NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na oszustów sprzedających TV i INT w domach, Ostrzeżenie - ważne
Posty: 55
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 23:20  
Cytuj
http://satkurier.pl/news/130293/uwaga-na-oszustow-instalatorow-anten-w-sopocie.html

Zwróćcie uwagę na te osoby. Tu mamy opisany przypadek z Sopotu, ale widać że w okolicach Stalowej też jacyś pseudo instalatorzy jeżdżą, podają się za sprzedawców telewizji satelitarnej i mówią, wciskają ludziom kłamstwa, a później problem wielki i zupełny brak kontaktu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2016r. 23:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 11 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2016r. 22:46  
Cytuj
z całym szacunkiem, ale kto zaprasza jakiś obcych ludzi bez wcześniejszego kontaktu do domu? Tyle się mówi o tych oszustach złodziejach a ludzie dalej dają się łapać. Wydaje mi sie ,ze tego typu osoby muszą mieć niesamowite zdolności manipulacyjne..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 08:48  
Cytuj
byl u mnie dzis gosc i oferowal multimedie , do tego net ,gaz ,prad niedlugo dodatkowo beda oferowac zakupy do domu co sie porobilomlotek a bylo kiedys tak pieknie stara diana i starczalogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2016r. 09:00  
Cytuj
U mnie wczoraj też był gość niby z multimedii i oferował tańszą umowę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 23 Cze 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2016r. 15:10  
Cytuj
Kilka lat temu jak wyłączali sygnał analogowy, to jeździli tacy naciągacze zwłaszcza po mniejszych miejscowościach i informowali, że koniec telewizji analogowej jest bliski i teraz to jedyną możliwością odbioru jest podpisanie z nimi umowy na płatną telewizję satelitarną. Tacy osobnicy odwiedzali zwłaszcza osoby starsze. Pamiętam, że kiedyś to nawet jacyś przyjechali aż z Krakowa :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »