NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Rozwiązanie umowy z Multimedia Polska,
Posty: 39
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd: Nisko, Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 17:11  
Cytuj
Mam pytanie umiech
Czy jak złożę wypowiedzenie usługi internetowej to jakie jest prawdopodobieństwo, że zadzwonią do mnie z jakąś ofertą? Będą wydzwaniać czy da się to załatwić "bezboleśnie"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 17:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 17:26  
Cytuj
Do mnie zadzwonili w ostatni dzien trwania umowy.Raczej pewne że zadzwonią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 19:10  
Cytuj
Zadzwonią z działu utrzymania klienta z bardzo korzystną ofertą, wiem bo przerabiałem, powiedz że się przenosisz do innego operatora z lepszą ofertą cenową a wtedy ją przebiją tylko podaj w miarę rzeczywistą cenę najlepiej poprzeglądać oferty u innych lokalnych dostawców, chyba że chcesz całkowicie zrezygnować to nie odbierajumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 15:58  
Cytuj
Trochę z innej beczki, ale mam pytanie do posiadaczy telewizji cyfrowej w Multimedii. Czy odbierają Wam takie kanały jak TVP HD, ANIMAL PLANET HD I ALE KINO HD? U mnie jest "Brak dostępu". Dodam, że inne kanały HD działają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 22:10  
Cytuj
nie działają mi te kanały

A co do pytania głownego do mnie po złożeniu rezygnacji dzwonili 2 tygodnie, raz odebrane powiedziane im: NIE, ta oferta mnie nie interesuje, więc dziękuje mi powiedzieli, rozłączyli się i tak dzwonili jeszcze przez 2 tygodnie, ale nie było odebrane, odrzucana rozmowa przeze mnie, w końcu odebrane po około 2 tygodniach (dzwonili codziennie), zaproponowali cenę niższą o 50%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 22:36  
Cytuj
Ja mam telewizję cyfrową w Multimedia i program TVP2 HD czasami się zacina lub brak sygnału. Jeśli chodzi o programy Animal Planet HD i Ale kino HD u mnie także są niedostępne. Nawet na infolinię dodzwonić się nie można, żeby zgłosić usterkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2016r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Trochę z innej beczki, ale mam pytanie do posiadaczy telewizji cyfrowej w Multimedii. Czy odbierają Wam takie kanały jak TVP HD, ANIMAL PLANET HD I ALE KINO HD? U mnie jest "Brak dostępu". Dodam, że inne kanały HD działają.


Z HD odbiera mi tylko
tvp hd
polsat hd
tvn hd

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 10:36  
Cytuj
Dzisiaj dalej nie ma tych kanałów. Kpina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 11:29  
Cytuj
W Multimedia tak jest,zarząd jest bodaj w Gdyni i mają w dalekim poważaniu mieszkańców podkarpacia-wszak to Polska "C"lub "D"sama wieś.Robią z ludzmi co chcą samowolnie zmieniają programy,likwidują itd.Sprawdziłem oferty konkurencji,poszedłem do nich z umową-powiedziałem że rezygnuję z ich usług pani nawet nie bekła!Przeniosłem się po 3 miesiącach {okres wypowiedzenia]do Stelli.Choć w moim bloku byłem jedyny który chciał korzystać z ich usług,bez problemu pociągneli kabel piwnicą do lokalu {już nie ma podziału Stalowej na strefy kiedyś Diany i Stelli po połowie].Jestem u nich prawie rok i jak do tej pory jestem zadowolony. Choć ostatnio prezesa swędzą rączki i ludziom z TV analogową polikwidował parę programów, niech tak robi dalej to ludzie jego też oleją i zmienią operatora!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj dalej nie ma tych kanałów. Kpina.


Te kanały HD które ci nie działają należą do ich pakietu dodatkowego HD i dopóki nie wykupisz tego pakietu (ok 10zł/miesiąc) to będą zakodowane.

Witamy w Multimedia World gdzie kanały HD w dalszym ciągu są kontentem premium umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 12:31  
Cytuj
Złodziejstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 13:04  
Cytuj
Ile taka multimedia jest warta bez tych hd??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 13:05  
Cytuj
miałem diane, później to gówno multimedia z którego zrezygnowałem....powodzenia w stacjonarnym biurze obsługi klienta !!!! fachowo olewają klienta, szczególnie przy wypowiadaniu umowy !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 13:08  
Cytuj
CYTAT

Ja mam telewizję cyfrową w Multimedia i program TVP2 HD czasami się zacina lub brak sygnału. Jeśli chodzi o programy Animal Planet HD i Ale kino HD u mnie także są niedostępne. Nawet na infolinię dodzwonić się nie można, żeby zgłosić usterkę.



Dokładnie, a jak już wybierzesz się do Punktu Obsługi to sobie poczekasz ze 2 godziny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 14:11  
Cytuj
Nie do końca jest tak,jak ja byłem wypisać się z tego badziewia nie było nikogo w kolejce,obsługiwały 2 panie,bez słowa załatwiono rezygnację.Nie jestem jakimś naganiaczem ale konkuręcja ma lepszą ofertę programową w pakietach i bardziej stabilna-mniej ingerują w swoją ofertę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 14:45  
Cytuj
warto wypowiedzieć umowę w Multimedia. Robię tak co roku i tak
Internet 60,c+, eleven, plus 2 moduły cam płacę 103zł

Co do programów Ale Kino, Animal Planet oraz TVP HD rozmowa jak z głupimi, nawet jak chciałem wykupić w Stalowej to odpowiadają, że nie mam możliwości technicznych. Znajomy zmieniał z analogu na cyfrową i przez miesiąc miał ful wypas C+,eleven, HBO oraz wspomniane 3 kanały które mamy zablokowane. Nie mozna zamówić na Stalową tych 3 kanałów! idioci

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2016r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
warto wypowiedzieć umowę w Multimedia. Robię tak co roku i tak
Internet 60,c+, eleven, plus 2 moduły cam płacę 103zł

Co do programów Ale Kino, Animal Planet oraz TVP HD rozmowa jak z głupimi, nawet jak chciałem wykupić w Stalowej to odpowiadają, że nie mam możliwości technicznych. Znajomy zmieniał z analogu na cyfrową i przez miesiąc miał ful wypas C+,eleven, HBO oraz wspomniane 3 kanały które mamy zablokowane. Nie mozna zamówić na Stalową tych 3 kanałów! idioci



Ja też właśnie zmieniałem z analogowej na cyfrową i miałem przez miesiąc canal plus i hbo za free. Myślałem, że wszystkie kanały HD (oprócz canal plus i hbo oczywiście) z oferty będą dostępne przez cały okres umowy, a tutaj zonk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 08:19  
Cytuj
Witam czy coś się zmieniło w jakości obsługi w multimedia? Kończy mi się Internet u innego dostawcy i myślę o zmianie czy multimedia to dobry wybór? Czy lepiej szukać coś innego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 08:28  
Cytuj
Więc tak:
- na internet od nich nie narzekam. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem z nim problem.
- cokolwiek wynegocjujesz - upewnij się potem (np przez czat na koncie ebook), że to dokładnie dostaniesz.
- sam pilnuj wszelkich wypowiedzeń rzeczy, które dostaniesz "gratis" w promocji - bo celowo nie wprowadzają rezygnacji (ci, którzy kontaktują się przez telefon w celu podpisania umowy)
- z "centralą" przez telefon wynegocjujesz dużo lepsze warunki niż w siedzibie u nas.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 08:34  
Cytuj
też nie narzekam na Multimedię i potwierdzam, wszelakie umowy tylko przez telefon, tutaj, na miejscu żadnych zniżek, żadnych udogodnień nie proponowali mi choć mam lata świetlne u nich, mówią sami, że nie mogą... Wszystkie umowy negocjuje przez telefon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 14:41  
Cytuj
Ja wysłałem do multimedia wypowiedzenie.Mialem z 10 telefonów od nich,na początku facet mówił że na tych samych warunkach I nic się nie da zmienić.Za każdym razem jednak gdy dzwonili przedstawiali coraz to inną lepszą cenowo ofertę.Az W końcu przedstawili taką na jaką liczyłem. Za 104 zł mam Full pakiet,canal+, HBO,HBO GO,ELEVENY.Przez cały okres umowy.Wczesniej płaciłem za to samo 234 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 16:02  
Cytuj
Ja mam Internet 120, Full wypas, c+, hbo, Eleven za 100zl po kilku wypowiedzeniach umowy. Ma ktoś może jeszcze lepszą ofertę cenową?

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
(L)
(L)
(L)
Posty: 4
Dołączył: 17 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 16:04  
Cytuj
104zł to i tak drogo, ja płacę za full pakiet (maxbox, c+ prestige, hbo, eleveny, pakiet hd) + 3xmultiroom + numer komórkowy z nielimitowanymi minutami i smsami + net 150mb/s --- cena końćowa 84zł wynegocjowana telefonicznie z DUK w listopadzie.
Swoją droga kobieta z biura w stalowej (środkowe stanowisko) mogłaby popracować nad swoim profesjonalnym podejściem do klienta. Mnie przy składaniu wypowiedzenia nazwała łowcą promocji. Szkoda tylko, że to co ona może zaproponować to śmiech na sali i szkoda czasu na słuchanie jej "oferty".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 16:12  
Cytuj
Internet 60 Mb/s za 19 zł/mies.

(L): pokaż fakturę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
(L)
(L)
(L)
Posty: 4
Dołączył: 17 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 16:33  
Cytuj
[cytat]Internet 60 Mb/s za 19 zł/mies.

imgupload(kropka)pl(ukośnik)zdjecie(ukośnik)iJc0g

zamiast (ukośnik) wpisz / bo mi stalow miasto nie pozwala wysyłać linków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »