NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Czarne Audi A3 Na ul.Solidarności, Ciekawe jak długo jeszcze
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 19:28  
Cytuj
Siedzę i płaczę jak czytam przemobikera:

CYTAT
Pierwszeństwo pieszy ma jedynie zgodnie z przepisami na czerwonych pasach. Stanowią one w Stalowej może 1% przejść. W każdym razie niewiele. Na białych nie ma żadnego prawa, poza tym że może tamtedy przejść jak nic nie jedzie.


Kiedy ktoś go chce uświadomić, a ten mistrz kierownicy rzuca dalej:

CYTAT
Nie rzucę paragrafem. Zasłyszane od policjanta.


Nie dziwię się, że nie rzuci bo takiego paragrafu nie ma, a zasłyszeć to można plotkę na mieście.

Drogi przemobikerze, każdego kierowcę jak i policjanta drogówki obowiązuje coś takiego jak Kodeks Ruchu Drogowego. Tylko na podstawie paragrafów z kodeksu możesz dostać mandat. Na temat przejść kodeks mówi:

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Drogi przemobikerze dodam Ci jeszcze, że oznakowanie przejścia to nie czerwone pasy, a znak pionowy.


Żeby nie było: jestem przeciwnikiem wpuszczania ludzi na przejścia i blokowania ruchu, szczególnie na drogach wielopasmowych. Ale to co wypisuje kolega przemobiker woła o pomstę do nieba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 19:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Siedzę i płaczę jak czytam przemobikera:

CYTAT
Pierwszeństwo pieszy ma jedynie zgodnie z przepisami na czerwonych pasach. Stanowią one w Stalowej może 1% przejść. W każdym razie niewiele. Na białych nie ma żadnego prawa, poza tym że może tamtedy przejść jak nic nie jedzie.


Kiedy ktoś go chce uświadomić, a ten mistrz kierownicy rzuca dalej:

CYTAT
Nie rzucę paragrafem. Zasłyszane od policjanta.


Nie dziwię się, że nie rzuci bo takiego paragrafu nie ma, a zasłyszeć to można plotkę na mieście.

Drogi przemobikerze, każdego kierowcę jak i policjanta drogówki obowiązuje coś takiego jak Kodeks Ruchu Drogowego. Tylko na podstawie paragrafów z kodeksu możesz dostać mandat. Na temat przejść kodeks mówi:

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Drogi przemobikerze dodam Ci jeszcze, że oznakowanie przejścia to nie czerwone pasy, a znak pionowy.


Żeby nie było: jestem przeciwnikiem wpuszczania ludzi na przejścia i blokowania ruchu, szczególnie na drogach wielopasmowych. Ale to co wypisuje kolega przemobiker woła o pomstę do nieba.


Musisz mieć fajnych znajomych, że w luźnej rozmowie cytują ci kodeks. Jak rozmawiasz z ksiedzem tez pewnie wymagasz aby cytował biblie bo inaczej masz w d co sie do Ciebie mowi. A jak pytasz mamy o przepis to jesli nie uslyszysz cytatu z ksiazki kucharskiej to jestes ignorantem i nie ugotujesz wody. Lewactwo na calej lini.
Ale tak sobie tłumacz, kolory nie maja żadnego znaczenia. Na sygnalizacje swietlna tez nie szukam paragrafu a mimo wszystko jakos staje na czerwonym a jade na zielonym. No ale co cep to cep i nic z tym nie zrobisz. Ja płacze z takich lewackich zagrywek. Bo bóg polityk musi mi coś kazac i tylko tak moge postepować, bo inaczej jestem zły obywatel i należy mi sie kara. I wlasnie takich ludzi latwo sterowac. Wystawczy że ktoś pierdnie i juz lecisz poslusznie wg wytycznych umiech
Owszem też w sprawach kluczowych jest dla mnie to jakiś wyznacznik, ale nie zgrywam prawnika i nie trace pół życia na sprawdzanie rzeczy oczywistych bo nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Ale wy dewoty skoro nie macie ciekawszych zajec to mozecie marnowac swoje i tak marne zycie umiech
Czuj się bogatszy w wiedze robiac ctrl C+ ctrl V. Co to zmienia? Nic.
Nawet nie chce mi sie tego weryfikowac, bo te dane które cytujesz są dla mnie wyciete z d*py.
Skad ten artykul, z ksiazki kucharskiej, ? Jesli juz cos cytujesz podaj dokladne źródło a nie robisz to nieudolnie i zgrywasz profesorka. Nie udało się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2017r. 20:36  
Cytuj
przemobiker jeszcze bardziej wszystkich obraź i powyzywaj będzie to bardziej poważne. Nawet nie doczytałem do końca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 09:23  
Cytuj
Z całym szacunkiem ale te paragrafy są z Prawa o ruchu drogowym - który każdy kierowca powinien co roku czytać bo wchodzą zmiany, nowości. Dlatego znam ich pochodzenie, bez sprawdzania. Nie znajomość prawa nie zwalnia z jego stosowania. Szkoda, że tak mały odsetek posiadających prawo jazdy poświęca na to czas... A warto, ponieważ można uniknąć dzięki temu wypadku, płacenia mandatu.. (Ja np nie wiedziałem, że na dwupasmówce przed przejśćiem dla pieszych, kiedy narysowana jest linia ciągła muszę jechać z tą samą prędkością co pojazd obok, jeśli będę jechał szybciej, dostanę mandat za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych. Jeśli ktoś zwolni, również muszę.)

Cały tekst jednolity można za darmo przeczytać w Internecie.

Do prywat sie nie wtrącam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2017r. 10:15  
Cytuj
Przemobiker, jak mama podaje mi przepis na ciasto to kilka gram mąki czy cukru nie ma znaczenia dla mojego życia.

Te herezje, które wypisujesz (że pieszy ma pierwszeństwo tylko na pasach czerwonych) są zagrożeniem zarówno dla życia nieświadomych pieszych jak i dla kierowców, bo za śmiertleny wypadek grozi mi kryminał.

Co do czerwonego światła to zatrzymujesz się na nim nie dlatego, że tak mówią zasady savoir vivre, tylko dlatego że mamy taki PRZEPIS!

Nie dość, że pieprzysz głupoty, których nie potrafisz niczym poprzeć to jeszcze szczekasz dookoła, że jesteś najmądrzejszy.

Może jednak podasz paragraf, który daje pierwszeństwo pieszemu tylko na pasach czerwonych? Bardzo ciekawy jest ten wywód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
Przemobiker, jak mama podaje mi przepis na ciasto to kilka gram mąki czy cukru nie ma znaczenia dla mojego życia.

Te herezje, które wypisujesz (że pieszy ma pierwszeństwo tylko na pasach czerwonych) są zagrożeniem zarówno dla życia nieświadomych pieszych jak i dla kierowców, bo za śmiertleny wypadek grozi mi kryminał.

Co do czerwonego światła to zatrzymujesz się na nim nie dlatego, że tak mówią zasady savoir vivre, tylko dlatego że mamy taki PRZEPIS!

Nie dość, że pieprzysz głupoty, których nie potrafisz niczym poprzeć to jeszcze szczekasz dookoła, że jesteś najmądrzejszy.

Może jednak podasz paragraf, który daje pierwszeństwo pieszemu tylko na pasach czerwonych? Bardzo ciekawy jest ten wywód.


Napisałem, informacja w luźnej rozmowie od funkcjonariusza. Chcesz to grzeb w przepisach. Przy pasach zawsze uważam mimo, że nienawidze puszczać pieszych bo jest to bezsensem. Ale najwyraźniej jest różnica jak zgarniesz kogos na takich albo na takich pasach. Chcesz to sprawdź. Przy okazji pewnie o wielu rzeczach sie dowiesz o których nie miałes pojecia.
Droga to nie kolorowanka, że wg uznania stosuje się taki czy taki kolor oznakowania. Przepisu nie zamierzam szukac. Jak jesteś prospołeczny to znajdź i wrzuć.
A o pieprz**iu heh, przeczytaj jeszcze raz swój post.
Odnośnie tego przpisu z czerownym światłem. Też nie znam treści z kodeksu. To znaczy, że pieprz**sz. Takie twoje rozumowanie... I tez nie zamerzam go szukać, bo jest to dla mnie oczywiste. Od przedszkola przynajmniej. Najwyraźniej jestem tyle lat w błędzie.

Naxxos. Z ta jazda co opisałes jest mi to doskonale znane. Znam przepisy, ale nie wyszukuje ich i nie cytuje, bo nie ma to dla mnie sensu. A z wszelkimi zmianami mającymi użytkowy wpływ na to co faktycznie dzieje sie na drodze jestem na bieżąco i niekoniecznie źródłem jest ustawa. Wolę w przystępniejszej formie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
Napisałem, informacja w luźnej rozmowie od funkcjonariusza. Chcesz to grzeb w przepisach. Przy pasach zawsze uważam mimo, że nienawidze puszczać pieszych bo jest to bezsensem. Ale najwyraźniej jest różnica jak zgarniesz kogos na takich albo na takich pasach. Chcesz to sprawdź. Przy okazji pewnie o wielu rzeczach sie dowiesz o których nie miałes pojecia.
Droga to nie kolorowanka, że wg uznania stosuje się taki czy taki kolor oznakowania. Przepisu nie zamierzam szukac. Jak jesteś prospołeczny to znajdź i wrzuć.


smiech2smiech2smiech2 Spadłem z krzesła. Wstając drugi raz smiech2smiech2smiech2

Mawiają. Nie dyskutuj z debilem. Sprowadzi Ci do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. To by było na tyle cool girl

CYTAT
Naxxos. Z ta jazda co opisałes jest mi to doskonale znane. Znam przepisy, ale nie wyszukuje ich i nie cytuje, bo nie ma to dla mnie sensu. A z wszelkimi zmianami mającymi użytkowy wpływ na to co faktycznie dzieje sie na drodze jestem na bieżąco i niekoniecznie źródłem jest ustawa. Wolę w przystępniejszej formie.


Sorry, padłem 3 raz good

P.S.
Kodeks to nie jest wierszyk, który należy wykuć na pamięć. wystarczy znać sens przepisu, a w razie potrzeby wiedzieć gdzie go szukać.
Ty kolego, jesteś większym zagrożeniem na drodze niż się początkowo spodziewałem. Jesteś typowym ignorantem. Cholera wie, ile jeszcze i jakich przepisów sobie uroiłeś, w luźnych rozmowach :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 13:56  
Cytuj
Dobrze, że jest internet. W innym przypadku w życiu bym nie uwierzyła, że po świecie może jeździć taki idiota jak przemobiker.

Przembiker- jeśli wyjeżdżasz swoją furmanką na drogę to obowiązuje Cię na niej Kodeks Ruchu Drogowego. Zdanie policjanta czy sądu w razie jakiejkolwiek kolizji czy wypadku musi być poparte jakimś przepisem, na podstawie którego dostajesz mandat czy też wyrok.

Jeśli chodzi Ci o postój na czerwonym świetle to tak jak pisałam nie jest to zasada dobrego wychowania, której uczymy się w przedszkolu tylko jest to zapisane w kodeksie.
§ 98. 1. Sygnały świetlne nadawane przez sygnalizator S-4 oznaczają:

sygnał zielony — zezwolenie na wjazd na pas ruchu, nad którym sygnalizator jest umieszczony,
sygnał czerwony — zakaz wjazdu na pas ruchu, nad którym sygnalizator jest umieszczony.


Z tym się nie dyskutuje i miło mi, że się z tym zgadzamy. Co do Twoich herezji na temat przejścia pomalowanego na czerwono, zielono czy niebiesko niestety kodeks już nic nie mówi. W związku z tym dopóki przed przejściem masz znak (mam nadzieje, że wiesz jak ten znak wygląda) to pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo. I nie ważne czy pieszy miał odblask czy przejście było oświetlone czy przejście było "pokolorowane".

Szkoda, że Ty tego nie ogarniasz i "luźną" rozmowę z jakimś niedouczonym policjantem traktujesz jak wyrocznię bo Cienie ustawa i kodeks nie obowiązuje. Ty wolisz bardziej przystępne formy przedstawienia przepisów. Swoją drogą Ci się nie dziwię, bo Ty nawet byś nie zrozumiał ani jednej linijki kodeksu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Napisałem, informacja w luźnej rozmowie od funkcjonariusza. Chcesz to grzeb w przepisach. Przy pasach zawsze uważam mimo, że nienawidze puszczać pieszych bo jest to bezsensem. Ale najwyraźniej jest różnica jak zgarniesz kogos na takich albo na takich pasach. Chcesz to sprawdź. Przy okazji pewnie o wielu rzeczach sie dowiesz o których nie miałes pojecia.
Droga to nie kolorowanka, że wg uznania stosuje się taki czy taki kolor oznakowania. Przepisu nie zamierzam szukac. Jak jesteś prospołeczny to znajdź i wrzuć.


smiech2smiech2smiech2 Spadłem z krzesła. Wstając drugi raz smiech2smiech2smiech2

Mawiają. Nie dyskutuj z debilem. Sprowadzi Ci do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. To by było na tyle cool girl

CYTAT
Naxxos. Z ta jazda co opisałes jest mi to doskonale znane. Znam przepisy, ale nie wyszukuje ich i nie cytuje, bo nie ma to dla mnie sensu. A z wszelkimi zmianami mającymi użytkowy wpływ na to co faktycznie dzieje sie na drodze jestem na bieżąco i niekoniecznie źródłem jest ustawa. Wolę w przystępniejszej formie.


Sorry, padłem 3 raz good

P.S.
Kodeks to nie jest wierszyk, który należy wykuć na pamięć. wystarczy znać sens przepisu, a w razie potrzeby wiedzieć gdzie go szukać.
Ty kolego, jesteś większym zagrożeniem na drodze niż się początkowo spodziewałem. Jesteś typowym ignorantem. Cholera wie, ile jeszcze i jakich przepisów sobie uroiłeś, w luźnych rozmowach :szok:


Co za cep. Po grzyb mnie cytujesz? Niby myślisz, że mnie wyśmiewasz a w kolejnym zdaniu piszesz dokładnie to samo co ja trochę innymi słowami.
Więc sam z siebie drwisz? Lubie dystans do siebie ale takiej ułomności jeszcze nie widziałem w twoim wykonaniu. Pij dalej sok z buraka umiechSława rośnie.
Leje na takich jak ty. Założe wam temat z cytowaniem i bedziecie sie wymieniac litratura. Tu czekam na filmik z czarnym Audi.

Jakim zagrożeniem? Z policja miałem w ruchu drogowym wiele razy do czynienia tu i za granicą i jakos brak mandatów. Czyste konto. Raz na samym poczatku zdarzyło mi się zagapić i tocząc się miałem całe 71km/h
Zagrożeniem sa takie ułomy jak ty i kilka jeszcze tu osób które nic nie wnoszą. Do utylizacji.

Fiolkowa a z wykształceniem to się gasisz na maxa. Jestem tym gdzie ty do takiej szkoly bys nawet nie miala startu, nie mówiac o ilosci włożeonej pracy i inteligencji. Ale tego i tak nie zrozumiesz.. pff

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 15:59  
Cytuj
A ja czekam, aż pokażesz paragraf z kodeksu gdzie jest napisane, że pieszy ma pierwszeństwo tylko na czerwonych pasachumiech

Audi było podobno w mieście widziane, a takiego paragrafu nawet najstarsi górale nie wymyślili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 18:49  
Cytuj
CYTAT (fiolkowa)
Dobrze, że jest internet. W innym przypadku w życiu bym nie uwierzyła, że po świecie może jeździć taki idiota jak przemobiker...

Po świecie??? Ten przemobiker super kierowca tak jak wcześnie pisałem robi bardzo dużo kilometrów i tras ale za mają wspólne zakończenie GAME OVER i trzeba zaczynać od początku a urzeczywistniają się tylko i wyłącznie w jego głowie.Tak naprawdę to po jego postach widać,że chciał zaszpanować a tu klops bo na forum nikt go nie podziwia...ale brnie dalej w to bagno bo nie pasuje się wycofać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (fiolkowa)
Dobrze, że jest internet. W innym przypadku w życiu bym nie uwierzyła, że po świecie może jeździć taki idiota jak przemobiker...

Po świecie??? Ten przemobiker super kierowca tak jak wcześnie pisałem robi bardzo dużo kilometrów i tras ale za mają wspólne zakończenie GAME OVER i trzeba zaczynać od początku a urzeczywistniają się tylko i wyłącznie w jego głowie.Tak naprawdę to po jego postach widać,że chciał zaszpanować a tu klops bo na forum nikt go nie podziwia...ale brnie dalej w to bagno bo nie pasuje się wycofać.


Ja chłopie juz w zasadzie osiagnalem co chcialem i nikomu nic nie musze udowadniac. Płyta ci sie zaciela z tym game over? Dla zamkniecia mordy wrzucilem tam takie zdjecie gdzie dla takich nieudacznikow jak feniks czarno na bialym widac, że to co pisze nie jest fikcją. Widze że niestety jestes dalej zamroczony bo nawet zdjecia do ciebie nie docieraja. Aaaa, już rozumiem. To tobie wyswietla sie game over caly czas i nic nie widzisz poza czarnym ekranem. To zwracam honor, którego nie masz.
I podnecaj sie dalej jak uda ci sie dojechac na działki nad San. Bede bił brawo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 20:36  
Cytuj
CYTAT (przemobiker)
Aaaa, już rozumiem...

Co Ty możesz rozumieć mając tak pustą czaszkę co można stwierdzić po Twoich postach?Nawet swojej głupoty nie potrafisz zrozumieć jak próbuję Ci wytłumaczyć użytkownicy tego forum.
CYTAT (przemobiker)
...To tobie wyswietla sie game over caly czas i nic nie widzisz poza czarnym ekranem

Mnie przecienie do Ciebie nie interesują gry komputerowe.Niestety jak mogłem złapać bakcyla w młodzieńczym wieku to komputery były tylko w KP HSW a teraz używam go jako gazety i komunikacji nic poza tym.
CYTAT (przemobiker)
...Dla zamknięcia mordy wrzuciłem tam takie zdjęcie gdzie dla takich nieudaczników jak feniks czarno na białym widać, że to co pisze nie jest fikcją...

To zdjęcie ukazuje jedną wielką białą plamę i kawałek rejestracji RST i to ma być dowód?Dla kogoś kto zna dobrze programy graficzne to spreparowanie takiej fotki to nic trudnego...a ten fragment rejestracji minimalnie nie za duży wstawiłeś względem zdjęcia?
CYTAT (przemobiker)
...To zwracam honor, którego nie masz...

Co Ty możesz wiedzieć o honorze jak w ułożonym przez siebie zdaniu sam sobie zaprzeczasz?
Jak można oddać komuś coś czego nie zgubił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 22:14  
Cytuj
Przemobiker to Ty się zaciąłeś ze swoją interpretacją kodeksu i nie potrafisz dalej poprzeć swojego stanowiska żadnym przepisem. Dalej podtrzymujesz, że pieszy ma pierwszeństwo tylko na czerwonych pasach? cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2017r. 23:10  
Cytuj
Faktycznie program graficzny paint i gumka. Nic nie wstawialem, uzylem jedynie gumki. Auto zmazalem bo wywiazalby sie bol dupy n/t mojego auta.
Moze jeszcze mam takim głąbom podac numer pesel i dane adresowe? pff
Ku**a wy to spoleczniaki niezłe. Wszedzie upatrujecie spisek.
Tak podtrzymuje disowac lewaków do konca swoich dni.

Moderowano przez: stalowem
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 08:28  
Cytuj
Przemobikerze. Dialog z Tobą przypomina mi: https://www.youtu(...)sFBVCEaw

potluczony

Ma pierwszeństwo czy nie ma? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 14:18  
Cytuj
CYTAT

Moderowano przez: stalowem
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Wreście ktoś zauważył co wypisuje przemobiker obrażając i ironizując innych.Szkoda tylko,że tak późno,,,ale lepiej późno niż wcale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 16:39  
Cytuj
Przemobiker, żyjesz? Dalej czekam na odpowiedź gdzie jest napisane, że pierwszeństwo ma pieszy tylko na czerwonych pasach. Zdążyłeś mnie obrazić, zwyzywać, nawet pochwaliłeś się swoim wykształceniem, a jakoś odpowiedzi brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:01  
Cytuj
On tyle samo widzi na tych zakrętach wyprzedzając, co wie o pierwszeństwie na pasach nie wiem Imbecyl skończony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:07  
Cytuj
Dajcie już spokój dobrze,że administrator zauważył w reszcie jego obraźliwe i pełne ironii posty.Lepiej niech dalej siedzi przed ekranem swojego komputera nabija kilometry w swojej grze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 18:13  
Cytuj
CYTAT (przemobiker )


Gościu a skąd ty masz moją fotkę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (przemobiker )


Gościu a skąd ty masz moją fotkę?


Kiepska prowokacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
On tyle samo widzi na tych zakrętach wyprzedzając, co wie o pierwszeństwie na pasach nie wiem Imbecyl skończony.

Dalej pie***sz jak potłuczony umiech

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.
2.9. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »