NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Co oglądacie w telewizji?,
Posty: 37
Dołączył: 25 Lip 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 10:12  
Cytuj
Ja lubię oglądać polskie seriale. Ranczo, Ojciec Mateusz, Alex. A z zagranicznych oczywiście kryminalną klasykę - Columbo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 12:43  
Cytuj
Szopen troche mi się nie chce wierzyć w te twoje brednie ktore tutaj wypisujesz... na trolla nadajesz sie idealnie bo nie wierze, ze moglbys byc takim glupcem.
Przypominasz mi troche czlowieka ktorego znalem w mlodosci. Za malolata byl przesladowany bo zawsze interesowaly go rzeczy inne niz "wszystkich" i przez to byl wiecznie celem do wysmiewania i opluwania. Teraz dorosly chlop ma tak spaczoną psychike, ze jest "idealnym obywatelem". Jest taki jak "wszyscy" a na przejaw jakiejkolwiek odmiennosci reaguje ostra agresja, inwektywami i dziwnymi zachowaniami antyspolecznymi o ktorych nawet nie mam ochoty pisac.

Nikt nie zdazyl nawet sie "pochwalic" tym, ze telewizji nie oglada, a Ty juz zdazyles zwyzywac i napisac najdluzszego posta na temat takich ludzi... to nie jest zdrowe zachowanie.
Odnosze wrazenie, ze czujesz sie gorszy i probujesz przekonac do siebie wieksza czesc forumowiczow aby popierala twoje plebejskie teorie. Bo przeciez "wszyscy normlani ludzie ogladaja telewizje....". A ten kto nie oglada jest chory psychicznie i w ogole najgorszy diabeł....

Oczywiscie mozesz miec swoje zdanie i je wyglaszac, ale nie obrazaj ludzi ktorzy nie sa tacy jak Ty. Nie mierz wszystkich swoja miarka czlowieku.

Napisales wczesniej:
CYTAT

Mówią o ruskich czy niemieckich mediach, o oszukiwaniu w sondażach, nieobiektywnych dziennikarzach.


Wysmiewasz to, a tak sie sklada ze to jest niestety prawda. Polecam zapoznac sie w czyich rekach sa media w Polsce. Dla twojej informacji p onad 90% mediow w Polsce nie nalezy do Polaków! I pisze tu nie tylko o telewizji, ale rowniez wszystkich gazetach, radio itd. Piszę to dla Ciebie bo w twojej TV tego nie usłyszysz, a mniemam ze jestes zbyt leniwy aby poszukac informacji na ten temat w internecie.

Wyobrazasz sobie sytuacje gdzie całą niemiecką telewizją i to co będzie w niej pokazywane rządził jakiś.... na przykład koreaniec? Wydaje się chore prawda? A u nas jest tak od wielu lat.


Co do samego tematu tv, osobiscie nie ogladam. Nie mam kablowki gdyz uwazam, ze nie ma tam nic co mogloby mnie zainteresowac. Sam sobie wybieram zrodla z ktorych czerpie informacje, ktore pozniej weryfikuje. Nie przyjmuje medialnej papki jak zombie i nie uwazam pozniej tego jako najswietsza prawde. Bo niestety to jest problem, ze ludzie uznaja w 100% prawdziwe to co zobacza i uslysza w TV. Pozniej pytasz czy sie dowiadywal cos wiecej na dany temat lub sprawdzal wiarygodnosc tych informacji to slyszysz "ale co sprawdzac jak w telewizji mowili.....".

Kto chce to oglada... jak by nie patrzec jest to najlatwiejsza i najbardziej przystepna forma rozrywki dla plebsu (przepraszam za to slowo). Siadasz, wlaczasz i ogladasz... nie musisz myslec, nad niczym sie nie zastanawiasz... tak poprostu.
Tak czy siak... wszystko jest dla ludzi...

Powtarzam po raz kolejny. ZYJ I DAJ ZYC INNYM!


A teraz czekam na jazde od Szopena ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 12:49  
Cytuj
Oglądam programy kulinarne, jeden serial lecz nie notorycznie ' na wspólnej' od ohoho ;) i wiadomości. Czasami jeszcze programy przyrodnicze z córą. I tyle. Bajki lecą z lapka.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 13:51  
Cytuj
Kosmitier, temat już jest przeze mnie zakończony, więc na jazdy nie licz ( w ogóle skąd taki głupi pomysł? możemy kulturalnie pogadać umiech ). Powtórzę to co napisałem w jednym z postów, które administracja wyczyściła, bo widać mało kto zrozumiał o co mi chodzi:

CYTAT
Ja mam bekę z tych wielce oświeconych, co to TV nie oglądają, bo ich ogłupia

... niżej opisałem moje odczucie nt. tych właśnie fanów historii o ogłupianiu i sterowaniu nimi przez rządy obcych mocarstw.
Nie pisałem o wszystkich, którzy TV nie oglądają, bo znam takich osób całą masę (zdrowo myślących, którzy w TV nie znajdują nic dla siebie, więc nie używają). Sam oglądam TV raz na kilka dni i jest to ostatnio prawie wyłącznie teleturniej 1 z 10. Uważam, że dorosły człowiek sam decyduje co ogląda i nie musi wyrzucać TV przez okno, by nie paść ofiarą intryg obcych rządów i wywiadów. A kto tak robi jest śmiesznym głupkiem, który nie potrafi sam decydować do czego używa telewizora.

I doskonale wiem, kto jest właścicielem jakich mediów w PL. Właśnie dlatego świadomie wiem, na co patrzę, a na co nie. Pzdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 23 Cze 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 22:04  
Cytuj
W telewizji oglądam tylko mecze i programy popularno-naukowe na Discovery albo Planete. Lubię też teleturniej 1 z 10. Wcześniej oglądałem teleturnieje z Ibiszem, ale się skończyły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 22:36  
Cytuj
Discovery ostatnio nieco obniżyło loty, co chwilkę jest długaśna reklama, a programy coraz częściej -moim zdaniem- są pod sensację, a już nie wnoszą tyle co dawniej...
Wciąż to samo mają... Większość programów, tych w odcinkach teraz dałoby się skumulować w jednym. Po reklamach jest po raz setny skrót tego co było i przypomnienie wszystkiego co było... żal...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 23 Cze 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2016r. 11:46  
Cytuj
Zgadzam się, też to zauważyłem. Jest coraz więcej programów, które nic nie wnoszą poza tanią rozrywką. Garaż rzeczy znalezionych, Łowcy okazji, albo Wojny magazynowe, to się przecież w ogóle nie powinno znaleźć na antenie Discovery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 25 Lip 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się, też to zauważyłem. Jest coraz więcej programów, które nic nie wnoszą poza tanią rozrywką. Garaż rzeczy znalezionych, Łowcy okazji, albo Wojny magazynowe, to się przecież w ogóle nie powinno znaleźć na antenie Discovery.

Zgadza się. Te programy to jakaś kompletna porażka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2016r. 21:52  
Cytuj
Discovery podzieliło się na kilka kanałow i dlatego na tym głównym leci lipa, ale na Discovery Science i Discovery Historia są już ambitne programy. Dziś byl ciekawy film ze Stephenem Hawkingiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 25 Lip 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Discovery podzieliło się na kilka kanałow i dlatego na tym głównym leci lipa, ale na Discovery Science i Discovery Historia są już ambitne programy. Dziś byl ciekawy film ze Stephenem Hawkingiem.

i podejrzewam, że za te dwa ostatnie kanały trzeba dużo więcej płacić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 10:50  
Cytuj
Telewizora używam do grania na konsoli, nawet nie mam podłączonej kablówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Discovery podzieliło się na kilka kanałow i dlatego na tym głównym leci lipa, ale na Discovery Science i Discovery Historia są już ambitne programy. Dziś byl ciekawy film ze Stephenem Hawkingiem.

i podejrzewam, że za te dwa ostatnie kanały trzeba dużo więcej płacić...


Tak. Aby mieć te kanały muszę mieć najdroźszy pakiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 11:31  
Cytuj
w niedzielę z dziećmi oglądam "Ziarno"

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 23 Cze 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 12:46  
Cytuj
Nie wiedziałem, że ten program jeszcze leci w telewizji. Ostatnio jakoś wznowili jego emisję?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2016r. 13:08  
Cytuj
nawet nie wiedziałem, że przerwali,
od dawna oglądamy i jak pamiętam to był zawsze.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2016r. 11:45  
Cytuj
Od dawna nic nie oglądam. Czasami jakiś fajny program czy film się znajdzie na TVP Kultura, a poza tym naprawdę ciężko coś znaleźć. I zgadzam się, że nawet na Discovery ostatnio jest słabo, kiedyś mieli ciekawsze programy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Sie 2016r. 12:32  
Cytuj
tv czasem przed snem wiadomości na Polsat info po 23 lub jakiś fajny sport i spanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2016r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
Od dawna nic nie oglądam. Czasami jakiś fajny program czy film się znajdzie na TVP Kultura, a poza tym naprawdę ciężko coś znaleźć. I zgadzam się, że nawet na Discovery ostatnio jest słabo, kiedyś mieli ciekawsze programy.


Teraz dużo lepsze od Discovery jest Planete+, National Geographic, Visat History, discovery Science i jeszcze kilka innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2016r. 15:42  
Cytuj
alekino+ gdyż nie ma reklam w trakcie filmu.Resztę w necie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 12:35  
Cytuj
Ja nie mam zbyt wiele czasu na oglądanie TV, ale jeśli już to są to najczęściej programy kulinarne, seriale kryminalne albo programy dokumentalne (lub oparte na faktach)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 23 Cze 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2016r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
nawet nie wiedziałem, że przerwali,
od dawna oglądamy i jak pamiętam to był zawsze.


To mnie się chyba pomyliło z Telerankiem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »