NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak sobie radzicie z wylewem krwi do mózgu ?,
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 21:40  
Cytuj
Mnie dzisiaj szarpną udar krwotoczny w - jak zrozumiałem z objawów - płacie potylicznym mózgu. Jechałem sobie rowerem, a tu nagle ostry ból wewnętrz głowy i w lewym oku, zaniki widzenia naprzemian z widzeniem częściowym (poszególne obiekty ruchome były widoczne z przerwami - pojawiały się i znikały).
Całkowita utrata zdolności do rozumienia liczb i obliczania czegokowiek (nawet prostego dodawania). Odzyskałem formę dopiero po 3 godzinach.

Heilige Gott ist mit Mir.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 21:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 22:25  
Cytuj
Wieczorami chodzimy do lasu w okolicy Stalowej Woli porzucać zostrzoną tyką. Jak już się przy tej fascynującej czynności dotlenimy to przechodzą nam wszelkie skutki udarów krwotocznych jezyk
A tak na marginesie: Nacht, czy Ty sobie kiedyś tej tyczki przypadkiem nie wbiłeś gdzieś w okolicę centrum zarządzania?

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
Wieczorami chodzimy do lasu w okolicy Stalowej Woli porzucać zostrzoną tyką. Jak już się przy tej fascynującej czynności dotlenimy to przechodzą nam wszelkie skutki udarów krwotocznych jezyk
A tak na marginesie: Nacht, czy Ty sobie kiedyś tej tyczki przypadkiem nie wbiłeś gdzieś w okolicę centrum zarządzania?


Czyli to nie wóda jest przyczyną tego syfu w lesie. Wszędzie jakieś naostrzone kije,krew,wilki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 23:46  
Cytuj
Nacht idź ty do psychiatry psycholu,może jeszcze nie jest za późno. Alez ty chłopie jesteś multitalent, nawet neurologie masz w małym paluszku i sam się zdiagnozowales. To teraz prosze pobaw się w psychiatrę i powiedz jaki z ciebie wariat.

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 00:57  
Cytuj
Napisałbym że takiego typa, najlepiej aby co pożarło w tym lesie ale szkoda zwierzęcia . Pewnie by bolesnych obstrukcji dostało po takim posiłku .

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 08:39  
Cytuj
A może ktoś wypowie się na temat ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 09:58  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 10:02  
Cytuj
To Twój pierwszy udar?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 12:40  
Cytuj
@ Szopen

Tak. Udar krwotoczny. W lewej części płatu potylicznego mózgu. Nie dałem rady kontynuować jazdy na rowerze. Musiałem prowadzić.
Dziś rano miałem w zatokach przynosowych pewną ilość na wpół zaschniętej krwi, ale odzyskałem normalną formę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 12:51  
Cytuj
Ty nawet nie wiesz co to jest udar.Porozmawiaj z tymi,którzy go naprawdę przeżyli a później pisz te swoje dyrdymały to może ktoś Ci uwierzy.Miałes jechać do Berlina,czyzby poznali się na Tobie i Cię nie wpuścili.Obserwując Twoje tematy to mam coraz większe przekonanie,że Ugabuga dobrze Ci radzi idź się przebadać może nie jest za późno.
Ps.
A na 100% Świety Bóg nie jest z Tobą,chociaż bardzo by chciał Ci pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
@ Szopen

Tak. Udar krwotoczny. W lewej części płatu potylicznego mózgu. Nie dałem rady kontynuować jazdy na rowerze. Musiałem prowadzić.
Dziś rano miałem w zatokach przynosowych pewną ilość na wpół zaschniętej krwi, ale odzyskałem normalną formę.

A może to stan zapalny nerwu trójdzielnego? Jeżeli ból był krótkotrwały i bardzo mocny. Krew może też sugerować zapalenie zatok, polip, cystę, torbiel lub w najgorszym wypadku nowotwór. Myślałeś nad tomografia? Ja bym walił prosto na pogotowie. Nie jesteś sparaliżowany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 14:51  
Cytuj
Możliwości są dwie;Po pierwsze, osobnik podpisujący się jako Nacht jest zwykłym "trolem", który z nudów robi sobie sobie ze wszystkich tutaj, na forum jaja i smieje się z nas wszystkich patrząc jak reagujemy na jego wpisy.Druga możliwość jest taka że ma poważne problemy psychiczne, a takimi wpisami próbuje tylko zwrócić na siebie uwagę w nadzieji że ktoś się zlituje i mu pomoże.
Jeżeli to ta druga możliwość, to cieszmy się że nie mieszkamy w USA, bo tam taki tchórzliwy wariat miał by dostep do broni i mógłby wyładować swoją frustrację w jakimś centrum handlowym, przy pomocy karabinu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Mnie dzisiaj szarpną udar krwotoczny w - jak zrozumiałem z objawów - płacie potylicznym mózgu. Jechałem sobie rowerem, a tu nagle ostry ból wewnętrz głowy i w lewym oku, zaniki widzenia naprzemian z widzeniem częściowym (poszególne obiekty ruchome były widoczne z przerwami - pojawiały się i znikały).
Całkowita utrata zdolności do rozumienia liczb i obliczania czegokowiek (nawet prostego dodawania). Odzyskałem formę dopiero po 3 godzinach.

Heilige Gott ist mit Mir.

Mysle ze to nie udar. Kiedys cos wspominales jakim matolem byles w szkole i ile miales ban z matmy, takze problemy z obliczeniem 2+2 to niekoniecznie wynik udaru- oczywiscie w twoim przypadku. A jak to wogole wygladalo? Gdy poczules bol wyciagnales nagle zbior zadan matematycznych dla klas gimnazjalnych z kieszeni po czym rozwiazales kilka pierwszych przykladow z przegu i sprawdziles ze odpowiedzi na koncu zbioru nie odpowiadaja wynikom ktore otrzymales?!
Mysle ze to juz czas na emigracje, zbyt dluga abstynencja od pracy powoduje zgalarecenie mozgu co moze objawiac sie na wpol zaschenieta galareta w nosie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 17:37  
Cytuj
Nie śmiejcie się, sprawa może być poważna, tu chodzi o ludzkie życie. Ja bym jesscze sprawdził okoliczności zdarzenia, a dokładniej rower. Może masz np. taki kolorowy wiatraczek przy kierownicy, kręcący się podczas jazdy. Mój dzieciak taki ma. Umieszczony on jest zwykle na takim cienkim patyczku. Być może podczas nagłego, ostrego hamowania bez pasów bezpieczeństwa, nadziałeś się na wiatrak, a patyczek poprzez nos przebił Ci nerw wzrokowy, uszkodził nozdrze, stąd krew, a finalnie przedziurawił mózg, stąd problemy z myśleniem? Ja Ci mówię, albo lekarz, albo mechanik od rowerów. I to natychmiast!

Ps. Przujmuję ostrzeżenie od moderatora z pełną świadomością, bo zachowałem się jak gówniarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Maja 2016r. 20:19  
Cytuj
@ Szopen

Danke Sie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »