NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Jakiego jesteście wyznania ?,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 09:02  
Cytuj
Dlaczego mam odpowiadać na forum. Napisałeś, że znasz mnie osobiście więc postanowiłem że odpowiem Ci osobiście. Gdzie tu kręcenie i manipulowanie? Skoro nie ważne jest teraz kto kogo zna. To po co to wcześniej pisałeś? Spotkamy się to sie dowiesz. Moi znajomi znają odpowiedź na to pytanie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 09:02  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 10:27  
Cytuj
Aleś wybrnąłgoodOczywiście cały czas piszesz merytorycznie na temat jakiego jesteście wyznaniaok

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 17:21  
Cytuj
Po co Andrzejku wdajesz się z tym kaleką umysłowym w dyskusje sciana
Wstydzi się swoich poglądów ... wyznania ... a teraz pisze że szedł z Edem i wstydził się podejść ... człowiek porażka

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 18:18  
Cytuj
Tak właśnie wyraża się katolicyzm w wykonaniu banachaok
Andriusza,ale tandemcool girl

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 18:46  
Cytuj
Dość wąski zakres wyznań, teiści i ateiści. Temat nie sponsorowany umiera...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 18:57  
Cytuj
Nudny jesteś. Dzisiaj mnie nie obserwowałeś z ukrycia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 20:32  
Cytuj
A coś ty za figura żeby cię obserwować?zamiast kamasutrę trenować z T.Ż to tutaj się podniecasz

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 22:20  
Cytuj
CYTAT (rsta )

Nie uwierzę we wszystko, bo mam rozum i analizuję wypowiedzi innych.
Kłamstwo ma krótkie nogi, tak jak propaganda i po jakimś czasie wyjdzie.

Kościół Katolicki trwa już 2000 lat i pomimo, że były lepsze i gorsze chwile nadal trwa.

CYTAT (Ewangelia wg św. Mateusza 16.18-20)
Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą. I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie».


Kościół? Raczej religia trwa już 2000 lat. Świat trwa znacznie dłużej. Co było przed tą religią? Pewnie inna religia. Na początku nie miało być kościołów a Bóg miał być wszędzie. Katolicy mówią, że ich religia jest religią miłości. Inni mówią podobnie. Niestety historia pokazuje, że często ludzie mordowali się w imię religii. Zresztą nadal tak jest.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 22:34  
Cytuj
A ty w imię tej religii. ochrzcileś coś,gdzie tu sens logikatorze?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 22:58  
Cytuj
Po co zabierasz głos? No i nazwanie dziecka "coś"? Poważnie taki masz stosunek do drugiego człowieka?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Sie 2016r. 23:01  
Cytuj
A po co ty zabierasz głos?Najmądrzejszy jesteś?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 02:59  
Cytuj
CYTAT
[cytat=Andrzej ]

Kościół? Raczej religia trwa już 2000 lat. Świat trwa znacznie dłużej. Co było przed tą religią? Pewnie inna religia. Na początku nie miało być kościołów a Bóg miał być wszędzie. Katolicy mówią, że ich religia jest religią miłości. Inni mówią podobnie. Niestety historia pokazuje, że często ludzie mordowali się w imię religii. Zresztą nadal tak jest.


Powyżej przemówiła niewiedza niepraktykującego wierzącego? good Jako praktykujący poczuwam się w obowiązku do sprostowań.

Chrześcijanie spotykali się w tajemnych miejscach,
kościołach na wspólnych modlitwach, od samego zarania chrześcijaństwa.
Ukrywali się przed represjami
możnych i łaknących absolutnej władzy nad tym światem. Żydzi budowali bożnice, Temple.


Świątynie tysięcy bogów istnieją na Ziemi, proponuje wakacje krajoznawcze.


Co było przed Mesjaszem? Mojżesz, tylko on otarł się o obecność Boga Ojca. Prawie się ugotował, nie popatrzył ale przeżył ok Byl jeszcze i Enoch, który został zabrany wprost do Boga Ojca (the one who was walking with God, ST interesujące). Nie pytaj lepiej o gusła typu bogowie w drzewach, w oceanach itp, składanie ofiar z dzieci, wiara w fatum i przypadek, bogowie byli spersonifikowani do szpiku kości jak ludzie. Menażeria postaci której nikt nie widział.

Chrystus oddal życie z miłości do nas i pozostawił nowe przymierze, przykazanie żebyśmy się wzajemnie miłowali. O innym Bogu nie słyszałem i inni nie widzieli takowego chodzącego z żywymi. Odrzucam białe kruki, jednorożce, potwory i spaghetti OK?

Nasze problemy z islamem są problemami Islamu, tak musisz do tego logicznego problemu podejść. Problemy hindusów z islamem są problemami islamu, problemy żydów z islamem są problemami islamu. Tego dowodzi i pokazuje historia. Gdy dowiesz się czego naucza Koran a czego nie znajdziesz w Biblii to zawsze służę pomocą merytoryczną.

PS/
Ukryłem w widocznym miejscu podpowiedz... spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 08:40  
Cytuj
cdn.. może i niewiedza niepraktykującego, wierzącego. Tak czy inaczej religia miłości prowadząca wyprawy krzyżowe? Krzyżacy prowadzili zajęcia praktyczne z umiłowania bliźniego? No ale co ja tam wiem. Nie znam się ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 13:35  
Cytuj
Rozumiem, że większość z was, jest albo wyznania rzymsko-katolickiego, albo niewierząca (ateiści).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 14:32  
Cytuj
Agnostycyzm

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najlepiej być wolny od jakiejkolwiek religii. Dopiero wtedy człowiek przegląda na oczy i widzi świat zupełnie inaczej. Ja, pomimo że nie udało mi się załatwić aktu apostazji (niestety brak akceptacji ze strony moich bliskich), to wiem że w moim sercu już dawno nie ma kościoła katolickiego. Czy czuję się s tego powodu lepiej? Tak i jeszcze raz tak! Nie boję się tego, co będzie po śmierci. Nie spieszę się tam, ale jestem nawet ciekawy, co jest po drugiej stronie (zwykła ciekawość naukowa). Uważam że wszystkie "cuda" da się naukowo wyjaśnić. Problemem jest to że nasza cywilizacja jeszcze tego nie potrafi. Nauka rok w rok przesuwa granicę wiary do tyłu, dając logicznie (naukowe) wyjaśnienie. Dla mnie każda religia prowadziła do konfliktów i zbrodni. Niech sobie każdy poczyta, ile to krwi zostało przelane w imię kościoła. Teraz robią to muzułmanie. I tak się kreci ten nasz świat.



Jest przed tobą jeszcze długa droga.

Nie pomyl z Długim Marszem.


Skala i cele były nieporównywalne. Jedynym powodem ze dzisiaj możesz w miarę bezpiecznie pojechać do Jerozolimy jest siła. Tak było i wcześniej.




Animacja na przestrzeni dziejów inwazji i wojen arabskiego islamu na otaczające ich ziemie Afryki, Europy i Azji. W porównaniu do europejskich krucjat w obronie Ziemi Świętej jezyk

Dla ateistów muszę dodać ze Chrześcijaństwo wywodzi się z tamtych ziem i tam powinno nas być najwięcej. Islam stosuje jednak pewne metody i nas tam prawie nie ma. To podpowiedz na czasie jak europejczycy skończą w Europie... Los Francji, Niemiec, Belgii, Holandii, Anglii i Szwecji jest przesadzony. Następny dżihad przyjedzie na zaproszenie... rodowitych opalonych europejczyków :-)

https://www.youtube.com/watch?v=c7y2LRcf4kc


Jedrus temat krucjat został już dobrze przerobiony przez Bezimienną i pięknie potwierdzony współczesnym dzihadem mlotek

TO mity i demony w twojej głowie tak ci namieszaly. Ogarnij sie, sam widzisz na własne oczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego mam odpowiadać na forum. Napisałeś, że znasz mnie osobiście więc postanowiłem że odpowiem Ci osobiście. Gdzie tu kręcenie i manipulowanie? Skoro nie ważne jest teraz kto kogo zna. To po co to wcześniej pisałeś? Spotkamy się to sie dowiesz. Moi znajomi znają odpowiedź na to pytanie.



Miałem już nie pisać w tym temacie, ale Twoje wypowiedzi Andrzej 2.0 skłoniły mnie aby jednak zareagować. Korzystając z forum naśmiewasz się z KK obrażając ludzi tego wyznania, a za chwile biegniesz i chrzcisz dziecko w kościele Katolickim. Wszystko to robisz publicznie, więc dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie na forum publicznym ? Czyżbyś zrobił coś czego byś się wstydził ? A może zapomniałeś o co pytałem ?

Wytłumacz nam Andrzej 2.0, w jakim celu ochrzciłeś dziecko skoro nie jesteś Katolikiem ?


Coś takiego jak Katolik nie praktykujący nie istnieje, więc nie próbuj się zasłaniać tym sformułowaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 17:02  
Cytuj
Zumbaa demony? To dobre. Kontynuuj ;-)

ZSRR naśmiewam się z KK? To ciekawe? Tak z całego? Naśmiewam się z konkretnych ludzi, a to różnica. Obraziłem jakiegoś katolika a potem pobiegłem do kościoła? Tak robią "prawdziwi" katolicy ja się raczej do nich nie zaliczam no ale tak to u nas jest. Wystarczy się wyspowiadać i po sprawie.
CYTAT
większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia.
Tak, to nie moje. To cytat, źródło sam sobie znajdź.

Dlaczego nie chcesz indywidualnej odpowiedzi? Obawiasz się czegoś? Dzwoń. Zapewniam, że odpowiedź będzie krótka i konkretna. Nie stracisz wiele na telefon.


CYTAT (ZSRR)
Coś takiego jak Katolik nie praktykujący nie istnieje, więc nie próbuj się zasłaniać tym sformułowaniem.


Tak? A serwis katolik.pl jest innego zdania ;-)


http://www.katolik.pl/wierzacy-niepraktykujacy,24295,416,cz.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 17:59  
Cytuj
Andriusza jest zajebisty.Wybrnie ze wszystkiego i obróci pięknie kota ogonem

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 18:08  
Cytuj
Przekleństwa w ustach katolika?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 18:15  
Cytuj
Misiu a gdzie wyczytałeś że jestem katolikiem?Skonsultuj się z polowicą

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 18:16  
Cytuj
A nie jesteś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 18:23  
Cytuj
Andrzejku nie obrażaj katolików ... z góry dziękuje (fiodor i katoliksciana)

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 18:42  
Cytuj
Banach,ty jesteś katolikiem?Faktycznie po twoich wpisach widać to bardzo wyraźnie

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Sie 2016r. 18:48  
Cytuj
A czym jego język różni sie od twojego?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »