NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Dostają co miesiąc 4500 zł, a żyją w ubóstwie!, Bieda 500+!
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2017r. 21:00  
Cytuj
a pis co obiecał i co zrealizował ???? 500 + reformę szkolnictwa, rozpieprzenie trybunału tak aby z kraju zrobić folwark zwierzęcy?? teraz co obiecał a co nie zrobił ? frankowicze ? tu akurat jestem za tym aby frank był po 20 zł bo takich ludzi mi nie szkoda, naiwni i to wszystko, wojsko ? General Macierewicz te swoje chore tezy i obietnice skąd bierze ? z nowogrodzkiej czy ze swojej zbaczonej psychiki ? kolejny morawiecki, jak słyszę tego typa jak obiecuje, czaruje jak to będzie pięknie w Polsce się dziwie że większa część elektoratu PIS to katole i osoby w podeszłym wieku którymi jest bardzo prosto niestety manipulować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2017r. 21:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2017r. 21:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
a pis co obiecał i co zrealizował ???? 500 + reformę szkolnictwa, rozpieprzenie trybunału tak aby z kraju zrobić folwark zwierzęcy?? teraz co obiecał a co nie zrobił ? frankowicze ? tu akurat jestem za tym aby frank był po 20 zł bo takich ludzi mi nie szkoda, naiwni i to wszystko, wojsko ? General Macierewicz te swoje chore tezy i obietnice skąd bierze ? z nowogrodzkiej czy ze swojej zbaczonej psychiki ? kolejny morawiecki, jak słyszę tego typa jak obiecuje, czaruje jak to będzie pięknie w Polsce się dziwie że większa część elektoratu PIS to katole i osoby w podeszłym wieku którymi jest bardzo prosto niestety manipulować



Z Twojego tekstu nic nie wynika, sporo się opisałeś, a w rzeczywistości nic konkretnego nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
Idąc za twoim tokiemFM myślenia ewentualnie pełzania Szczura juniora, nie powinniśmy podnosić kwoty wolnej od podatku bo to dla nisko-dochodowych ludzi ma patologiczne konsekwencje. Podobnie firmy raportujące najniższe dochody podatkowe, również nie powinny prowadzić działalności, bo to patologia. Pewnego dnia będziemy abortować wszystkich o najniższej krajowej, a to oznacza że co rok poprzeczka do wolności się podnosi, 100cm, 101cm, 102cm, itp. Tęsknisz ?



Pięknie "zrobiliście" ludzi tą kwotą wolną od podatku. ok

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 07:22  
Cytuj
Nie wszystko da się od razu.ok

Pomogli najbiedniejszym.cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 07:33  
Cytuj
Wiosek taki że sprawdza się co powiedział Stonoga "PO was nie wy***ło jak PIS wa wyr**ucha" uśmiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 08:07  
Cytuj
To Stonoga jest dla kogokolwiek autorytetem?
Ten przestępca sterowany przez służby?:szok::szok::szok:

PiS ma swoje grzeszki, ale fakt pozostaje faktem, że przez 1,5 roku spełnili 100x więcej obietnic wyborczych, niż PO-PSL przez 8 lat.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 08:23  
Cytuj
Nie trzeba być autorytetem by celnie stwierdzać fakty. A Stonoga akurat w tym stwierdzeniu miał rację, Dobra zmiana czyli TKM?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 11:22  
Cytuj
Ja tam wolę jak nic nie zmieniają, niż jak wszystko jest wywracane do góry nogami i w zasadzie nie wiadomo co Cię czeka za chwilę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 11:33  
Cytuj
Fajna postawa: "Lepiej tkwić w gooownie po uszy", niż się ruszyć, zaryzykować i zmienić coś na lepsze"

mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 11:39  
Cytuj
Nie widziałem dotychczas żebym tkwiła Polska w goownie. Kraj się w ostatnich latach całkiem dobrze rozwijał. Zmienić można na lepsze albo na gorsze i wg mnie wiele rzeczy będzie na gorsze. No mi się nie podobają te zmiany, Tobie mogą się podobać. Ja mam poglądy bardziej liberalne niż socajlistyczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 11:43  
Cytuj
Taka prawda że kto u koryta nie będzie to i tak najpierw będzie patrzył na swoją kieszeń.
A najbardziej wkurza mnie mieszanie kościoła z polityką!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
A najbardziej wkurza mnie mieszanie kościoła z polityką!


Mnie również się to nie podoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 11:56  
Cytuj
Nimer - a na czym polegają te Twoje liberalne poglądy?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 12:04  
Cytuj
Uważam, że rozbudowana pomoc socjalna prowadzi do patologii gospodarczych, że ludziom się nie chce pracować, a wolą korzystać z socjalu. Niech inni robią na nich. Oczywiście że nie dotyczy to wszystkich, ale niewątpliwie jest takie zjawisko.

Oczywiście wszystko w granicach rozsądku powinno być uregulowane. Skrajny liberalizm też nie jest dobry. Złoty środek.

Niektórym 500+ jest rzeczywiście potrzebne, inni zamiast na dzieci wydadzą na luksusy, a patolka będzie robić dzieci dla kasy, z których wyrośnie kolejna patolka w kolejnym pokoleniu, bo tak to zwykle jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 12:19  
Cytuj
To kwestia uszczelnienia 500+, a to PiS właśnie robi...

I Twój liberalizm dotyczy jedynie kwestii socjalnych?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
To Stonoga jest dla kogokolwiek autorytetem?
Ten przestępca sterowany przez służby?:szok::szok::szok:

PiS ma swoje grzeszki, ale fakt pozostaje faktem, że przez 1,5 roku spełnili 100x więcej obietnic wyborczych, niż PO-PSL przez 8 lat.ok


żałosne !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 13:13  
Cytuj
Prawda?

No właśnie.okpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 13:15  
Cytuj
widzę że mam przyjemność popisania z pisowcem z krwi i kości, takich ludzi w swoim otoczeniu omijam i zlewam, nie miałem nigdy przyjemności zapytać takiego człowieka KTO JEST Prezydentem a kto premierem w kraju ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 13:26  
Cytuj
Wyluzuj chłopie, bo ci nienawiść kipi uszami.
Nie szkoda ci nerwów?
Doprawdy nie rozumiem ludzi, którzy w imię odmiennych poglądów politycznych dają sobą manipulować i plują jadem na innych.

Jestem zwykłym człowiekiem. Nie należę do żadnej partii. Mam swoje poglądy, (jak każdy chyba cool girl) a to forum to tylko .... forum. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 13:54  
Cytuj
ja się nie stresuję, jestem spokojny i zrównoważony, po prostu mi rząd nie pasuje i osoby w nich wierzące, zmanipulowane, mające bigos w głowie....a co do jadu...to rząd ma go za dużo, z kryśki, jajo i mariusza on kipi, o prezesie nie wspomnę,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 15:19  
Cytuj
Ja tam wierzę w Boga. Współczuje wszystkim, którzy wierzą w polityków.

To Twoje poglądy.
Ja mam zupełnie inne zdanie na temat tego kto kipi jadem.
ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 16:24  
Cytuj
Co ma Bóg do tematu?? strasznie nie lubię jak w takie tematy włącza się religię. Jesteś jak to napisałeś bezpartyjny, wolisz pis od po i ja to szanuję. Ale po co zaraz wyskakiwać z Bogiem??

Też wieżę ale nie chodzę do kościoła i nie chwalę się tym przy każdej lepszej okazji.
temat jest o 500+ i polityce a nie religii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 17:18  
Cytuj
Mnie też z PIS-em nie po drodze. Doceniam siłę przebicia i bezkompromisowość. Współczuje wąskiego horyzontu, zadufania i bucowatości. Są jacyś tacy... smutni :-)

Chciałbym żeby rząd zajął się trochę bardziej gospodarką. Jestem przekonany że wtedy większość problemów rozwiąże się sama. Wolę społeczeństwo obywatelskie, oparte na własnym dochodzie. Nie podoba mi się wizja społeczeństwa trzymanego w ryzach, na utrzymaniu państwa i niesłusznie przyznanych przywilejach dla niektórych grup społecznych.

Zamiast "pomagać" najbiedniejszym może po prostu przestańcie ich łupić i robić w balona.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2017r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
Idąc za twoim tokiemFM myślenia ewentualnie pełzania Szczura juniora, nie powinniśmy podnosić kwoty wolnej od podatku bo to dla nisko-dochodowych ludzi ma patologiczne konsekwencje. Podobnie firmy raportujące najniższe dochody podatkowe, również nie powinny prowadzić działalności, bo to patologia. Pewnego dnia będziemy wnioskować o aborcje wszystkich o najniższej krajowej i złym IQ = = ale to oznacza że co rok poprzeczka do wolności się podnosi, 100cm, 101cm, 102cm, itp. Tęsknisz ?


Stare ale jakby na czasie?

Przestańcie mówić o rządzie i gospodarce, piszcie jak rozwijacie swoje firmy. Na przykład, obniżkę podatków zainwestowałbym w wymianę parku maszynowego, albo zatrudniłbym specjalistów bo wiem co robię i chciałbym robić lepiej. Ale to już jest.....

Wszyscy pracujemy dla kogoś kto nam płaci, to tak na marginesie na dobry weekend. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »