NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Czarne Audi A3 Na ul.Solidarności, Ciekawe jak długo jeszcze
Posty: 12
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 00:09  
Cytuj
Debile,no po prostu debile jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 00:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 00:22  
Cytuj
https://youtu.be/HDTl9grOBdw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 00:42  
Cytuj
[moderowano] z was he heuśmiechuśmiechuśmiech

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
20 pkt za wulgaryzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 08:41  
Cytuj
CYTAT (przemobiker)


I co z tego wynika, że święto? To, że jesteś nolifem i grasz w gre. Niektórzy ludzie nie są przyspawani do stołka i w takie dni wyjeżdzają a nie pierdzą w stołek.
Jeśli to dla ciebie brawura to poziom żalu sięgnął dna.
Ale rozumiem to rozgoryczenie, bo tobie raz na 10 lat zdarzy się wyjechac na wielkie wojaże najdalej do rzeszowa obejrzeć sklep i droga 50 km to wielki wyczn. Pewnie na taką droge tez robisz siatke kanapek. heh
Ale nie wszyscy maja takie smutne i zgorzkniale zycie jak ty
I wyjasnj jakie znaczenie ma podniecanie sie tym dystansem. Dzis 400, jutro 1000. Nie onanizuj sie chlopie. To nie jest dla mnie wejscie na Mount Everest. Ale widze ze dla wielu to cos niezwyklego i zakrawa aż o fantastyke. Smiech


Komputer odpalony to dawaj,smiech2 wyznaczać na google 1000 km. smiech2smiech2smiech2smiech2

Ja pisałem raczej o twojej szarży po lodzie ;-) Zresztą nie tylko ja ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 08:52  
Cytuj
Jakby patrzec takimi kategoriami dziadka to bez zakładania kolców auto nie powinno w ogóle jeździć. Jak nie wykonujesz debilnych ruchów to czy jedziesz 30 czy 80 nie ma najmniejszego znaczenia w zasadzie. Teren niezabudowany i co mam jechac 30 jak kretyn?
Hamulce przy tej predkosci sa calkowicie bezuzyteczne. Droge hamowania w stosunku do redukcji silnikiem masz conajmniej 2x dluzsza. Do tego pelna sterownosc, a jak jebn**sz sprzegło i hamulec jak to ty to masz takie sanki, że faktycznie z 30tki zatrzymasz sie dalej niz ja z 80. O sterownosci nie wspomne. ABS Ci nie pomoże do 10000000x/s tracisz trakcje to efektywnosc hamowania jest jest conajmniej zabawna.
Ale pier**l głupoty dalej. Głowa mała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 08:56  
Cytuj
Ps. Wytyczaj sobie trasy dalej w google. Ja tam już byłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 09:56  
Cytuj
CYTAT (przemobiker )

Ps. Wytyczaj sobie trasy dalej w google. Ja tam już byłem


Widać, już wróciłeś?

to co wyżej napisałeś nawet szkoda komentować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (przemobiker )

Ps. Wytyczaj sobie trasy dalej w google. Ja tam już byłem


Widać, już wróciłeś?

to co wyżej napisałeś nawet szkoda komentować.


Nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 12:06  
Cytuj
Przemo. Blaznisz sie i tyle. Ten obrazek z zajmowaniem lewego pasa tlumaczy tylko jaki odcinek drogi cie interesuje. 3 metry przed toba. Ale to co jest dalej lub za toba nie ma znaczenia. Na drodze liczysz sie tylko ty i twoje super niezawodne auto.
O wyprowadzeniu auta z poslizgu przy 90 mozesz zapomniec. Raczej w twoim przypadku zakrawalo by to na fuks ze sie nie rozj....es i zdazylo sie raz w zyciu. Na twoim miejscu nie nadwyrezal bym szczescia w tej materii. Powie ci to kazdy instruktor doskonalenia jazdy i kazdy rajdowy kierowca. Z checia bym zobaczyl twoje umiejetnosci na szarpaku przy 40 km/h. Jak bedziesz kiedys pod Poznaniem to sobie zahacz do Zasady. Przeciez taka trasa to dla ciebie skok po bulki do sklepu wiec powinienes byc czesto w tamtym rejonie. Jak bedziesz to nagraj na kamerce jak sobie radzisz to popodziwiamy Twoje umiejetnosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 12:44  
Cytuj
Auto czerwone za chwilę planuje skręcić w lewo więc w miarę możliwości ustawił się na lewym pasie puki było wolne.
Nie raz miałem taką sytuację, ul. Energetyków przy orlenie zmieniam pas na lewy a z tyłu miszcze już migają długimi, oczywiście ich to wali że za sekundę skręcę na ulicę spacerową. Co mam w takiej sytuacji robić puścić wszystkich i czekać aż będzie pusto??? Ustawiam się wcześniej na lewy żeby spokojnie sobie skręcić.
Nie dziwne że tyle jest wypadków jak jeżdżą takie miernoty w dużym ego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:13  
Cytuj
Fox-GreyFox i kierowcaBusa dajcie spokój i pozwólcie się skupić mu nad komputerem bo właśnie przemobiker pokonuje w swojej grze trase 1000 kilometrową i jeszcze pojawi się przedwcześnie napis na monitorze GAME OVER.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
Przemo. Blaznisz sie i tyle. Ten obrazek z zajmowaniem lewego pasa tlumaczy tylko jaki odcinek drogi cie interesuje. 3 metry przed toba. Ale to co jest dalej lub za toba nie ma znaczenia. Na drodze liczysz sie tylko ty i twoje super niezawodne auto.
O wyprowadzeniu auta z poslizgu przy 90 mozesz zapomniec. Raczej w twoim przypadku zakrawalo by to na fuks ze sie nie rozj....es i zdazylo sie raz w zyciu. Na twoim miejscu nie nadwyrezal bym szczescia w tej materii. Powie ci to kazdy instruktor doskonalenia jazdy i kazdy rajdowy kierowca. Z checia bym zobaczyl twoje umiejetnosci na szarpaku przy 40 km/h. Jak bedziesz kiedys pod Poznaniem to sobie zahacz do Zasady. Przeciez taka trasa to dla ciebie skok po bulki do sklepu wiec powinienes byc czesto w tamtym rejonie. Jak bedziesz to nagraj na kamerce jak sobie radzisz to popodziwiamy Twoje umiejetnosci.


Byłem pod poznaniem na bednarach. Także pozdrawiam. Docinki żałosne. Niestety nietrafione.
Nie nadwyrężam szczescia. Pare razy zdarzyło sie i jakos dałem rade. Nie robie tego celowo, bo na drodze sie nie pajacuje.
FoxGrey, Feniks i tego typu klony.
Podniecacie sie tymi kilometrami nieźle. Fakt tysiaka zrobie za jednym machem i za bardzo sie nie mecze. Może za kilka lat taka droga da mi w kość. Na razie średnio. Wiecej powoli już się odczuwa.
Średnio taki dystans zdarza mi sie robic co 2 tygodnie.
Także chłopie za 30 lat nabierzesz mniejszego doswiadczenia niz ja w pewnie w rok. Dyskusja jałowa błazny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 22:28  
Cytuj
Przemo pracujesz za kólkiem czy jezdzisz dla przyjemności?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 22:29  
Cytuj
To już przemobiker GAME OVER ale nie przejmuj się iutro nowy dzień i nowe podejście....Jutro będzie lepiej.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 23:02  
Cytuj
I co z tym "kierowcą" audi, dalej pajacuje po solidarności? Bo chyba o tym jest ten temat. Przemo chcesz pracę jako kierowca busa, na trasie Polska-UK zrobisz ponad 2000 km w jedną stronę, wtedy dopiero będziesz się mógł chwalić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 10:18  
Cytuj
Dobra może Przemobiker jeździ palcem po mapie, d...pą po niecheblowanej desce, kto wie, każdy mądry wie ile te jego teorie mają wspólnego z prawdą. Niech fantazjuje dalej. Faktem jest że to taki sam cwaajak jak tytułowy z Audi., który jeździ lepiej niż wszyscy pewnie lepiej nawet niż Przemobiker. Wróćmy do tematu, bo tu szkoda gadać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 10:32  
Cytuj
No Przemuś chcesz tą robotę? Płacimy 1000 zł za wyjazd plus dieta. Nie kusi cię 4000 km? Pomyśl jakie zdobędziesz doświadczenie, żaden forumowicz ci w tedy wyżej d..py nie podskoczy. A jak ci będzie mało, to możesz rozwieść jeszcze paczki po Polsce i zrobisz dotatkowe 500 km. Po takiej trasie będzie ci stał z podniety cały dzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 11:48  
Cytuj
No i uciekł nam Przemuś z podkulonym ogonem smiech2. Ktoś docenił jego ogromne doświadczenie w pokonywaniu setek kilometrów z palcem w d..pie, a on się zląkł i zwiał, pewnie jest już "1000 km" od stalowej. A może nawet leci sobie traskę, przez Syberię na Alaskę, a później do Kanady. Nie wysilaj się bezstronny dla niego 4000 km to za mało, nawet by mu nie dygnął po takiej trasie, mógł by ją zrobić po flaszce wódki i z wydłubanym jednym okiem i do tego sam bez drugiego kierowcy, który i tak bym mu do pięt nie dorastał, choćby miął ze 20 lat doświadczenia i miliony kilometrów za sobą, on po prostu zjada wszystkich kierowców tej planety na śniadanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
I co z tym "kierowcą" audi, dalej pajacuje po solidarności? Bo chyba o tym jest ten temat. Przemo chcesz pracę jako kierowca busa, na trasie Polska-UK zrobisz ponad 2000 km w jedną stronę, wtedy dopiero będziesz się mógł chwalić?


Jeźdze dla przyjemności. Dzięki ale mam lepszą pracę za wyższą stawkę. W uk też zdarzyło mi się być autem. Trase łyknąłem w 1 dzień do Gloucester.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 12:06  
Cytuj
Spoko, my jeździmy do Coventry i jego okolic, w razie jak by ci się znudziła praca to pisz na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I co z tym "kierowcą" audi, dalej pajacuje po solidarności? Bo chyba o tym jest ten temat. Przemo chcesz pracę jako kierowca busa, na trasie Polska-UK zrobisz ponad 2000 km w jedną stronę, wtedy dopiero będziesz się mógł chwalić?


Jeźdze dla przyjemności. Dzięki ale mam lepszą pracę za wyższą stawkę. W uk też zdarzyło mi się być autem. Trase łyknąłem w 1 dzień do Gloucester.


Priv

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 12:41  
Cytuj
OK OK! Przemuś, nie unoś się, przecież ci wierzymy. Nie musisz nam nic udowadniać, jest luz Przemuś ;) . Kurcze człowiek sobie troszkę pożartuje a tu jakiś furiat, rzuca się z zębami. Fajną masz "furkę", dobrze ci się powodzi. Po co wchodzisz na takie marne, nie godne twojej osoby forum? Żeby się dowartościować, czegoś ci brakuje hmmm??? Ale to już pytanie do twojego psychologa czy psychiatry. Pozdrawiam Cię serdecznie i więcej luzu chłopcze bo przy takiej spince, z powodu jakihś głupawych wpisów na jakimś marnym forum, długo nie pociągniesz i ci jakaś żyłka pęknie. Pokój i przedpokój bracie ok
Ps. Co z tym audi na solidarności, wie ktoś coś? Wróćmy do tematu bo Przemuś gotów okazać się wściekłym hakerem i rozwali nam SM.
Ps.2 Ale jest luz Przemuś, nic do nas nie masz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 12:52  
Cytuj
Sami jeździcie palcem po dupie.
Za dużo soku z buraka wypitego przez niektórych umiech
Auto zasłoniete żeby żyłka w dupie nie pękła.
Wyjasniam. Stonehenge.
A wam polecam nadal google.
Ciesze sie ugabuga. Ale z nieba samo nie spadło niestety. Jak sie siedzi na dupie i zazdrosci innym to mamy takich malkontentow.
http://imgur.com/a/vRuk1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 12:57  
Cytuj
Spoko Przemuś ja ci niczego nie zazdroszczę, masz to miej, życzę ci żebyś miał jeszcze więcej. Nie dorastamy ci do pięt, tyś jest alfą i omegą, my marni szarzy ludzie nie będziemy nigdy jak ty, ciesz się życiem i daj sobie spokój z tym forum bo ono jest dla nieudaczników a ty do nich nie należysz ty jesteś "młodym bogiem". Pokój i przedpokój bracie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
Spoko Przemuś ja ci niczego nie zazdroszczę, masz to miej, życzę ci żebyś miał jeszcze więcej. Nie dorastamy ci do pięt, tyś jest alfą i omegą, my marni szarzy ludzie nie będziemy nigdy jak ty, ciesz się życiem i daj sobie spokój z tym forum bo ono jest dla nieudaczników a ty do nich nie należysz ty jesteś "młodym bogiem". Pokój i przedpokój bracie ok


Za dużo sie martytrologi naczytałes. Chcesz byc szary, bądz.
Ja inaczej żyje. A te pozdrowienia. Do gimbazy jeszcze chodzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »