NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Fanta zero...,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 09:15  
Cytuj
Witam, w ktorym sklepie mozna dopasc fante zero? Cola, pepsi zeo/light/max czy sprite zero jest w kazdym sklepie a z fanta sie jeszcze u nas nie spotkalem. Te wszystkie pepsi-colo-lighty nie przechodza mi przez gardlo, sprite zero jest zdecydowanie lepszy od zwyklego, podobno fanta zero tez smakuje duzo lepiej od zwyklej, warto byloby sprobowacumiech jakby ktos sie gdzies spotkal to prosze o info- w tesco, kałflandzie i fraku nie ma... a lipton ice tea zero? Czy to juz wogole abstrakcja na naszym rynku?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 09:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 11:06  
Cytuj
A gdzie kupie sprite zero? Ja jeszcze nie widzalem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 12:59  
Cytuj
Tesco, kałfland. Jest goraco, chce sie pic litrami, najchetniej cos slodkiegojezyk a jak ktos dba o "plaski brzuch" to picie zwyklej koli jest zbrodniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 13:03  
Cytuj
Podobno te wszystkie zero i light to jeszcze większy syf niż te normalne smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 13:20  
Cytuj
Syf czy nie syf to sprawa wzgledna, dla mnie liczy sie brak kalorii. Jak trzymasz dietke i liczysz kalorie to szklanka zwyklej pepsiałki moze sporo namieszac w bilansieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 17:45  
Cytuj
yyy jak sie dba to sie wode pije a nie taki syfol jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
Syf czy nie syf to sprawa wzgledna, dla mnie liczy sie brak kalorii. Jak trzymasz dietke i liczysz kalorie to szklanka zwyklej pepsiałki moze sporo namieszac w bilansieumiech


A szklanka chemii z rakotwórczym słodzikiem to już Ci w bilansie nie namiesza? Aspartam został wycofany z odżywek dla sportowców, bo jest rakotwórczy, tymczasem cola zero m.in. nim jest słodzona.
Jak nie chcesz namieszać w bilansie to kup wodę mineralną, pomarańczę lub cytrynę, do tego miętę i zrób sobie naturalną lemoniadę, a nie syf chemiczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 27 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 19:16  
Cytuj
Fanta zero będzie dostępna w Tesco. Na razie mają rozpisaną w półki, ale przychodzi im z centrali tylko Sprite Zero. Trzeba poczekać umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
A szklanka chemii z rakotwórczym słodzikiem to już Ci w bilansie nie namiesza? Aspartam został wycofany z odżywek dla sportowców, bo jest rakotwórczy, tymczasem cola zero m.in. nim jest słodzona.
Jak nie chcesz namieszać w bilansie to kup wodę mineralną, pomarańczę lub cytrynę, do tego miętę i zrób sobie naturalną lemoniadę, a nie syf chemiczny.


Właśnie o to mi chodziło pisząc syf umiech woda niegazowana, do tego cytryna, mięta, miód albo sok z owoców zrobionych przez siebie umiech i to jest dbanie o zdrowie i kalorie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Cze 2016r. 22:55  
Cytuj
Ta pomarancze sa zajebiste w szczegolnosci na redukcjiumiech Panowie szczerze mowiac to mam w dupie czy to jest rakotworcze czy nie, wazne ze mi smakuje. Cale dotychczasowe zycie wychowalem sie na tych syfach (i jeszcze duzo gorszych) i poki co zyje a mam juz kilka lat na karku. Nie pytam was o zdanie na temat szkodliwosci owych napoi tylko gdzie je mozna kupic- czy macie cos do powiedzenia w temacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2016r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
Ta pomarancze sa zajebiste w szczegolnosci na redukcjiumiech Panowie szczerze mowiac to mam w dupie czy to jest rakotworcze czy nie, wazne ze mi smakuje. Cale dotychczasowe zycie wychowalem sie na tych syfach (i jeszcze duzo gorszych) i poki co zyje a mam juz kilka lat na karku. Nie pytam was o zdanie na temat szkodliwosci owych napoi tylko gdzie je mozna kupic- czy macie cos do powiedzenia w temacie?


Dobra Spejson, rób jak uważasz. Tylko nie rycz, gdy się okaże za kilka lat, że białaczka -> chemia -> śmierć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Cze 2016r. 12:46  
Cytuj
Spejson? Pomyliles mnie ze swoim ojcem czy jak?! Gdzie wogole sieja takich "spejsonow" jak ty? Bialaczka, rak, udar, zespol downa, parkinson, katar i alzheimer od coli, czipsow i snikersow? A piwo pijesz chlopcze? Glutenu nie tykasz? Podmywasz tylek w bidecie po kazdej kupie? Ty chyba jestes od ani lewandowskiej? Pewnie jestes kolejnym, zarosnietym, sfrustrowanym brzuchaczem stolujacym sie na zdrowej zywnosci. Kiełki, łosoś i rzodkiewki z wlasnego ogrodka? Ehhumiech

Edit: z ciekawosci wygooglowalem tego spejsona bo pierwszy raz spotykam sie z takim okresleniem- i wszystko juz dla mnie jasneumiech jak tu gadac z koleesiem ogladajacym bajki? Lubisz takie kolorowe "realia"? Bo poziom prezentujesz ten sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2016r. 13:20  
Cytuj
Proszę zapoznać się z tematem i powrócić na jego tory...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »