NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stalowowolscy Misiewicze,
Posty: 1
Dołączył: 20 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 09:22  
Cytuj
Nowoczesna zorganizowała konferencje prasowe #Misiewicze poświęcone zawłaszczaniu przez PiS Spółek Skarbu Państwa. Konferencje organizowali posłowie, przewodniczący regionów, a w Łodzi przedstawiciele młodzieżówki Nowoczesnej.

Nowoczesna jako pierwsza rozpoczęła precyzyjny monitoring zawłaszczania SSP przez kolesiowskie sitwy niekompetentnych „znajomych królika“. Nasza akcja Sygnalista rozpoczęta w kwietniu tego roku pozwoliła zgromadzić kilkaset nazwisk z całego kraju. Na adres mailowy akcji wciąż spływają kolejne zgłoszenia. Adres mailowy to: sygnalista_(at)_nowoczesna.org

Dzięki akcji „Sygnalista” pozyskanych zostało blisko 600 nazwisk. Po analizie Nowoczesna namierzyła 227 osób powiązanych z PiS, spełniających kryteria bycia „Misiewiczem”. Odrzuconych zostało ok. 370 osób, które były nominowane przez PiS, ale nie zakwalifikowano ich do grupy „Misiewiczów”.

194 „Misiewiczów” to mężczyźni, a 33 kobiety. Do dziś najwięcej zgłoszonych osób pochodzi z województw: dolnośląskiego (63 nazwiska), Łódzkiego (24 nazwiska) i Opolskiego (21 nazwisk). Zgłaszani byli też „Misiewicze branżowi” pracujący w ramach jednej grupy kapitałowej – w KGHM 37 nazwisk działaczy partyjnych, ENERGA – 30 działaczy. W Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa w całej Polsce PiS upchnął ok. 300 kierowników biur powiatowych.
Proszę o wpisywanie stalowowolskich misiewiczów:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 09:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 11:07  
Cytuj
Gdzie byłeś jak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Admnistracji obejomwała Katechetka????????????? Takim cymbałom jak ty oczywiście TVN musi włożyć do pustego łba że nagle TERAZ za PiSu się pojawili Misiewicze, bo wcześniej za PO ich nie było!!!!!!!!!!!!! BYLI tylko jedynie słuszna telewizja i gazeta Ci o tym nie mówiła. Ręce opadają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 17 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 11:17  
Cytuj
Przeciez wiadomo ze misiewicze z pis zastąpili misiewiczow z po i psl,tak jest po kazdych wyborach.

Stracili korytka,powołali kod i ujadają.



A wystarczy nie kraść i już kasa została.


http://m.nie(...)ie-krasc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Gdzie byłeś jak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Admnistracji obejomwała Katechetka????????????? Takim cymbałom jak ty oczywiście TVN musi włożyć do pustego łba że nagle TERAZ za PiSu się pojawili Misiewicze, bo wcześniej za PO ich nie było!!!!!!!!!!!!! BYLI tylko jedynie słuszna telewizja i gazeta Ci o tym nie mówiła. Ręce opadają


oczywiście, że byli. tylko haczyk jest w tym, że pis obiecał zatrudniać ludzi kompetentnych a nie partyjniaków bez doświadczenia. ile sekretarek sagatowskiej jest teraz dyrektorami w departamentach Rzeszowa. wiesz czy nie chcesz wiedzieć? sciana w czym są lepsi od poprzedników? odpowiem ci,że w niczym a nawet gorsi bo okłamali ludzi i doją ile wlezie. jak najbardziej należy się piętnowanie. gdzie ta zmiana na dobre? chyba twój łeb jest pusty jak tego nie widzi.mlotekmlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
gdzie ta zmiana na dobre? chyba twój łeb jest pusty jak tego nie widzi.


Naprawdę ktoś wierzył w "dobrą" zmianę ? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 11:37  
Cytuj
chyba jednak część wyborców uwierzyła.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
haczyk jest w tym, że pis obiecał


Ile ty masz lat 6??????? Mam Ci napisać co PO obiecywała??? Jeśli ty wierzysz w obiecanki przedwyborcze to musisz mieć ze 6 lat. Nie wiecej. Rozmowa z niektórymi ludzmi z tego forum to jak dyskusja z el.bananem vel dobra zmiana, nie ma najmniejszego sensu. Tylko, wiem że jemu za to płacą, nie wiem jak jest z tobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 12:26  
Cytuj
Osobiście znam jedna z sekretarek Sagatowskiej. Teraz jest wicedyrektorem w jednym z urzedów w Rzeszowiegood. Tyle ze pojęcia nie ma o tym co robi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
haczyk jest w tym, że pis obiecał


Ile ty masz lat 6??????? Mam Ci napisać co PO obiecywała??? Jeśli ty wierzysz w obiecanki przedwyborcze to musisz mieć ze 6 lat. Nie wiecej. Rozmowa z niektórymi ludzmi z tego forum to jak dyskusja z el.bananem vel dobra zmiana, nie ma najmniejszego sensu. Tylko, wiem że jemu za to płacą, nie wiem jak jest z tobą.


partia po to przeszłość. za swoje czyny odpowiednio ich wynagrodziliśmy przy urnach. teraz jest pis i to co robi to każdy widzi. nigdy nie wierzę w obiecanki największych kłamców (polityków). to jednak nie zwalnia nas od wypominania i piętnowania takich zachowań. jeśli ganili poprzedników a robią to samo to mam cicho siedzieć bo przecież nie wierzy się w ich obiecanki? chyba kolego nie tędy droga. nie będę przyklaskiwał na ich dojną zmianę ukrytą pod patriotycznymi i pustymi frazesami . a 6 lat to moje dzieci już skończyły.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
partia po to przeszłość. za swoje czyny odpowiednio ich wynagrodziliśmy przy urnach. teraz jest pis i to co robi to każdy widzi. nigdy nie wierzę w obiecanki największych kłamców (polityków). to jednak nie zwalnia nas od wypominania i piętnowania takich zachowań. jeśli ganili poprzedników a robią to samo to mam cicho siedzieć bo przecież nie wierzy się w ich obiecanki? chyba kolego nie tędy droga. nie będę przyklaskiwał na ich dojną zmianę ukrytą pod patriotycznymi i pustymi frazesami . a 6 lat to moje dzieci już skończyły.


Dobrze piętnujmy takie zachowania, zgadzam się z tym. Tylko jak po PiS przyjdzie inna partia i znów popłynie morze pieniędzy do zaufanych mediów to temat Misiewiczów nagle zniknie i nikt o tym na forum pisał nie będzie. Problem Misiewiczów to nie problem PiSu, taka jest polityka, niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 13:41  
Cytuj
i tu pełna zgoda. każda partia ma swoją dojną zmianę. ale damy radę.good

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 16:14  
Cytuj
dziwne, ze ten Misiewicz ma 26 lat i nie ma studiow? Co on robił do tej pory? 26- letni Polacy raczej mają studia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2016r. 19:28  
Cytuj
Polacy tak, mają studia ale PiSlamiści nie mają!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2018r. 22:05  
Cytuj
Starostwo przyjmuje pracownika do Wydziału Komunikacji - prawa jazdy. Ma być osoba z wysoka kulturą osobistą - ciekawe, jak to sprawdzą. Nie wiem, czy tym, co są teraz sprawdzali kulturę bo z tym jest kiepsko...
Ja obstawiam kogoś z grupy adoracyjnej Mariusza S.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 06:17  
Cytuj
Pamiętajmy dwie rzeczy, żeby zawłaszczyć to trzeba komuś zabrać. Żeby wszystko tak zawłaszczyć to ktoś to wszystko już właszczył. A kto?

Ten kto narzeka na odwłaszczanie.

Samo zawłaszczanie nie jest problemem, ktoś w końcu musi. Dla społeczeństwa demokratycznego liczą się wyłącznie wyniki takiego zawłaszczenia. To oceniają na wyborach. Koncentrujmy się na wynikach, te są wymierne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 07:02  
Cytuj
No to wszystko już jasne. Nie chodzi o nas obywateli i dobro ogółu. Trzeba zawłaszczyć jak najwięcej. Głupi wyborca ocenia tylko kto mniej kradnie umiech
Teoria użytecznego cdn'a powala ale pokazuje podejście do Polski, do wyborców i wyborów.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 15:57  
Cytuj
Podaj zalety i przykłady budżetowej wierchuszki z "osiągnięciami" która odeszła od koryta w Stalowej. Z Andrzejkiem to trzeba jak z dzieckiem, za rączkę przez jezdnie poznania. W piwnicy chowają się potwory,,,

PS
Taka Gersdorf to na przykład jest kastowo ponad prawem które uroczyście przyrzekała wymierzać i przestrzegać i jej samoocena nie stanowi o jej wartości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 16:59  
Cytuj
art2deco na szczęście twoja ocena też nie stanowi o jej wartości.
Twoja partia nie przykłada wagi do litery prawa, tym się nie martwisz?

CDA logika usprawi usprawniania. Cel uświęca środki?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
Podaj zalety i przykłady budżetowej wierchuszki z "osiągnięciami" która odeszła od koryta w Stalowej. Z Andrzejkiem to trzeba jak z dzieckiem, za rączkę przez jezdnie poznania. W piwnicy chowają się potwory,,,

PS
Taka Gersdorf to na przykład jest kastowo ponad prawem które uroczyście przyrzekała wymierzać i przestrzegać i jej samoocena nie stanowi o jej wartości.



Jedne świnie odeszły i przyszły drugie. Koryto zostało. Aktualni Misiewicze niewiele mają wspólnego z profesjonalizmem i fachowością. Do przykładu mogą posłużyć ostatnie przetargi, które niestety nie "wypaliły". 4 lata trwa budowa stacji benzynowej. Fachowcy z RiA w tym czasie wybudowali 2 stacje. Nie ma też elektrycznych autobusów i całego projektu MOF czy jakoś tak jezyk Tacy fachowcy jezyk No ale premie były jezyk

Madzia, co stanowi o twojej wartości? Możliwość kupienia za odpowiednie pieniądze? Nie porównuj się z Gersdorf. Tacy jak ty pójdą w zapomnienie. To tylko kwestia czasu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 17:29  
Cytuj
Gdzie imienne przykłady światłych osiągnięć z minionej przeszłości?
Skoro sam przyznajesz ze ich brak, to po co te łzy i frustracja zdegustowany Czas pokaże, życie oceni Andrzejku.

PS
Jesteś bezpośrednio zainteresowany? zarumieniony Uważaj na personalia, to sprzeczne z regulaminem, zrobię raban mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 18:02  
Cytuj
Nie ma porównania dojna nie ma umiaru, prezesi ze stadnin byli nominowani jeszcze przed 2005 rokiem, wymieniają nawet pracowników fizycznych na swoich smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lip 2018r. 18:07  
Cytuj
Dziękuje Robercie za udział i odwagę cywilną, a lokalne przykłady to może Andrzejek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2018r. 06:25  
Cytuj
CYTAT
Gdzie imienne przykłady światłych osiągnięć z minionej przeszłości?
Skoro sam przyznajesz ze ich brak, to po co te łzy i frustracja zdegustowany Czas pokaże, życie oceni Andrzejku.

PS
Jesteś bezpośrednio zainteresowany? zarumieniony Uważaj na personalia, to sprzeczne z regulaminem, zrobię raban mlotek


Przykłady? Przykładem są przetargi jezyk Nie pamiętam by za Szreka było tyle odwołanych, źle policzonych przetargów. Jakie łzy, jaka frustracja umiech Życie pokazuje, że zamiast dobrej mamy dojną zmianę z nieudolnymi Misiewiczami umiech

Jestem bezpośrednio zainteresowany jako mieszkaniec Stalowej Woli by w mieście rządzili fachowcy. Partyjni nominaci, których jedynym atutem jest przynależność partyjna mnie nie zadowala.
Personalia są niezgodne z regulaminem? To dlaczego wymieniasz tu nazwiska?

Madzia, lokalne przykłady to masowo odwoływane przetargi. A hitem jest uchwalenie przez radnych zgody na pożyczkę w wysokości 3 tysięcy zł na szkolenie pracowników. Naprawdę w mieście, które ma 250 milionów przychodu nie ma 3 tysięcy na szkolenie? To najlepszy przykład rządów fachowców z nadania partyjnego.

Madzia wiem, że jesteś bezpośrednio zainteresowana by szło to w tym kierunku. Nie masz pewności, że następca kupi twoje usługi. Masz obawy, że przyjdą uczciwi i wykopią na śmietnik płatnych użytecznych, którzy za kasę będą piać z zachwytu i robić z siebie pajaca by promować władzę.

A, zapomniałem jeszcze o wizji Lucka. Przejęcie lotniska w Turbi. No i kasa do wydania, 5 baniek kolejnego kredytu umiech Fachowcy partyjni umiech

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=44412#k

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lip 2018r. 16:44  
Cytuj
Urwisie, to tylko przed-wyborczo i anty-systemowo :-) A ja napisałam:

CYTAT
Gdzie imienne przykłady światłych osiągnięć z minionej przeszłości?


O przetargach i Rozwadowie/Charzewicach zdążymy jeszcze pogadać, to jeszcze przyszłość. Personalnie - w znaczeniu pisania komplementów o mnie zamiast wypowiedzi w temacie, dla jasności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2018r. 17:39  
Cytuj
A wy piewcy dojnej zmiany zawsze musicie się odwoływać do poprzedników. Mam gdzieś czy byli gorsi czy lepsi. Wyborcy ocenili ich przy urnach. Was też ocenią. No chyba, że nie będzie miało to znaczenia.

Miały być nowe standardy, miała być dobra zmiana i wystarczy nie kraść jezyk Niestety są idioci, którzy do dziś wam wierzą.

A jeśli chodzi o ciebie to temat jak najbardziej o tobie. Też jesteś Misiewiczem jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »