NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (mimoza)
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie


To dobrze.
Właśnie źe niedobrze bo ktoś tak zafascynowany Kościołem nie będąc księdzem ma nierówno pod sufitem na 500%


Mimoza, ja nie jestem zafascynowany Kościołem tylo Bogiem!
I co? Jajo okazuje się mądrzejsze od kury czy odwrotnie?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 16:36  
Cytuj

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wszelkiej maści towarzysze i towarzyszki zwalniają siebie z jakichkolwiek zasad o dekalogu nie wspominając, a bardzo skrzętnie potrafią upominać chrześcijan i wytykać im uchybienia odnośnie zasad wiary.
Czyżby na szkoleniach partyjnych były jakieś zajęcia z Pisma Świetego?smiech2
Widzę, że coraz więcej tych "chrześcijańskich" mentorów w szeregach lewactwa.
Przemawiasz do kleru KK? Przecieź to przede wszystkim oni łamią zasady Dekalogu jednocześnie roszcząc sobie prawomdo upominania innych. Psychopatyczni faceci w sukienkach chcą poniźać przede wszystkim kobiety z czym ja nigdy się nie pogodzę. Albo Kościól zmieni zdanie a tym samym napomni swoich kapłanów do poprawy w tym temacie albo kobiety w końcu zastrajkują i przestaną praktykować w Kk. Oczywiście nie wszystkie a te myślące, bo moherki nawet po kościelnej połajance z ambony bęďą wierne jak suczki dla których ksiądz to ktoś ponad nami. Na szczęscie kobiet myślących jest coraz więcej.
Widfzę że uogólniasz.Wiekszośc kapłanów to ludzie z powołania ,tylko niewielka ilość jest kapłanami tylko z nazwy/chyba dla kasy/Ksiądz dla prawdziwego wierzącego nie zawsze jest wyrocznią,bowiem jak napisałem wyżej jest tylko POSREDNIKIEM miedzy mną a Bogiem.Wierzę w Boga a nie w księdza i to mnie różni od co niektórych zaslepionych bigotów i dewotek.Całego kleru KK nie można wrzucać do jednego worka i wyżywać się na wszystkich .W Twoim środowisku też zapewne sa ludzie i ludziska.Jak zamieszasz herbate to fusy Ci wypłyną na wierzch.Sądzisz wszystko i wszystkich na wyrost tak jak swojego sąsiada którego oskarżasz że jest moherem bo biega 2 razy dziennie do kościoła!SKAD MASZ TAKA WIEDZĘ?Czy on Cie krzywdzi chodząc 2 razy dziennie do kościoła?A moze mu zazdrościsz wiary bo on w cos wierzy a Ty w nic? Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Dyszel nie podskakuj!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
[cytat]Wszelkiej maści towarzysze i towarzyszki zwalniają siebie z jakichkolwiek zasad o dekalogu nie wspominając, a bardzo skrzętnie potrafią upominać chrześcijan i wytykać im uchybienia odnośnie zasad wiary.
Czyżby na szkoleniach partyjnych były jakieś zajęcia z Pisma Świetego?smiech2
Widzę, że coraz więcej tych "chrześcijańskich" mentorów w szeregach lewactwa.
Przemawiasz do kleru KK? Przecieź to przede wszystkim oni łamią zasady Dekalogu jednocześnie roszcząc sobie prawomdo upominania innych. Psychopatyczni faceci w sukienkach chcą poniźać przede wszystkim kobiety z czym ja nigdy się nie pogodzę. Albo Kościól zmieni zdanie a tym samym napomni swoich kapłanów do poprawy w tym temacie albo kobiety w końcu zastrajkują i przestaną praktykować w Kk. Oczywiście nie wszystkie a te myślące, bo moherki nawet po kościelnej połajance z ambony bęďą wierne jak suczki dla których ksiądz to ktoś ponad nami. Na szczęscie kobiet myślących jest coraz więcej.
Widfzę że uogólniasz.Wiekszośc kapłanów to ludzie z powołania ,tylko niewielka ilość jest kapłanami tylko z nazwy/chyba dla kasy/Ksiądz dla prawdziwego wierzącego nie zawsze jest wyrocznią,bowiem jak napisałem wyżej jest tylko POSREDNIKIEM miedzy mną a Bogiem.Wierzę w Boga a nie w księdza i to mnie różni od co niektórych zaslepionych bigotów i dewotek.Całego kleru KK nie można wrzucać do jednego worka i wyżywać się na wszystkich .W Twoim środowisku też zapewne sa ludzie i ludziska.Jak zamieszasz herbate to fusy Ci wypłyną na wierzch.Sądzisz wszystko i wszystkich na wyrost tak jak swojego sąsiada którego oskarżasz że jest moherem bo biega 2 razy dziennie do kościoła!SKAD MASZ TAKA WIEDZĘ?Czy on Cie krzywdzi chodząc 2 razy dziennie do kościoła?A moze mu zazdrościsz wiary bo on w cos wierzy a Ty w nic? Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Dyszel nie podskakuj! Grozisz?Szpika sobie najpierw utrzyj

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie
Ty rsta to mi wyglądasz na biskupa....tylko przebranego za jakiegoś wojującego młodziana z epoki mosiądzu.
A Ty miomoza masz sobie cos z rycerza średniowiecznego a mianowicie zakuty łeb w pancerny kask.Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 18:26  
Cytuj
rsta!!Odpowiedz na moje pytanie.Jesteś Świadkiem Jehowy?

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie
Ty rsta to mi wyglądasz na biskupa....tylko przebranego za jakiegoś wojującego młodziana z epoki mosiądzu.
A Ty miomoza masz sobie cos z rycerza średniowiecznego a mianowicie zakuty łeb w pancerny kask.Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Tylko nie tym tonem głąbie! Ja jestem damą i miarkuj się co do mie piszesz!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 19:30  
Cytuj
CYTAT

Prawdziwa wiara to nie kochanie Boga a kochanie biźniego. Ja nie skończyłam źadnego seminarium a o tym wiem - Ty nie. Jak to jest moźliwe źeby owieczka pouczała pasterza?


Pouczać może każdy. Rosa Luksemburg i Thun tez nauczają. Współczuje ich uczennicom.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie
Ty rsta to mi wyglądasz na biskupa....tylko przebranego za jakiegoś wojującego młodziana z epoki mosiądzu.
A Ty miomoza masz sobie cos z rycerza średniowiecznego a mianowicie zakuty łeb w pancerny kask.Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Tylko nie tym tonem głąbie! Ja jestem damą i miarkuj się co do mie piszesz!
Inteligencję trzeba mieć wrodzona a nie nabytą "damunio"z Psiej Wólki.Cmoknij dyszla z przysiadem i z doskoku nygusie!Nie pozdrawiam bo nie ma kogo mlotek

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Prawdziwa wiara to nie kochanie Boga a kochanie biźniego. Ja nie skończyłam źadnego seminarium a o tym wiem - Ty nie. Jak to jest moźliwe źeby owieczka pouczała pasterza?


Pouczać może każdy. Rosa Luksemburg i Thun tez nauczają. Współczuje ich uczennicom.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No właśnie, pełno teraz ekspertów od wiary, a najwięksi ci co w ogóle do kościoła nie chodzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 20:57  
Cytuj
CYTAT

No właśnie, pełno teraz ekspertów od wiary, a najwięksi ci co w ogóle do kościoła nie chodzą.


Co mają wizyty w kościele do poznawania wiary? Ja mam wrażenie, że by poznać wiarę należy kościół omijać szerokim łukiem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 21:24  
Cytuj
Tak to robią rzymscy katolicy rybko. Zapraszamy cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
rsta!!Odpowiedz na moje pytanie.Jesteś Świadkiem Jehowy?


Oczywiście, że nie.
Skąd Ci to przyszło do głowy?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 06:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie
Ty rsta to mi wyglądasz na biskupa....tylko przebranego za jakiegoś wojującego młodziana z epoki mosiądzu.
A Ty miomoza masz sobie cos z rycerza średniowiecznego a mianowicie zakuty łeb w pancerny kask.Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Tylko nie tym tonem głąbie! Ja jestem damą i miarkuj się co do mie piszesz!
Inteligencję trzeba mieć wrodzona a nie nabytą "damunio"z Psiej Wólki.Cmoknij dyszla z przysiadem i z doskoku nygusie!Nie pozdrawiam bo nie ma kogo mlotek
No właśnie - inteligencję ona ma wrodzoną tak jak i ja i powiadam Ci Adamie :posłuchaj swej owcy mądrej i nie przebieraj kopytkami i ogonkiem, róźki schowaj pod biretem a widełki pod sutannę. Alleluja i krok do tyłu. Z parafialnym pozdrowieniem...paranormalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 06:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie
Ty rsta to mi wyglądasz na biskupa....tylko przebranego za jakiegoś wojującego młodziana z epoki mosiądzu.
A Ty miomoza masz sobie cos z rycerza średniowiecznego a mianowicie zakuty łeb w pancerny kask.Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Tylko nie tym tonem głąbie! Ja jestem damą i miarkuj się co do mie piszesz!
Inteligencję trzeba mieć wrodzona a nie nabytą "damunio"z Psiej Wólki.Cmoknij dyszla z przysiadem i z doskoku nygusie!Nie pozdrawiam bo nie ma kogo mlotek
I oto przykład na to jak traktowane są kobiety w KK przez pasterzy. Wystarczy tylko z nimi się nie zgodzić czy mieć inne zdanie na jakiś temat a od razu budzi się w nich agresja. Nie zobaczy mnie nikt w kościele do czasu zmiany tych starych, zapyziałych, betonowych nauczycieli "boskich".

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 06:56  
Cytuj
Jak tak czytam wypowiedzi niektórych osób wierzących, to jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, że lepiej być ateistą. Nienawiść jaka ocieka z ludzi wierzących jest przerażająca. Niewiele jest osób na forum (w życiu codziennym też), którzy potrafią normalnie opowiadać o wierze i nie wyzywać innych, przykładowo: rsta. Panie rsta niestety nie ma Pan żadnego dowodu na istnienie Boga. Skoro chce Pan przekonać ludzi do swojej wiary, to musi mieć Pan to czymś udowodnić. Błędne myślenie jest z Waszej strony mówiąc, że ateista w nic nie wierzy. My wierzymy w dowody (nauka często nam je dostarcza). Prawdziwy ateista nie wyklucza istnienie czegokolwiek, lecz z powodu braku dowodów, po co ma w to wierzyć? Do bycia dobrym człowiekiem nie są nam potrzebne przykazania lub inne bzdurne zakazy/nakazy zawarte w piśmie świętym. Niestety ateiści maja ciężko, mieszkając w społeczeństwie opanowanym przez KK. Ostatnio kolega (również ateista) nie chciał chrztu dla swojego dziecka. Okazało się że połowa rodziny się od niego odwróciła. "Najzabawniejsza" w tym wszystkim była matka jego żony, bo chciała w tej sprawie dzwonić na policjęmlotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie
Ty rsta to mi wyglądasz na biskupa....tylko przebranego za jakiegoś wojującego młodziana z epoki mosiądzu.
A Ty miomoza masz sobie cos z rycerza średniowiecznego a mianowicie zakuty łeb w pancerny kask.Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Tylko nie tym tonem głąbie! Ja jestem damą i miarkuj się co do mie piszesz!
Inteligencję trzeba mieć wrodzona a nie nabytą "damunio"z Psiej Wólki.Cmoknij dyszla z przysiadem i z doskoku nygusie!Nie pozdrawiam bo nie ma kogo mlotek
No właśnie - inteligencję ona ma wrodzoną tak jak i ja i powiadam Ci Adamie :posłuchaj swej owcy mądrej i nie przebieraj kopytkami i ogonkiem, róźki schowaj pod biretem a widełki pod sutannę. Alleluja i krok do tyłu. Z parafialnym pozdrowieniem...paranormalna.
Takie "parszywe"owieczki są traktowane tak jak na to zasługują owieczko z nabytą inteligencja w Domu Rolnika lub w remizie wiejskiej.Paranormalne 2 owieczki z mimozą .Nygusow nie pozdrawiam Cheerio!!!

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
rsta!!Odpowiedz na moje pytanie.Jesteś Świadkiem Jehowy?


Oczywiście, że nie.
Skąd Ci to przyszło do głowy?
Tak jakoś skojarzyłe m z Tobą pewna osobę z tej sekty.Wybaczsmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 07:31  
Cytuj
Dyszel, prawdziwy katolik z ciebie.good

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a wyglądam? umiech

nie
Ty rsta to mi wyglądasz na biskupa....tylko przebranego za jakiegoś wojującego młodziana z epoki mosiądzu.
A Ty miomoza masz sobie cos z rycerza średniowiecznego a mianowicie zakuty łeb w pancerny kask.Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Tylko nie tym tonem głąbie! Ja jestem damą i miarkuj się co do mie piszesz!
Inteligencję trzeba mieć wrodzona a nie nabytą "damunio"z Psiej Wólki.Cmoknij dyszla z przysiadem i z doskoku nygusie!Nie pozdrawiam bo nie ma kogo mlotek
No właśnie - inteligencję ona ma wrodzoną tak jak i ja i powiadam Ci Adamie :posłuchaj swej owcy mądrej i nie przebieraj kopytkami i ogonkiem, róźki schowaj pod biretem a widełki pod sutannę. Alleluja i krok do tyłu. Z parafialnym pozdrowieniem...paranormalna.
Takie "parszywe"owieczki są traktowane tak jak na to zasługują owieczko z nabytą inteligencja w Domu Rolnika lub w remizie wiejskiej.Paranormalne 2 owieczki z mimozą .Nygusow nie pozdrawiam Cheerio!!!
Przecieź to właśnie kapłani Kościoła to prawie wszyscy wiejscy chłopcy którzy nie chcieli jak ojcic, dziadek i pradziadek grzebać w ziemi pazurkami. Potwirdza się fakt, źe kaźdy ocenia innych według siebie, swojego wykształcenia i pochodzenia. Z parafialnym pozdrowieniem - paranormalna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
Dyszel, prawdziwy katolik z ciebie.good
Kościelny psychopata, który uwaźa się za kapłana. Kapłany, dupany. Jest XXI w. a oni ciągle w średniowieczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 07:44  
Cytuj
CYTAT
Paranormalna!!Jak Cie nie używają nie wierzgaj kopytkami.łeż bo guma!!!Nie pozdrawiam bo nie ma kogo
Zgłaszam do do prokuratury - kościelny chłopczyku jesteś gotowy na potyczkę ze Stonogą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 08:16  
Cytuj
CYTAT (nikoxxx)
Jak tak czytam wypowiedzi niektórych osób wierzących, to jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, że lepiej być ateistą. Nienawiść jaka ocieka z ludzi wierzących jest przerażająca. Niewiele jest osób na forum (w życiu codziennym też), którzy potrafią normalnie opowiadać o wierze i nie wyzywać innych, przykładowo: rsta. Panie rsta niestety nie ma Pan żadnego dowodu na istnienie Boga. Skoro chce Pan przekonać ludzi do swojej wiary, to musi mieć Pan to czymś udowodnić. Błędne myślenie jest z Waszej strony mówiąc, że ateista w nic nie wierzy. My wierzymy w dowody (nauka często nam je dostarcza). Prawdziwy ateista nie wyklucza istnienie czegokolwiek, lecz z powodu braku dowodów, po co ma w to wierzyć? Do bycia dobrym człowiekiem nie są nam potrzebne przykazania lub inne bzdurne zakazy/nakazy zawarte w piśmie świętym. Niestety ateiści maja ciężko, mieszkając w społeczeństwie opanowanym przez KK. Ostatnio kolega (również ateista) nie chciał chrztu dla swojego dziecka. Okazało się że połowa rodziny się od niego odwróciła. "Najzabawniejsza" w tym wszystkim była matka jego żony, bo chciała w tej sprawie dzwonić na policjęmlotek.


Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze umiech
a ja nie mam ani tego, ani tego umiech chociaż żona coś tam we mnie widziała skoro mnie zechciała umiech
także bez "Panów" proszę umiech

Jeżeli chodzi o chrzest, to do chrztu rodzice powinni swoje dzieci przyprowadzać świadomie i bez przymusu.

Od razu przepraszam Ciebie i innych za wszystkich wierzących, którzy obrażają Was.
Nie ukrywam, że i mi może zdarzyć się czasami jakaś złośliwość i mimo, że staram się aby była ona jak najbardziej subtelna, to dla kogoś taka może nie być.
Zgadzam się z Tobą, że ateiści tez w coś wierzą, np. w dowody naukowe, ale sam przyznasz, że nauka również się myli.
Przez długi okres czasu "wierzono" w fizykę klasyczną, ale okazało się, że istnieje również fizyka kwantowa.
A co jeżeli za kilkadziesiąt, albo kilkaset lat zostanie odkryta dziedzina fizyki czy chemii, która odwróci do góry nogami dotychczasowe podejście do nauki?

Czy można naukowo udowodnić wiarę?
Gdyby wiarę dało się całkowicie udowodnić naukowo, to już nie byłaby wiarą, ale nauką.
Ale są przykłady wydarzeń, rzeczy ludzi, które nauka nie potrafi wytłumaczyć, a potwierdzają nadprzyrodzoność czy duchowość religijną.

Czy wierzysz nauce, że świat powstał przez wielki wybuch?
To tylko teoria, a nie nauka w 100% potwierdzona.

Czy wierzysz, że ten wielki wybuch tak ten świat świetnie poukładał?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 08:30  
Cytuj
Proszę nie pisać postów jeden pod drugim. Swoje wypowiedzi można moderować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 08:36  
Cytuj
Paranormalna - czekamy. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2017r. 08:37  
Cytuj
CYTAT
Proszę nie pisać postów jeden pod drugim. Swoje wypowiedzi można moderować.


I to jedyne naruszenie regulaminu jakie zauważyłaś sroczko?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »