NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Lokal na impreze urodzinowa, Lokal na impreze urodzinowa
Posty: 120
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 09:17  
Cytuj
Jaki lokal polecacie na zorganizowanie 90 urodzin. Ilosc osob ok 20.Chodzi mi o impreze zamknieta.Jakie koszty? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 09:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2016r. 16:59  
Cytuj
Może restauracja Roma albo Lasowianka umiech ale nie wiem czy na takie przyjęcie okolicznościowe dla 20 osób zamkną lokal dla innych umiech chyba że mają takie osobne pomieszczenia umiech Warto podejść i popytać umiech Myśle że cena będzie równała się zamówionemu jedzeniu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 12:12  
Cytuj
Na małe przyjęcie polecam Klubokawiarnię Tipi, wiem ze można wynająć salę na wyłączność. Ja robiłam tam przyjęcie na urodziny syna. Dorośli mieli swoje stoły z jedzeniem a dzieci swoje z przekąskami. Ceny rozsądne, ja byłam zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2016r. 12:39  
Cytuj
Galicja w Rzeczycy, dostaniesz małą salę na górze na wyłączność. Cena coś około 90 zł za osobę wyszło, w zależności co ma być w menu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »