NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam plytek kuchennych, plytki
Posty: 6
Dołączył: 9 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 05:35  
Cytuj
Witam, mam dosc nietypowy problem. Zazwyczaj takie zakupy robilem w jednym ze sklepow, ale sporo sie tam pozmienialo - na gorsze - i teraz musze poszukac jakies innej zaufanej lokalizacji. Chce zrobic zonie prezent na rocznice slubu. Zawsze narzeka, ze kuchnia wyglada fatalnie, no to postanowilem to zmienic. Takze teraz moje pytanie. Ktorej plytki kuchenne byscie doradzali? bo chce to wszystko powymieniac? Nie mam za bardzo ulubionej firmy a tez chce to kupic w miare tanio, bo poza tym chce jeszcze wymienic kilka mebli umiech Prosze Was o pomoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 05:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2016r. 07:47  
Cytuj
Ja jestem wierna płytkom z paradyża - dostępne w każdym markecie. Ja kupowałam w castoramie - była promocja ;) kładłam paradyż - bianco

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 16 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2016r. 10:24  
Cytuj
zgadzam się, Paradyż świetna marka. To sobie kup i będzie ok. W necie znajdź jakiś sklep co to oferuje, to nawet taniej kupisz, niż w zwykłym stacjonarnym i jeszcze zaoszczędzisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2016r. 14:33  
Cytuj
dzieki wielki Peiha i Ernest umiech super porownam oferty i cos wybiore. Ernesto: w ktorym kupisz taniej? tych sklepow jest tyle, ze czlowiek moze sie juz pogubic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 9 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2016r. 09:19  
Cytuj
ok, przemysle to sobie wszystko na spokojnie, zeby podjac optymalna decyzje. Dzieki za zainteresowanie sprawa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »