NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
#czarnyponiedzialek #czarnyprotest, Ogólnopolski strajk kobiet
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 09:11  
Cytuj
toratoratora, Brakuje argumentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 09:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 09:14  
Cytuj
To może darmowy audiobook z projektem ustawy obywatelskiej? To pomaga najbardziej w trudnych przypadkach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 09:22  
Cytuj
CYTAT

Dalibor ...gdy założysz nocnik na głowę to nadal cię widać nie wiem zapewne twoje wpisy były nt. potluczony


Banan jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj,moje wypowiedzi były mocno na temat i wydaje się,że nie potrzebują tłumaczenia,ale skoro pojawiłeś się ( z widłami w tle) to masz jakiś powód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ech, wygląda na to , ze najczęściej gwałcone sa córki lewaków i im rodza się potem głownie upośledzone dzieci, o ile je się w porę nie wyskrobie.
Weźcie wy przestańcie żreć te ośmiornice i zajmijcie się swoimi dziecmi, żeby potem po ginekologach z nimi nie latać.


Gwałcone są równo wszystkie, idioto, ale te "lewków" maja mózgi oprócz macic i próbują się bronic przed skutkami takich durnych przepisów. I osłami takimi jak Ty.
Z całego serca życzę Ci, aby Twoja najbliższa kobieta (żona, matka, córka, kochanka) doświadczyła ciąży z gwałtu, nalpeliej jeszcze zbiorowego. Może wtedy i Ty użyjesz mózgu zamiast f.ta.
Nie pozdrawiam


Haha, a twoje najukochańsze kobiety doświadczyły gwałtu? Jeśli tak to jak widać nie spowodowało to użycia mózgu u ciebie debiluumiech

W każdym razie dziękuje za życzenia głabie, ot takie tam życzenia lewaka, jak umiał tak pożyczył ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 12:43  
Cytuj
"Banan jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj,moje wypowiedzi były mocno na temat i wydaje się,że nie potrzebują tłumaczenia,ale skoro pojawiłeś się ( z widłami w tle) to masz jakiś powód."


CYTAT (^tygrysek^ )
Czy ktoś na terenie Stalowej Woli słyszał coś na ten temat? Czy ktoś ma jakiś pomysł na 03.10?


Dajesz umiech co wspólnego twoje wypociny o "wskaźnik aborcji" i co się dzieje W.Brytani mają z tym o co pyta zakładająca temat zarumieniony

oj przydał by ci się ciapaty w rodzinie potluczony

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 13:31  
Cytuj
CYTAT
"Banan jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj,moje wypowiedzi były mocno na temat i wydaje się,że nie potrzebują tłumaczenia,ale skoro pojawiłeś się ( z widłami w tle) to masz jakiś powód."


CYTAT (^tygrysek^ )
Czy ktoś na terenie Stalowej Woli słyszał coś na ten temat? Czy ktoś ma jakiś pomysł na 03.10?


Dajesz umiech co wspólnego twoje wypociny o "wskaźnik aborcji" i co się dzieje W.Brytani mają z tym o co pyta zakładająca temat zarumieniony

oj przydał by ci się ciapaty w rodzinie potluczony



Czy ja pisałem tu o kebabach lub cenach paliw ?. Te "wypociny" to pewien argument dla "krzykaczy" co nie biorą go pod uwagę.

Ps: Ty coś masz z tym "brandzlowaniem" przez ciapatych. Nie moja sprawa w co się bawiłeś i nie interesują mnie takie przykłady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 14:21  
Cytuj
Wiadomo już że żaden z dwóch rozpatrywanych projektów - zarówno liberalizujący prawo aborcyjne, jak i wprowadzający całkowity zakaz aborcji - nie przejdzie.

Decyzję w tej sprawie podjął osobiście Jarosław Kaczyński.
Co więcej, podjął decyzję o przygotowaniu przez PiS autorskiego projektu nowelizacji prawa aborcyjnego, w myśl którego prawo aborcyjne zostanie zaostrzone. Nie będzie już można usuwać ciąży z uwagi na uszkodzenie płodu. Natomiast nadal będzie można usunąć ciążę, będącą efektem czynu zabronionego lub gdy zagrożone jest życie kobiety.

Tak więc w sytuacji, gdy płód np. nie będzie miał głowy, ciąży nie będzie można usunąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 14:22  
Cytuj
Jak jarek jesteś mistrzem w odwracaniu kota ogonem potluczony ale z tego mogą wyjść co najwyżej bure nie ciapate ok

Kończę bo żal mi na ciebie klawiatury ...

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Kończę bo żal mi na ciebie klawiatury ...


To tylko i wyłącznie Twój problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ech, wygląda na to , ze najczęściej gwałcone sa córki lewaków i im rodza się potem głownie upośledzone dzieci, o ile je się w porę nie wyskrobie.
Weźcie wy przestańcie żreć te ośmiornice i zajmijcie się swoimi dziecmi, żeby potem po ginekologach z nimi nie latać.


Gwałcone są równo wszystkie, idioto, ale te "lewków" maja mózgi oprócz macic i próbują się bronic przed skutkami takich durnych przepisów. I osłami takimi jak Ty.
Z całego serca życzę Ci, aby Twoja najbliższa kobieta (żona, matka, córka, kochanka) doświadczyła ciąży z gwałtu, nalpeliej jeszcze zbiorowego. Może wtedy i Ty użyjesz mózgu zamiast f.ta.
Nie pozdrawiam


Haha, a twoje najukochańsze kobiety doświadczyły gwałtu? Jeśli tak to jak widać nie spowodowało to użycia mózgu u ciebie debiluumiech

W każdym razie dziękuje za życzenia głabie, ot takie tam życzenia lewaka, jak umiał tak pożyczył ok


Zabolało Mareczku?
Cieszę się. Gwoli wyjaśnienia, ani ja lewak, ani facet, a o moje najukochańsze kobiety (córki) właśnie dbam, aby taki dupek jak Ty ich nigdy nie skrzywdził swoim faszyzmem, głąbie.
Sam Twój słowotok, totalna porażka i bełkot ha ha ha. Ładnie się splułeś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 16:25  
Cytuj
Patrze sobie w tusk vision network a tam dziad kodowski chyba około 60-tki z transparentem "łapy precz od mojej macicy"mlotek



Jaki protest tacy i protestujący hlehle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 17:00  
Cytuj
Do'toratora...'-może ten dziad po 60-tce z transparentem jak piszesz walczy za jakieś ideały,swoje przekonania,dla lepszego losu swoich dzieci,wnuków? Przeciwko zamordyzmowi,ograniczaniom swobód obywatelskich,żebyś swobodnie mógł wyśmiewać wszystko i wszystkich bez żadnych konsekwencji swoimi debilnymi komentarzami!"Najniżej upadło społeczeństwo,które w milczeniu wysłuchuje,jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności"-Marie von Ebner.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
Patrze sobie w tusk vision network a tam dziad kodowski chyba około 60-tki z transparentem "łapy precz od mojej macicy"mlotek



Jaki protest tacy i protestujący hlehle


Lepszy jest ksiądz, który teoretycznie wszystko wie i naucza. Praktycznie nie ma zielonego pojęcia ale naucza. Też dziadek, dobrze po 60-tce. Dodatkowo teoretyk, nie przeżył jak normalny człowiek ani jednego dnia, no ale naucza.

No ale toratoratora, psycho-kato-idiota wyśmiewa dziadka, który ma 60 razy większe doświadczenie życiowe od każdego klechy. Większe bo praktyczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 17:53  
Cytuj
No i mamy wojnę polsko-polskąumiech
wcześniej czy później musiało do niej dojść.
Ciekawe czy opozycja wyjdzie z niej wzmocniona czy osłabiona?
Mobilizacja spora tego elektoratu nastąpiła, ale wokół dość paskudnej idei - prawa do zabijania dzieci.
Jeśli chodzi o konkrety tego projektu i kto go złożył to chyba już nieważneumiech
Trzeba się zdeklarować, ja staje po stronie życia obojętnie co się będzie działo.
No to do bojuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
Do'toratora...'-może ten dziad po 60-tce z transparentem jak piszesz walczy za jakieś ideały,swoje przekonania,dla lepszego losu swoich dzieci,wnuków? Przeciwko zamordyzmowi,ograniczaniom swobód obywatelskich,żebyś swobodnie mógł wyśmiewać wszystko i wszystkich bez żadnych konsekwencji swoimi debilnymi komentarzami!"Najniżej upadło społeczeństwo,które w milczeniu wysłuchuje,jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności"-Marie von Ebner.



On niema wnuków bo je wyskrobała córeczka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 18:49  
Cytuj
Ja osobiście opowiadam się za legalizacją aborcji na życzenie, na dowolnym etapie ciąży.
Ale to tylko moja prywatna opinia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 19:05  
Cytuj
nowa matematyka ściekowych "zachodnich" mediów: 17 tyś = 6 milionów.
450 tyś. = 0. umiechumiechumiechumiech

Nacht mało postępowy jesteś. "Postępowy zachód" chce legalizacji aborcji poporodowej....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 19:15  
Cytuj
Obrazek

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 19:24  
Cytuj
Regresyjne zachodnie media powtarzają za Ojcem Mateuszem 6mln. Dlaczego 6mln, co on im sugeruje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 19:52  
Cytuj
stado baranów stojących na deszczuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
stado baranów stojących na deszczuumiech


Stado baranów to raczej katoprawacy. W końcu oni podążają za pasterzem w czarnej sukience umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2016r. 22:45  
Cytuj
Jestem wyjatkowy bo jestem obywatelski!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 07:11  
Cytuj
o czym Wy dyskutujecie?

Życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia!
To fakt naukowy, medyczny i niepodważalny!

Chcecie mieć prawo do zabijania własnych dzieci?


Obrazek

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 07:32  
Cytuj
Tacy to właśnie faceci w sukienkach nauczają takich jak rsta.

Obrazek


Zacznijcie myśleć bo potem może być za późno.

rsta podam ci adres to pomożesz matce niepełnosprawnego dziecka. Kobieta poświęca się już ponad 15 lat. Powinna być święta ale przez naszych panów jest zapomniana. Nie może się leczyć bo pany uznają ją za niepełnosprawną i zabiorą jej zasiłek, który jest jej jedynym źródłem utrzymania. Te pany podczas protestu w sejmie obiecali cuda na kiju ale jak już wygrali wybory to zajęli się ważniejszymi sprawami.
Czy każdy ma się tak poświęcać czy może pozwolisz wybrać rodzicom jak będzie wyglądało iż życie?

To jest fakt niepodważalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2016r. 07:36  
Cytuj
To kiedy życie zaczyna się naucza biologia i medycyna !!!

nie mieszaj wiary z nauką !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »