NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Lewaki i Prawaki , Jakie są między nimi różnice i czy w ogóle są?
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 14:13  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Po pierwsze nie na temat, po drugie proszę bez wulgaryzmów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 14:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1477
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 14:20  
Cytuj
Ale ja nie napisałem z kim sypiam, tylko co wiem i że jest to temat tabu w naszej kulturze. I jak widać od razu była reakcja potwierdzająca to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Prawak to coś (ni człowiek, ni wydra, nawet nie podgatunek ludzki)co chce uczynić życie ludzi nieznośnym tylko z powodu chorych ideologii w które wierzy. Prawak nie pozwoli innym na decydowanie o sobie ponieważ w jego światopoglądzie nie mieści się, że ktoś może mieć inny punkt widzenia.
Prawak to robal który każdą niegodziwość wytłumaczy wiarą w nadprzyrodzone istoty (patrz: KK), koniecznością obrony ojczyzny (patrz: kawałek ziemi) i jej śmiesznych symboli (patrz: ptak wiszący na kawałku deski, kawałek farbowanego materiału) i nieprecyzjnie sformułowanego pojęcia honoru.
Prawak nie chce dobra ogółu, prawak próbuje poprawić swoją sytuację dobrem innych w myśl zasady "aby wszyscy mieli równo, należy wszystkich wdeptać w gówno".





Nie wiem gdzie Ty Andrzej się wychowywałeś, ale mi wpojono inne wartości, pojęcia Ojczyzna i Godło to dla mnie cos więcej niż kawałek ziemi i ptak na desce.
Nawet za komuny nikt tak nie definiował tych pojęć jak robisz to teraz Ty.



Moderowano przez: magpie
Proszę bez wulgaryzmów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 14:44  
Cytuj
Sam sobie odpowiedziałeś, jak nie po Twojej myśli to .... umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Sam sobie odpowiedziałeś, jak nie po Twojej myśli to .... umiech


Ty też Bob12 uważasz ze godłem Polski jest "ptak wiszący na kawałku deski " ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 15:04  
Cytuj
I na dodatek to nie orzeł, tylko bielik a bielik to nie orzeł tylko orłan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
Ty też Bob12 uważasz ze godłem Polski jest "ptak wiszący na kawałku deski " ?


Ja nie, ale inni mogą tak uważać. Zresztą sens wypowiedzi Andrzeja był inny, i nie o to chodziło umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 15:25  
Cytuj
Czyli podsumowując, lewaki to zło, prawaki też. Z tego wynika że nie wolno oddawać władzy w ręce jednych i drugich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 16:47  
Cytuj
Zumbaa mówił prawdę, Prawak nie istnieje, prawicowiec i konserwatysta tak. Lewicowiec i lewak istnieje.

Odwrotnością lewaka jest .... dokładnie "normalność" bo lewak mentalnie nienawidzi tego, co jest obecnie normą, podważa wszystko do całkowitego załamania obecnej kultury, krytykuje, relatywizuje i regresuje ok

Moderowano przez: magpie
Proszę bez wulgaryzmów!


To idealne umiech powtarzając za filozofem "snivelling brats" czyli skomlaki.
Gorsze od bolszewika o trzy generacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 16:51  
Cytuj
Czyli Jezusa można by nazwać lewakiem, bo podważał porządek rzeczy w swoich czasach. Bóg prawaków jest lewakiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 17:01  
Cytuj
Nie, On mówił prawdę a ty p*&^%$sz jak potłuczony. Zrozumiałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 17:39  
Cytuj
cdn mój ty prawaczku kochany nie złość się tak, bo ci żyłka pęknie. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 18:05  
Cytuj
:-) widzisz pokazowo wystarczyły dwa moje wpisy żeby cie uaktywnić jako wojującego ateistę. Z automatu poszedłeś w tym kierunku na moją rzeczową argumentacje z którą nie potrafisz polemizować.

Z prawdą nie wygrasz "-) i to wyzwala waszą agresje którą obserwowaliśmy ostatnio w relacjach z ulic. "Jestem przeciwko temu jak jest" itd

Ilu ludzi na tym forum podpisze się pod uznaniem się za lewaka, to margines. Wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
cdn mój ty prawaczku kochany nie złość się tak, bo ci żyłka pęknie. jezyk


Z niego żaden prawak, to zwykły i pospolity fanatyk.

CYTAT
Odwrotnością lewaka jest .... dokładnie "normalność" bo lewak mentalnie nienawidzi tego, co jest obecnie normą, podważa wszystko do całkowitego załamania obecnej kultury, krytykuje, relatywizuje i regresuje ok


Tu napisał jak to "lewacy" dążą do wszelkich zakazów i nakazów, utrudniania życia innym smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 18:11  
Cytuj
jeszcze raz, przepytam jutro.

//////////////////////////////////////////////////
Macie tutaj ściągawkę, ale później przepytam...


https://www.youtu(...)PbrbJJQs

Włącz CC z językiem polskim!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 18:32  
Cytuj
cdn bądź mym mentorem, nie chce być już głupi, nauczaj mnie mistrzu. Nie chcę być już ateistą, chcę uwierzyć w lewego, prawego i środkowego boga, zbaw mnie mój mistrzu. Jestem głupi, zarzumiały niegodny twych nauk, ale nie odrzucaj mnie mój Panie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 19:23  
Cytuj
Zamiast kłócić się, moglibyście pójść na film do biblioteki.

Miesiąc temu ustawiłem w smartfonie przypomnienia:

1 dzień przed, Powiadomienie
1 godz. przed, Powiadomienie

O 19:15 słyszę alarm. Odpalam telefon. Film od 18:30 do 19:30. Super, że mi o tym przypomina 15 minut przed końcem seansu. Tak działa systemowy kalendarz w telefonie za 2 kafle. Nigdy więcej Androida.

O takich wydarzeniach powinni pisać na portalu. Zawsze więcej osób przyjdzie i dowie się czegoś nowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 19:30  
Cytuj
Kup Blackberry na ich systemie nie ma takich niespodzianek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 20:02  
Cytuj
Czyli znowu temat o zgrozo...
...zaczynamy wyzywać kogoś od lewaków a nie mamy pojęcia kto to...

ZSRR wyzwal od lewaków mnie... prywaciax.. chcący zarobić kilka zloty na własną ręką... inni wyzywa ja od lewaków tych co walczą za Polskę a jeszcze inni tych co oddali prawie życie za Polskę...
Więc jak to jest???

Bo dla mnie lewak to nikt inny jak człowiek o poglądach lewicowych.
Ale nie. Tata Papa Jarek wskazuje ręką i jego pieski walczą i gryzą bez sekundy namysłu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 20:05  
Cytuj
A czy tym anty lewaków podoba się to co się dzieje obecnie za rządów obecnych przy korycie. Czy raczej teraz się nie pisze koryto tylko jak? Bo ani nie zmniejszyła się biurokracja... wręcz przeciwnie... ani nie zmniejszyły się wynagrodzenia...wręcz przeciwnie... więc jak to teraz nazwać...
Tamci z PO to lewacy a obecnie rządzący to???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 21:07  
Cytuj
Czy WOŚP i Owsiak to lewacy.
Bo muszę się ustosunkować do ... jakiej definicji...
Bo jeżeli lewacy to dla czego Miejscowa władza cieszy się że WOŚP obdarzył nasz szpital prezentami.
A jeżeli nie lewacy to dla czego PIS tak walczy z nim i WOŚP.
Nic nie rozumiem?😯😯

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 21:20  
Cytuj
Pis należało by nazwać konserwatywną lewicą. Program gospodarczy mają lewicowy (nawet jak pzpr smiech2 więc konserwatywni komuniści), a zapatrywanie na świat konserwatywne. Gdyby tak sobie rzepkę skrobali to ok, ale oni przyjęli za punkt honoru uszczęśliwianie na siłę innych ludzi, więc są zwykłymi fanatykami (niewiele różnią się od islamistów) umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 23:01  
Cytuj
Bob a co my mamy pomyśleć o tobie :szok: Ni to ni tamto a pełne relatywizmu w podpisie. Pytanie za milion, co to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2016r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
Zamiast kłócić się, moglibyście pójść na film do biblioteki.

Miesiąc temu ustawiłem w smartfonie przypomnienia:

1 dzień przed, Powiadomienie
1 godz. przed, Powiadomienie

O 19:15 słyszę alarm. Odpalam telefon. Film od 18:30 do 19:30. Super, że mi o tym przypomina 15 minut przed końcem seansu. Tak działa systemowy kalendarz w telefonie za 2 kafle. Nigdy więcej Androida.

O takich wydarzeniach powinni pisać na portalu. Zawsze więcej osób przyjdzie i dowie się czegoś nowego.



Nie ma systemu bez wad i zacięć. Mój smart za 1400zł na androidzie ma przypomnienia w budziku systemowym które działają perfekcyjnie.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Paź 2016r. 00:25  
Cytuj
Sorryyy, ale Huston mamy problem..... Kiedyś były podziały - ten Punk, ten Skin, a ten jest Hippie.... A teraz kłócicie się , kto jest z jakiej opcji?!?!?!?!? PARANOJA!!!!Przecież wszyscy jesteśmy POLAKAMI i każdy w tym kraju ma swoją OJCZYZNĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I normalną rzeczą jest,że NIE MOŻEMY mieć wszyscy takich samych poglądów, ani NIE MOŻEMY naszych poglądów narzucać innym, bo to jest wbrew temu, o co walczyliśmy tyle z komuną, czyli WBREW DEMOKRACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to kurna znaczy lewak, czy prawicowiec??? Po uj takie podziały??? One chyba kręcą tych zainteresowanych i zaangażowanych w walkę między partiami, a musicie zauważyć, że NAM OBYWATELOM WASZE PARTIE ZWISAJĄ KOŁO DUPY i WASZE PODZIAŁY też mamy głęboko koło DDDDDDDDDDDDDD, choćbyście się, nie wiem, jak starali nas wplątać w te WASZE WOJNY PARTYJNE!!!!!!!!!!!Lewaki i prawaki??? Jeżeli podchodzicie do tego politycznie, to będziecie się rżnąć sierpem i młotem, jak skini z punkami.... życzę powodzenia!!!!! Leję na te partyjne gnidy ..... nie powiem czym!!!!!
Pozdrawiam normalnych..... czyli BEZPARTYJNYCH!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »