NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Kołobrzeg,
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 14:43  
Cytuj
Może poleciłby ktoś z was jakąś ciekawą kwaterę,pokój w Kołobrzegu dla jednej osoby.Szukam czegoś już po sezonie we wrześniu bez natłoku plażowiczów i turystów.Taki samotny wypoczynek. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 14:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 15:16  
Cytuj
Sprawdź na booking.pl, ja zawsze tam szukam noclegów, nie tylko w Polsce. Masz opinie gości podane, więc zawsze możesz się nimi zasugerować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 15:26  
Cytuj
Na bookingu nie ma tanich noclegów turystycznych. O tym trzeba pamiętać :cwaniak:

Ja polecam namiot jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 17:20  
Cytuj
Turga na Perłowej, byłem dwa razy. Cisza, spokój, nikt nie przeszkadza.
http://turga.obitur.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Na bookingu nie ma tanich noclegów turystycznych. O tym trzeba pamiętać :cwaniak:

Ja polecam namiot jezyk


Zależy, kto co ma na myśli 'tanio'. Moim zdaniem na bookingu jest cały przekrój cenowy od luksusowych po hostele za 20 zł za łózko w pokoju wieloosobowym. Więc, można jeszcze taniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 20:43  
Cytuj
Można za 15-20 zł mieć pokój 2 osobowy, a za 25zł z łazienką w pokoju. Ale to raczej nie na bookingu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 20:47  
Cytuj
A możesz podpowiedzieć gdzie są takie oferty?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 20:52  
Cytuj
Np. w Bieszczadach "u Oli" w Kalnicy ok
W Kościelisku u Krystynki G. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 21:07  
Cytuj
No ale to 20-25 zł za osobę nie pokój. 20 z własnym śpiworem. Czyli dwójka za 50 zł za dobę. Tak mają w cenniku. Z dzieciakami to mnie już wyniesie 100 a to już nie jest tak tanio.

W Muszynie mam pokój w domku za 140 zł ze zmianą ręczników i pościeli oraz sprzątaniem. To tylko 40 zł więcej ale nie w schronisku. Ta Muszyna to z Booking.com W Polańczyku cały domek za 150 zł/dobę. Balkon na piętrze i taras na dole. Łazienka z prysznicem. Też booking.com

Kołobrzeg znalazłem na booking za 100 zł/dobę pokój 2 osobowy z łazienką. Tydzień we wrześniu za 600 zł.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 6 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Turga na Perłowej, byłem dwa razy. Cisza, spokój, nikt nie przeszkadza.
http://turga.obitur.pl/

Bardzo dziękuję za namiary. Właśnie czegoś takiego poszukuję Pokój jednoosobowy najlepiej z własną łazienką do 50zł za dobę.Nie musi też być blisko plaży.Ważne abym mogła zaparkować motocykl na terenie ogrodzonej posesji.To tyle moich wymagań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 21:28  
Cytuj
No tak, za osobę ok W popularnych turystycznie miejscach, gdzie jest duża konkurencja, nie problem znaleźć coś taniego. Ale już w Bieszczadach (tych prawdziwych ok) nie jest tak kolorowo, oferty z bookinga wypadają tam kiepsko.

Są takie miejsca, gdzie nie ma sprzątania, ręczników, pościeli, ale jest niepowtarzalny klimat, który dla mnie jest ważniejszy niż dowolna ilość gwiazdek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »