NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Pluskwy, Duże zapluskwienie miasta.
Posty: 1
Dołączył: 16 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 20:58  
Cytuj
Witam,
napisze krótko Pluskwy to jest jeden największy problem w naszym mieście! Sanepid w żaden sposób nie chce do tego się przyczynić, a to dotyczy wiel z nas. I co z tego, że ja zawołam ekipę od pluskiew jak zaraz znów przyjdą mi od sąsiada. Spółdzielnia też nic z tym robi. Proszę napiszcie i wypowiadajcie się tutaj.
pozdrawiam S.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 20:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 21:36  
Cytuj
Gdzie Ty masz te pluskwy? na jakim osiedlu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 21:46  
Cytuj
Jaj wyżej,Młodynie

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 22:00  
Cytuj
Ja mieszkam na Młodyniu i nie mam pluskiew.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 22:08  
Cytuj
No co za zbieg okoliczności. Dzisiaj na potrzeby tematu założone konto żeby sprawę nagłośnić a tutaj:
http://stalo(...)d=389086
akurat dzisiejsze ogłoszenie. No dar od losu. Co za szczęście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2016r. 22:12  
Cytuj
A to zbieg okoliczności. Plaga ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 15:55  
Cytuj
A już myślałam, że przenieśliśmy się w czasie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 08:57  
Cytuj
Pluskwy są w mieszkaniach na Okulickiego tylko ludzie wstydzą się o tym mówić. Są bloki w Stalowej bardzo zarobaczone. Pluskwy i prusaki. Zamiast zdezynfekować cały blok, to się co niektórzy nie zgadzają i reszta lokatorów cierpi dalej. Łażą te paskudztwa w nocy po kuchni, obrzydlistwo. Najgorzej z tymi pluskwami bo to dziadostwo gryzie. Strach nawet do pergoli wejść, bo jaja pluskiew można na butach do mieszkania przynieść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 09:00  
Cytuj
kontra napisz konkretnie który blok. Bo tak to możesz pisać sobie ile chcesz. No chyba, że celem jest wywołanie sensacji. Już tu jeden pisał o pladze powołując sie na panią z adm'u.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 09:12  
Cytuj
Nie chcę pisać nr, bo nie będzie to przyjemne dla lokatorów tego punktowca, który znajduje się niedaleko liceum samorządowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2016r. 10:20  
Cytuj
Skuteczna dezynsekcja będzie w tedy kiedy zrobią to wszyscy.Niestety połowa , jak nie większość ludzi tego nie zrobi bo niby się wstydzą, a później wołają po kryjomu pana od dezynsekcji, wiem to bo tak jest u nas w bloku.Spółdzielnia wypina cztery litery bo oni tylko części wspólne dezynsekują.W przypadku pluskiew sprawdza się metoda trójfazowa.Trochę kasy cię szarpnie.Polecam zakupić dobrą parownicę i dezynfekować wszystko parą od łóżek, materacy, po podłogi i listwy.My walczyliśmy pół roku z tym dziadostwem.Niestety strach pozostał bo patologia dalej mieszka w klatce i boimy się że znowu mogą się pokazać.Ale teraz wiem jak się z nimi walczyć.NIE PRZEJMUJ SIĘ TYMI BZDURAMI CO PONIEKTÓRZY PISZĄ,SĄ CWANI DO PÓKI ICH TEN PROBLEM NIE DOTKNIE.NIE ŻYCZĘ OCZYWIŚCIE TEGO PASKUDZTWA W DOMU, ALE JAK CZYTAM CO PONIEKTÓRYCH POSTY TO CHCIAŁBYM ABY ZMIERZYLI SIĘ Z TAKIM PROBLEMEM.CIEKAW JESTEM CO W TEDY BY PISALI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »