NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ewakuacja w Biedronkach, Co myślą klienci
Posty: 1
Dołączył: 24 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2016r. 09:13  
Cytuj
Wczoraj wieczorem robiłam zakupy w sklepie Biedronka w Rozwadowie po dojściu do kasy okazało się że ewakuacja, pojechałam do drugiej Biedronki na Okulickiego znowu ta sama sytuacja po dojściu do kasy ,ewakuacja.Przepraszam personel sklepu za niemiłe słowa , strasznie mnie zdenerwowała ta sytuacja . Rozumiem że muszą być wykonywane ćwiczenia z ewakuacji,ale czy musi to się odbywać prawie równocześnie w obu sklepach , Myślę że temu co to wymyślił to słońce chyba przygrzało .[mózg] mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2016r. 09:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2016r. 16:12  
Cytuj
Jasne, najlepiej ewakuować w nocy, kiedy nikogo nie ma. Mózg to się Tobie chyba zagrzał kobieto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2016r. 17:25  
Cytuj
To trzeba mieć szczęście żeby trafić na dwie ewakuacje smiech2 zrobilas w końcu te zakupy ? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2016r. 18:24  
Cytuj
Nie, obraziła się i pojechała do Bydgoszczy ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Cze 2016r. 19:13  
Cytuj
A może to nie były ćwiczenia ??
Może sklepy dostały informacje, że w którejś może znajdować się ładunek wybuchowy. Wydawać się może, że w Stalowej czy Nisku to są żarty, ale kiedy naprawdę jakiś psychol zrobi "kuku" to będzie mega zdziwienie, że nie było ewakuacji. Wybacz, ale moim zdaniem ewakuacja (prawdziwa czy ćwiczenia) może odbyć się o każdej porze dnia i nocy... Zakupy można zrobić 10-20-30 minut później. Życie masz jedno ;)

ok

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2016r. 20:51  
Cytuj
Byłam w tej samej sytuacji i nie sądzę, aby to było coś ważnego, kasjerki powiedziały jedynie, żeby zostawić zakupy i wyjść, a następnie same wyszły na zewnątrz, pośmiały się w kółeczku z jakimś facetem i poszły rozkładać towar z koszyków klientów, najpierw w Rozwadowie, potem na Okulickiego i osobiście również jestem zdania, że tego typu ćwiczenia powinny być organizowane w innych dniach, a nie kilka sklepów jeden po drugim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Cze 2016r. 10:03  
Cytuj
Prawidłowo, że odbywa się to w tym samym czasie w wielu punktach. Często wiadomość zawiera informacje o zagrożeniu np. w sklepie na terenie Stalowej Woli, a nie dokładną lokalizację więc firma swoje procedury musi testować dla wydarzeń dziejących się równolegle.

Inna sprawa to to w jaki sposób Polacy podchodzą do wszelkiego rodzaju ćwiczeń p.poż. czy pierwszej pomocy. Zdecydowana większość je po prostu niestety olewa.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Cze 2016r. 12:00  
Cytuj
robicie zakupy w bidrze? smacznego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2016r. 14:11  
Cytuj
No tak jakby to była prawdziwa ewakuacja rozumiem ze kazalabys kasjerce pierw skasować twoje zakupy i dopiero się ewakuować mlotek

To centrala ustala gdzie i kiedy są ćwiczenia chcesz wylać żale napisz do bok.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 24 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2016r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
robicie zakupy w bidrze? smacznego


W każdym sklepie są produkty typu "pies z budą". Tak robię zakupy w biedronce. Jednak nie kupuję tam mięsa, warzyw, obrzydliwych parówek. Jeśli chodzi o inne produkty to patrzę na skład i jeśli mam keczup, który jest wyprodukowany z 225g pomidorów na 100 g produktu i nie ma ochydnych konserwantów to dlaczego mam go nie kupić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 25 Lip 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2016r. 10:36  
Cytuj
CYTAT

Inna sprawa to to w jaki sposób Polacy podchodzą do wszelkiego rodzaju ćwiczeń p.poż. czy pierwszej pomocy. Zdecydowana większość je po prostu niestety olewa.

Cóż, taka polska mentalność. A później przychodzi co do czego i jest problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »