NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Apostazja z Kościoła, Kącik refleksji religijnej
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 13:03  
Cytuj
Masz prawo wypowiedzi w każdej sprawie bo jest demokracja. Tylko tych katolików wierzących co niektórzy chcieliby usunąć z przestrzeni publicznej i zabrać im prawo do wypowiadania się. No przynajmniej żeby nic nie mówili o tej swojej religii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 13:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Masz prawo wypowiedzi w każdej sprawie bo jest demokracja. Tylko tych katolików wierzących co niektórzy chcieliby usunąć z przestrzeni publicznej i zabrać im prawo do wypowiadania się. No przynajmniej żeby nic nie mówili o tej swojej religii.
Niestety to wierzący roszczą sobie takie prawa bo jak żyję nie widziałam wiecu ateistów przeciw wierzącym na ulicy natomiast odwrotnie zdarza się to nagminnie. Obnoszenie się ze swoją wiarą powinno być karalne a jej wyznawanie powinno się odbywać tylko na terenie konkretnego wyznania czyli jehowici w swoich salach królestwa czy jak się to tam zwie, wierni KK w kościołach. Niestety Kościół zawłaszczył sobie prawo eksponowania swoich wierzeń wszędzie. Gdzie w tych działaniach widzisz demokrację? bo ja widzę tu szarogęsienie się jednego wyznania w Polsce.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 14:31  
Cytuj
Wy tu ciągle wiecujecie w temacie religioznawstwa smiech2

To musi byc taka "religijna" potrzeba ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
Wy tu ciągle wiecujecie w temacie religioznawstwa smiech2

To musi byc taka "religijna" potrzeba ok
Bo wkurzają ci wierzący - niewierzący jak diabli.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 14:47  
Cytuj
Witam


"...Można szczuć słowem
Można szczuć modlitwą
Można dzielić ludzi
Ciąć krzyżem jak brzytwą..."

Może czasem warto mieć ambicję i swój rozum,
coby dla ogółu być ..ujowym?


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 14:53  
Cytuj
A mnie tam niewierzący nie wkurzają. Ich sprawa, ich życie, co mi do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 14:55  
Cytuj
CYTAT
A mnie tam niewierzący nie wkurzają. Ich sprawa, ich życie, co mi do tego.
Właśnie o to chodzi że w większości ci co krzyczą że są wierzący są najgorszymi draniami, czyli są niewierzący, a udający.

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 14:57  
Cytuj
Nie ściemniaj, takie dyskusje aktywu to żenada i palikot sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Nie ściemniaj, takie dyskusje aktywu to żenada i palikot sciana
Lubisz białą kartkę nazwać czarną, co? Ty mały hipokryto!

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 510
Dołączył: 21 Wrz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
Nie ściemniaj, takie dyskusje aktywu to żenada i palikot sciana
To chyba ty kiedyś napisałeś na forum że Palikot nawet na grób swoich rodziców nie zagląda bo ich nagrobki się rozpadają i są w złym stanie technicznym?

Kuna
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Witam


"...Można szczuć słowem
Można szczuć modlitwą
Można dzielić ludzi
Ciąć krzyżem jak brzytwą..."

Może czasem warto mieć ambicję i swój rozum,
coby dla ogółu być ..ujowym?


Pozdrawiam
Ambicję I CO JESZCZE?Z Ciebie koleś to zwyczajny bezbożnik a nie ateista.Kto Ciebie szczuje krzyżem czy modlitwa?Nikt.To Ty sam tworzysz swoimi postami aureolę męczennika i wojującego ateisty,a jesteś takim małym,zwyczajnym bezbożnikiem,ktoremu i krzyz i modlitwa innych przeszkadza .Jeśli sam jesteś niewierzący to nie oceniaj wiary bo nikt z nas wierzących nie ocenia waszej głupoty.Chyba zamiast krzyża czy jakiegoś religijnego obrazu masz fotkę czy portret Lenina,Marksa,Engelsa czy innego kata NKWD czy Czerezwyczajki a zamiast modlitewnika legitke PZPR! ze statutem/Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam


"...Można szczuć słowem
Można szczuć modlitwą
Można dzielić ludzi
Ciąć krzyżem jak brzytwą..."

Może czasem warto mieć ambicję i swój rozum,
coby dla ogółu być ..ujowym?


Pozdrawiam
Ambicję I CO JESZCZE?Z Ciebie koleś to zwyczajny bezbożnik a nie ateista.Kto Ciebie szczuje krzyżem czy modlitwa?Nikt.To Ty sam tworzysz swoimi postami aureolę męczennika i wojującego ateisty,a jesteś takim małym,zwyczajnym bezbożnikiem,ktoremu i krzyz i modlitwa innych przeszkadza .Jeśli sam jesteś niewierzący to nie oceniaj wiary bo nikt z nas wierzących nie ocenia waszej głupoty.Chyba zamiast krzyża czy jakiegoś religijnego obrazu masz fotkę czy portret Lenina,Marksa,Engelsa czy innego kata NKWD czy Czerezwyczajki a zamiast modlitewnika legitke PZPR! ze statutem/Z chrześcijańskim pozdrowieniem


Dyszel -Ty albo udajesz, albo jesteś, jak.... ten dyszel u wozu..... Nic nie rozumiesz z moich wypowiedzi.... Gdzie ja napisałem, ze modlitwa i krzyż mi przeszkadza, hę??????

Może, jak masz w buzi kupę, to ja wypluj - nie przełykaj.... A nie piszesz brednie wyssane z twojego palca - dyszla.... Nigdy nie miałem nic do wiary chrzescijańskiej.....Czasami tylko denerwują mnie katolicy na pokaz....Te ich nakazy i zakazy, których sami nie potrafią przestrzegać, itp.... Ciebie pewnie też....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam


"...Można szczuć słowem
Można szczuć modlitwą
Można dzielić ludzi
Ciąć krzyżem jak brzytwą..."

Może czasem warto mieć ambicję i swój rozum,
coby dla ogółu być ..ujowym?


Pozdrawiam
Ambicję I CO JESZCZE?Z Ciebie koleś to zwyczajny bezbożnik a nie ateista.Kto Ciebie szczuje krzyżem czy modlitwa?Nikt.To Ty sam tworzysz swoimi postami aureolę męczennika i wojującego ateisty,a jesteś takim małym,zwyczajnym bezbożnikiem,ktoremu i krzyz i modlitwa innych przeszkadza .Jeśli sam jesteś niewierzący to nie oceniaj wiary bo nikt z nas wierzących nie ocenia waszej głupoty.Chyba zamiast krzyża czy jakiegoś religijnego obrazu masz fotkę czy portret Lenina,Marksa,Engelsa czy innego kata NKWD czy Czerezwyczajki a zamiast modlitewnika legitke PZPR! ze statutem/Z chrześcijańskim pozdrowieniem


Dyszel -Ty albo udajesz, albo jesteś, jak.... ten dyszel u wozu..... Nic nie rozumiesz z moich wypowiedzi.... Gdzie ja napisałem, ze modlitwa i krzyż mi przeszkadza, hę??????

Może, jak masz w buzi kupę, to ja wypluj - nie przełykaj.... A nie piszesz brednie wyssane z twojego palca - dyszla.... Nigdy nie miałem nic do wiary chrzescijańskiej.....Czasami tylko denerwują mnie katolicy na pokaz....Te ich nakazy i zakazy, których sami nie potrafią przestrzegać, itp.... Ciebie pewnie też....
Qpę to Ty ciapek masz i w rajstopach i na pasie do pończoch.Taki jak Ty dwulicowiec to biega do Kościoła co niedzielę,przyjmuje księdza z kolędą chrzci dzieci/jeśli jest mężczyzna a nie gejem/pości a na forum udaje wojującego ateistę.W tym Twoim wierszyku pisze wyraźnie że można "SZCZUĆ MODLITWĄ I CIĄĆ KRZYŻEM.Ani modlitwa ani krzyż nie utożsamiają się z Twoja uszminkowana gebą,a mój nick dyszel niech Cie w plecy wali .Zaiste chyba w młodości skrzywdził Cie jakiś zboczony wikary.Mocz co wieczór sempiternę w nasiadówce z mydłem a nie będzie bolało i głowa też odpocznie.Z chrześcijańskim pozdrowieniem.

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 17:10  
Cytuj
Jedzieta choopaki jak w tej ostatniej sztuce tego regresa. Macie kółko teatralne na forum.
Bardzo was to nakręca, co? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2017r. 23:31  
Cytuj
CYTAT
Jedzieta choopaki jak w tej ostatniej sztuce tego regresa. Macie kółko teatralne na forum.
Bardzo was to nakręca, co? good

Witam


Kto jedzie, ten jedzie.... Dyszel ciągnie wóz....


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 05:57  
Cytuj
Delta!!Hose auf!!!!In 10 sek fertig!!Du bist eine gelb schwartz arschloch!!Dyszel ci w .....plecy!!Deltuś Apostata z chrześcijańskim pozdrowieniem chłopczyku/?/

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 10:02  
Cytuj
Nie chciałbym łapać za słówka ale czy a tak wygląda chrześcijańskie pozdrowienie? jezyk

Pojednajcie się panowie. Ja widzę u was po prostu różnicę światopoglądową. Jeden ajestla gorliwy sługa ślepo wierzący to co paramafijana instytucja podaje.Drugi to osobnik reformowany jest lekko sceptyczny, aczkolwiek pragnący dobra, chcący napomnieć skostniałą organizację i jej zakłamanych ludzi.

Nie ważne kto z was ma rację. Tak naprawdę punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ewentualnie od indoktrynacji i propagandy.

PS. Jako ciekawostka - Cejrowski ma w niedzielę zamknięty sklep internetowy uśmiech Da się? -Da się!


Przyjemnej Niedzieli, korzystajmy, kto może oczywiście :-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 10:37  
Cytuj
A gdzie jest wasza organizacja?
Widzę tu pełno sierot po PZPRuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
A gdzie jest wasza organizacja?
Widzę tu pełno sierot po PZPRuśmiech


Nie znaleźli miejsca w PiS?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 10:56  
Cytuj
Towarzysze,pederaści ateiści bezbożnicy i innismiech2 geje!!Wybaczam Wam i proszę o wybaczenie w dniu Miłosierdzia Bozego!!Z chrześcijańskim pozdrowieniem!!smiech2smiech2smiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A gdzie jest wasza organizacja?
Widzę tu pełno sierot po PZPRuśmiech


Nie znaleźli miejsca w PiS?
A Ty masz jeszcze czerwoną legitkę czy oddałeś ja na przechowanie Tow. sekretarzowi bananowi?

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2017r. 18:20  
Cytuj
deltuś już nie pamiętasz jak nabijałeś się, że "chrześcijanie muszą, coś, kogoś zabić.... żeby to potem czcić?"

Kto kogo szczuje?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 00:07  
Cytuj
Niech frustratom i regresom ulży. Nie lubią ich w Europie od kiedy jest internet i ludzie ich sami policzyli. Media ich liczyły poprzednio i im sie troche przeliczylo kto tu rządzi placze

Za PO/PSL/SLD to jedynym problemem Polaków poruszanym w mediach był brak wiedzy o życiu seksualnym wszelakiego zboczenia. Nie było problemu polskiej emigracji, islamizacji, zapaści demograficznej, tandety edukacji i braku głosu Polski.

Po takiej nauce muszą odregresować mlotek
Mam nadzieje ze mimo proroczych zapewnień Bolka skakać nie bedom ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 10 Kwie 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 06:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jedzieta choopaki jak w tej ostatniej sztuce tego regresa. Macie kółko teatralne na forum.
Bardzo was to nakręca, co? good

Witam


Kto jedzie, ten jedzie.... Dyszel ciągnie wóz....


Pozdrawiam
Nie ma róży bez kolców=nie ma kraju bez golców-nie ma czwartku bez flaków-nie ma forum bez łajdaków-nie ma wojny bez trupków-nie ma d.py bez półdupków/chyba Prutkowski w wolnym przekładzie/
Dyszel ciagnie wóz,a Ty Deltuś wolisz coś innego...ciagnąc Ciąg chłopczyku póki masz cosmiech2

Jeszcze nigdy tak nie było,żeby jakoś nie było/Jozef Szwejk/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2017r. 07:46  
Cytuj
my jako katolicy swojej wiary musimy bronić, ale nie możemy obrażać, wyśmiewać i gnoić innych.
Należy potępiać i ganić wady, ale nie człowieka!

Pamiętajcie co mówił błogosławiony męczennik ksiądz Jerzy Popiełuszko.
Zło dobrem zwyciężaj!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »