NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Rozwiązanie umowy z Multimedia Polska,
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 17:11  
Cytuj
Wprawdzie na fakturze nie ma nic o szczegółach oferty, ale i tak ci wierzę. Jeśli masz za 84 zł to wszystko co napisałeś, to wycisnąłeś ich jak cytrynę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 17:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
(L)
(L)
(L)
Posty: 4
Dołączył: 17 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 17:58  
Cytuj
Poprzednio za to samo tyle, że z netem 120mb/s płaciłem 94zł, pierwszy telefon z działu utrzymania klienta i konsultant proponuje mi 10 złociszy mniej + lekko szybszy internet, grzech było nie skorzystać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 18:00  
Cytuj
Szacun, a wydawało mi się, że mam już super cenę, poczekam do końca umowy i znów wypowiadam umowę

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
(L)
(L)
(L)
Posty: 4
Dołączył: 17 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 18:33  
Cytuj
Obawiam się, że wkrótce takie ceny będą historią. Info z dzisiaj: urząd ochrony konkurencji i konsumentów wyraził zgodę na sprzedaż multimedii w ręce vectry a tam tak tanio niestety nie będzie. Fartem wziąłem umowę dwuletnią więc na razie mogą mi skoczyć umiech

Więcej: www(kropka)uokik(kropka)gov(kropka)pl/aktualnosci.php?news_id=16130

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 21:59  
Cytuj
Czyli ogólnie polecacie, do tej pory raczej miałem mieszane odczucia dawniej multimedia miała raczej złą opinię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2020r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
Obawiam się, że wkrótce takie ceny będą historią. Info z dzisiaj: urząd ochrony konkurencji i konsumentów wyraził zgodę na sprzedaż multimedii w ręce vectry a tam tak tanio niestety nie będzie. Fartem wziąłem umowę dwuletnią więc na razie mogą mi skoczyć umiech

Więcej: www(kropka)uokik(kropka)gov(kropka)pl/aktualnosci.php?news_id=16130



A to ciekawa informacja.

Prawidłowy link do strony:

https://www.uokik(...)id=16130

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2020r. 08:07  
Cytuj
jak tylko wektra wejdzie do Stalowej Woli przechodzę do Stelli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2020r. 17:49  
Cytuj
Ostatni skończyła mi się umowa na internet w Multimedii, dostałem fakturę na 93 zł zamiast 59 jak zawsze. Na infolinii powiedziano mi,że skończył się okres promocyjny i teraz jest "zwykła" cena oraz,ze mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia i kto mi powiedział że tylko miesięczny?
Następnego dnia w siedzibie firmy Panie oznajmiła mi,że faktycznie jest 1-miesięczny okres wypowiedzenia więc zapytałem czy mogę podpisać nową promocyjną umowę ? Odpowiedż brzmiała - NIE ,bo jestem starym klientem a promocja jest dla nowych.
Gdybym chciał podpisać nową to zamiast 59 zł na początku płaciłbym 65 zł , więc poczekam miesiąc ,dwa i przełączam się do Interblocku bo właśnie podpieli światłowód na Metalowców . Multimedia kocha klientów przez okres umowy a potem się na nich wypina, brak szacunku i ogólnie szlag mnie mało nie trafił.
W Samowolce Falka kiedy żołnierz przekraczał bramę jednostki pisało WITAMY WAS, z drugiej strony było MAMY WAS !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2020r. 18:38  
Cytuj
W takim razie 93 zł to kara za nieodbieranie telefonu ? Pewnie jesteś ich pracownikiem albo ktoś z rodziny pracuje u nich.

https://www.telep(...)?t=93238

https://opini(...)zja.html


Nie jestem jak widać wyjątkiem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2020r. 20:38  
Cytuj
Ktosik mnie gorzej zrobili bo z 59zł na 140zł... Jako że cały czas mam telefon przy tyłku a że po prostu płacę dopiero jak mi wysyłają upomnienie to właśnie dostałem zamiast ok. 180zł to 420zł...

Więc nie NIE DZWONIĄ zawsze ! Ja rozwiązuje umowę bo nawet nie wiedziałem że się nie rozwiązuje automatycznie bo jak mi się głupi Play kończy to dzwonią już 4 miesiące przed abym wstawił się u nich a multimedia jak widać ma to gdzieś... Osobiście czekam na ten miesięczny okres wypowiedzenia i wybiorę Stelle - może nie demon szybkości ale jasne reguły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2020r. 20:56  
Cytuj
No to współczuję ,aż się boję na co jeszcze wpadną . Żerowanie na niewiedzy klientów to też pieniądz i to łatwy. Zamiast jakiś program lojalnościowy wymyślić,żeby zatrzymać klienta skubią ile się da. Mało kto ma widzę na temat przepisów,prawa i to wykorzystują, a jeśli jest to starsza osoba tym lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2020r. 21:39  
Cytuj
Taka firma, ja uciekłem dawno.
Tu masz instrukcję jak, co i w jakiej cenie można ugrać umiech

https://forum.satkurier.pl/topic/39-multimedia/

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2020r. 22:11  
Cytuj
Potwierdzam co pisze Mryszard

Wydzwaniają. Mi wyższą fakture anulowali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 13:16  
Cytuj
Ja mam 120 MB za 35.01 zł. Jak koleś dzwoni z propozycją to dobrze mieć przygotowana ofertę konkurencji, wtedy będą się starać przebić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2020r. 16:41  
Cytuj
Zaproponowali Internet 120 +130 kanałów 59 zł. Jest w Stalowej lepsza alternatywa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 21:06  
Cytuj
Ja mam pytanie, czy wypowiadacie w biurze w Stalowej Woli czy wysyłacie wypowiedzenie do Gdyni? Bo mi też zaczynają składać ofertę typu mniej Pan dostanie za większą kasę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 21:28  
Cytuj
Nie patyczkuj się. Idź do biura i wypowiedz wszystkie umowy - z dniem ich wygaśnięcia. Mają na to swoje druki. Nie musisz nic przygotowywać (musisz znać swój numer klienta).

Telefon rozdzwoni się po tygodniu albo wcześniej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2020r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Nie patyczkuj się. Idź do biura i wypowiedz wszystkie umowy - z dniem ich wygaśnięcia. Mają na to swoje druki. Nie musisz nic przygotowywać (musisz znać swój numer klienta).

Telefon rozdzwoni się po tygodniu albo wcześniej.

Dzięki Mirek, tak zrobię bo wydzwaniają do mnie i proponują zwiększenie kosztów abonamentu oraz zmniejszenie liczby kanałów jakby Jelenia chcieli upolować ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2020r. 08:14  
Cytuj
wypowiedzenie na Gdynię, oddzwaniaja po tygodniu z lepsza ofertą
Ja osobiście unternet z 120 do 300 i następna kartę do telewizora za ta samą kwotę

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2020r. 15:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »