepuścić ale jeżeli przez to nie będzie utrudniał płynności ruchu innym" jest chyba najbardzeij idiotycznym stwierdzeniem.

Jeżeli jadę, i widzę że ktoś się zbliża do przejścia a nawet stoi i przy nim i kątem oka widzę że za mną jest pusto to się nie zatrzymuję - bo przejdzie sobie 3 sek po mnie.

Jeżeli jedzie za mną sznur pojazdów a i tak wszyscy wleczemy się 20 - 30 km/h to dlaczego mam się nie zatrzymać czy puścić jakiś samochód z boku ?

i tak za 5 sek. dogonię ten peleton i dalej będę się wlekł te 20- 30km/h.

Myślenie nie boli, włącz je !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Sty 2017r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
Argument głupka w stylu - "owszem może przepuścić ale jeżeli przez to nie będzie utrudniał płynności ruchu innym" jest chyba najbardzeij idiotycznym stwierdzeniem.


Po sam wysuwasz to "najbardziej idiotyczne stwierdzenie"

CYTAT
Jeżeli jadę, i widzę że ktoś się zbliża do przejścia a nawet stoi i przy nim i kątem oka widzę że za mną jest pusto to się nie zatrzymuję - bo przejdzie sobie 3 sek po mnie.

Jeżeli jedzie za mną sznur pojazdów a i tak wszyscy wleczemy się 20 - 30 km/h to dlaczego mam się nie zatrzymać czy puścić jakiś samochód z boku ?

i tak za 5 sek. dogonię ten peleton i dalej będę się wlekł te 20- 30km/h.


potluczony

Rowerzyści, piesi nie powinni mieć ŻADNYCH przywilejów dla ich własnego dobra. Na papierze mogą wygrać z samochodem. W życiu zawsze przegrają. Powinni uciekać jak poparzeni z jezdni i dostawać palpitacji serca wchodząc na nią. Ta czarna jezdnia jest dla nich wyrokiem śmierci. Może jej czarny kolor nie jest taki przypadkowy umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 00:18  
Cytuj
CYTAT
Rowerzyści, piesi nie powinni mieć ŻADNYCH przywilejów dla ich własnego dobra. Na papierze mogą wygrać z samochodem. W życiu zawsze przegrają. Powinni uciekać jak poparzeni z jezdni i dostawać palpitacji serca wchodząc na nią. Ta czarna jezdnia jest dla nich wyrokiem śmierci. Może jej czarny kolor nie jest taki przypadkowy


Na tej czarnej jezdni są miejsca z białymi pasami.
A kierowcą samochodu nie zawsze jest wariat.

Na jezdni przywilejów nie mają tylko na przejściu dla pieszych. Przejście dla pieszych to nie czarna jezdnia.

Przywilej dla pieszego jest własnie po to bo nie ma szans. I kierowca powinien zapanować nad tym, że jeżeli pieszy jest na przejściu to ma pierwszeństwo przed samochodem lub motocyklem. Nagłe wejścia na pasy pod koła samochodu są błędem ze strony pieszych. Jak tego kierowca nie ogarnia to niech nie jeździ bo nie kaźdy musi być kierowcą. Jazda samochodem po publicznych drogach to duzo więcej niż utrzymanie płynnej szybkiej jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pierwszeństwo nie może być podyktowane szansami, wytrzymałościa itp.
Bo jeżeli by tak miało być to tiry zawsze miałyby pierwszeństwo nad osobowymi- i twierdzono by, że kierowca osobówki powinien dostawać palpitacji jak na skrzyżowaniu spotyka tira.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 20:48  
Cytuj
fox - twoje argumenty w wiekszosci sa jeszcze bardziej idiotyczne, szkoda mi sie odnosic, szkoda czasu.

CYTAT



Przywilej dla pieszego jest własnie po to bo nie ma szans. I kierowca powinien zapanować nad tym, że jeżeli pieszy jest na przejściu to ma pierwszeństwo przed samochodem lub motocyklem. Nagłe wejścia na pasy pod koła samochodu są błędem ze strony pieszych. Jak tego kierowca nie ogarnia to niech nie jeździ bo nie kaźdy musi być kierowcą. Jazda samochodem po publicznych drogach to duzo więcej niż utrzymanie płynnej szybkiej jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pierwszeństwo nie może być podyktowane szansami, wytrzymałościa itp.
Bo jeżeli by tak miało być to tiry zawsze miałyby pierwszeństwo nad osobowymi- i twierdzono by, że kierowca osobówki powinien dostawać palpitacji jak na skrzyżowaniu spotyka tira.



czyli co pociag ma sie zatrzymywac bo auto nie ma szans, tir przed osobowka bo tez nie ma szans i jak nie bedzie myslal to zginie ? Nie no po prostu teoria lewacka... No comment.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 21:05  
Cytuj
Feltd nie czytasz dokladnie tylko hejtujesz

Feltd nie tak. Zatrzymać ma się ten kto ma w danym momencie obowiązek.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rowerzyści, piesi nie powinni mieć ŻADNYCH przywilejów dla ich własnego dobra. Na papierze mogą wygrać z samochodem. W życiu zawsze przegrają. Powinni uciekać jak poparzeni z jezdni i dostawać palpitacji serca wchodząc na nią. Ta czarna jezdnia jest dla nich wyrokiem śmierci. Może jej czarny kolor nie jest taki przypadkowy


Na tej czarnej jezdni są miejsca z białymi pasami.
A kierowcą samochodu nie zawsze jest wariat.

Na jezdni przywilejów nie mają tylko na przejściu dla pieszych. Przejście dla pieszych to nie czarna jezdnia.

Przywilej dla pieszego jest własnie po to bo nie ma szans. I kierowca powinien zapanować nad tym, że jeżeli pieszy jest na przejściu to ma pierwszeństwo przed samochodem lub motocyklem. Nagłe wejścia na pasy pod koła samochodu są błędem ze strony pieszych. Jak tego kierowca nie ogarnia to niech nie jeździ bo nie kaźdy musi być kierowcą. Jazda samochodem po publicznych drogach to duzo więcej niż utrzymanie płynnej szybkiej jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pierwszeństwo nie może być podyktowane szansami, wytrzymałościa itp.
Bo jeżeli by tak miało być to tiry zawsze miałyby pierwszeństwo nad osobowymi- i twierdzono by, że kierowca osobówki powinien dostawać palpitacji jak na skrzyżowaniu spotyka tira.


Pierwszeństwo pieszy ma jedynie zgodnie z przepisami na czerwonych pasach. Stanowią one w Stalowej może 1% przejść. W każdym razie niewiele. Na białych nie ma żadnego prawa, poza tym że może tamtedy przejść jak nic nie jedzie. W praktyce znaczna część osób wpier***a się na te pasy bez patrzenia jak cygan do PUPu. Tyle w tym temacie.
Później biadolenie, że wypadki na Poniatowskiego itp itd.
Ja nigdy nie puszczam na pasach i sa jako pieszy nigdy nie wchodze. A jak jakiś cudak zacznie się zatrzymywać z czapy jak chociażby na w.w filmie masa kierowców to czekam aż sobie pojedzie. Zmienią się światła na skrzyżowaniu wcześniej za 10 sekund i sobie bezpiecznie przejde.
Nigdy w żadnym mieście przechodząc w ten sposób nie miałem problemu z przejścem na druga strone nie wspominając o Stalowej gdzie ruch jest znikomy.
A nadawanie pseudo przywilejów pieszych to najgorsza rzecz jaką mógł wklepać ustawodawca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Pierwszeństwo pieszy ma jedynie zgodnie z przepisami na czerwonych pasach. Stanowią one w Stalowej może 1% przejść.


Jakiś przepis?

CYTAT
Później biadolenie, że wypadki na Poniatowskiego itp itd.
Ja nigdy nie puszczam na pasach i sa jako pieszy nigdy nie wchodze. A jak jakiś cudak zacznie się zatrzymywać z czapy jak chociażby na w.w filmie masa kierowców to czekam aż sobie pojedzie.

ok I tak powinno być ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »