NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co kieruje wyborcami PiS?,
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 19:58  
Cytuj
Jak w tytule temat dotyczy elementów motywujących ludzi do popierania Prawa i Sprawiedliwości. Zakładam, że wyborców tej partii jest sporo dlatego chciałbym przeprowadzić ankietę w której każdy podałby:

1. Wiek,
2. Wykształcenie (Podstawowe, gimnazjalne,zawodowe, średnie, wyższe zawodowe, magisterskie),
3. Trzy główne czynniki które determinują fakt oddania głosu na niniejszą partię.

Dlatego też prosiłbym o powstrzymanie się od politycznej wojny w tym wątku, a skupienie się na konkretach.
Ja nie dodam informacji ponieważ nie popieram tej partii z wielu względów, zwłaszcza ideologicznych.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 19:58  
Cytuj

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 19 Kwie 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 20:23  
Cytuj
ankieter się kur... znalazł
że też nie szkoda ci czasu na pisanie takich bzdur

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 20:45  
Cytuj
Jak to co ? Konserwatywne poglądy, ksenofobia, homofobia, islamofobia, generalnie zacofanie i zaściankowość.
Dziwi mnie że razem z Macierewiczem nie ruszyli jeszcze odbić wraku tupolewa pod Smoleńskiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
ankieter się kur... znalazł
że też nie szkoda ci czasu na pisanie takich bzdur




Piszę pracę na studia podyplomowe dlatego nie szkoda mi czasu.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
ankieter się kur... znalazł
że też nie szkoda ci czasu na pisanie takich bzdur

Jak widzisz ma na to czas i dla niego to nie są bzdury. Skoro już włączyłeś się do dyskusji trzeba było odpowiedzieć na te trzy proste pytania. Jak widać masz z nimi problem bo drażliwy się robisz. Kultury trochę hejcie :-)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 21:45  
Cytuj
Za trudne pytania, albo wstyd się przyznać ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 21:54  
Cytuj
Koledzy głosowali. W większości wykształcenie średnie zawodówka.lub technikum. Głosowali bo peło to złodzieje a pis obiecał kasę, rozwalił układ i... Tyle. Wiek 28-36 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Jak to co ? Konserwatywne poglądy, ksenofobia, homofobia, islamofobia, generalnie zacofanie i zaściankowość.
Dziwi mnie że razem z Macierewiczem nie ruszyli jeszcze odbić wraku tupolewa pod Smoleńskiem.


zdecydowanie lepsze niz peło i [moderowano] wszystkim mozliwym mniejszosciom dookoła. Zreszta widocznie Twoi poplecznicy rządzą właśnie chociażby we Francji. Tam są takie cudowne poglądy, tolerancja i świat jest piękny. Nawet ludzie srają na tęczowo. Kraina mlekiem i miodem płynąca. Dzieje się tam pięknie. Nie popieram PiS, ale takim pajacom dziekujemy. A skoro żałujesz że nie rządzą... Naprawde mi przykro twoich poglądow. Jestes bardzo smutny. Przy obecnych uwarunkowaniach jakikolwiek rzad konserwatywny bedzie lepszy niz to barachło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 18:38  
Cytuj

40% to sporo więcej czy sporo mniej niż 17%



Napiszesz lepszą naukową prace gdy zastanowisz się kto z głosujących na PO/SLD/PSL przestał na nie głosować i dlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 19:04  
Cytuj
Widząc temat byłem ciekawy jakich argumentów użyją funkcjonariusze. Nie spodziewałem się, że tak proste pytanie okaże się tak bardzo trudne dla zainteresowanych. Oczywiście znalazło się porównanie do PO. No bo przecież jednych bez drugich nie ma. Odpowiedź się nie pojawiła. 40% i nikt nie wie dlaczego ;-) Bo PO ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 19:24  
Cytuj
Chcesz żeby inni napisali ci prace? Co za lenistwo i ociężałość umysłowa..


Odpisałam pytającemu, odpowiedz na odejście elektoratu jest jedna = strata zaufania do regresyjno-buraczanej medialnej linii politycznej PO/SLD/PSL. Natomiast dlaczego stracili zaufanie do zapewnień polityków z tego obozu informuje nas często CBA i potwierdza KE.

Ludzi w Polsce nie przybyło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 19:26  
Cytuj
anrzej przestań juz zakładać tematy tylko zły PIS znajdz sobie inny temat chory człowieku z nienawiści od kilu lat ze swoimi idolami Z PO nic nie robicie tylko atakujecie PIS weż sie czlowieku za ucziwą prace bo twoi koledzy partyjni dość już nakradli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 9 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 19:28  
Cytuj
a i jeszcze jedno sledzac twoje komentarze nie udawaj teraz bezpartyjnego bo moge zacytowac kilka twoich bezpartyjnych wpisów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Chcesz żeby inni napisali ci prace? Co za lenistwo i ociężałość umysłowa..



Chcę pozyskać dane do pracy. Nie chcę wymyślać aby nikt nie zarzucił, że fabrykuje informacje i naciągam je do tezy umiech

CYTAT

anrzej przestań juz zakładać tematy tylko zły PIS znajdz sobie inny temat chory człowieku z nienawiści od kilu lat ze swoimi idolami Z PO nic nie robicie tylko atakujecie PIS weż sie czlowieku za ucziwą prace bo twoi koledzy partyjni dość już nakradli


Wskaż mi w tym temacie choć jedną moją wypowiedź oceniającą tą partię. Ja tylko chcę uzyskać choć jedną rzeczową odpowiedź. Jesteś przewrażliwiony na punkcie swoich poglądów politycznych.

PS. Uczciwie pracuję i jednocześnie się kształcę umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 20:12  
Cytuj
Otrzymałeś jedyną rzeczową odpowiedz, utrata zaufania. Nagrania z wypowiedziami polityków PO/SLD/PSL to niepodważalny fakt. Rajd na dziennikarzy posiadających nagrania to niepodważalny fakt. Powinieneś przykładać uwagę do tego co inni ci "mówią" gdy jednocześnie mówią ci cos innego otwarcie. To się nazywa kłamstwo. Przyłapanie urzędników na kłamstwie to gardłowa sprawa.

Wyjście z taką tezą podniesie wiarygodność twojej pracy naukowej gdyż życie już udowodniło jej prawdziwość. CBA odwala za ciebie robotę wiec material źródłowy najwyższego sortu.

Bułka z masłem nawet dla Bolka, dobra zmiana diety z mirabelek ze szczawiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 20:55  
Cytuj
No potrzebny był kolejny temat żeby móc wylewać swoje żale. Jakby przez forum ktoś poglądy miał zmienić. I wszystkie te tematy zakładane przez różnej maści Andrzejów-przypadek?😂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2016r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Kultury trochę hejcie :-)





Pospólstwo głosowało na PiS to pospólstwo ma dobrą zmianę.
Ale żywię głęboką nadzieję, że ten kraj zbankrutuje w najbliższym czasie albo nastanie przez PiS wojna na terenie Polski. Polaczki zobaczą do czego prowadzi głosowanie na bandę głupców z sekty smoleńskiej.


Jak widać na poniższym obrazku znów PO + .N przebija PiS w najbardziej wartościowych grupach społecznych i to mocno, a roszczeniowa hołota wybrała PiS

Nie mam za bardzo czasu na spotkanie, ale tak powiedziałbym Ci to prosto w oczy jak każdemu popierającemu w mojej obecności program 500+, obniżenia wieku emerytalnego czy poparcia dla PiS. Ludzie tego pokroju nie zasługują na jakikolwiek szacunek.

Takie cytaty autora tematu. Chciało by się powiedzieć "Przyszła koza do woza"umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 10:43  
Cytuj
Niby proste pytanie a tu już hakowi się znaleźli i wyłuskują co bardziej mięsne kawałki ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
Niby proste pytanie a tu już hakowi się znaleźli i wyłuskują co bardziej mięsne kawałki ;-)


Może wyborcy PIS najzwyczajniej olali autora tematu,z przyczyn oczywistych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 11:03  
Cytuj
Może... A może pytanie jest zbyt trudne?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 16:16  
Cytuj
Po prostu wybrali mniejsze zło

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 16:21  
Cytuj
Oni? Tak ciężko wypowiedzieć sie w swoim imieniu? A może wstyd?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 16:33  
Cytuj
1.Wiek 39,5
2.Wykształcenie średnie
3.Rozczarowanie rządami PO,buta i chamstwo wyzierające z oczu ich polityków (Niesiołowski, Szejnfeld),nadzieja na lepsze. Tak,tak Andriusza,wiem co to jest nadzieja jezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 17:22  
Cytuj
Pis wygrał wybory ale jak zapytasz kogoś czy na nich głosował to okazuje się ze nikt umiech ale w sumie nikt nie ma obowiazku się przyznawać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2016r. 18:36  
Cytuj
Postkomuna aż tak przegrala żeby prawica aż tak wygrala.

Bul i zupa szczawiowa? Może to aktyw zadowoli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »