NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Problem ze sprzątaniem po swoim psie,
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
No to gdzie w końcu właściciel powinien wyrzucić woreczek z odchodami?


Są psie pakiety a jak nie to do domu niech zabierze i w ubikacji spuści. Jak nie mam gdzie zaparkować to nie parkuje na trawniku czy środku ulicy bo nie mam gdzie zaparkować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 21:36  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 21:47  
Cytuj
W stalowej małe udogodnienia dla właścicieli są- psich pakietów mało i zostaje noszenie tego ze sobą do domu, jak ktoś akurat po drodze nie spotka psiego pakietu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 21:50  
Cytuj
A jaki z tym problem? A jak bym chciał mieć konia w domu to miasto ma mi zapewnić udogodnienia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:42  
Cytuj
Koń to nie fortunne porównanie. Miasto jest dla mieszkańców a trochę tych mieszkańców psa posiada więc udogodnienie zawsze mile widziane.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:50  
Cytuj
CYTAT (feltd)
feniks jestes oszołomem
 
Może i dla takich jak Ty jestem tylko,że ja potrafię czytać ze zrozumieniem a dla Ciebie to wielka sztuka jak widać.Gdzie ja napisałem,że
CYTAT (feltd)
ze lepiej ze nasrane jest na trawniku czy chodniku niz zebrane do worka i wrzucone do śmietnika.

Napisałem,że do śmietnika jest wykroczeniem i podlega karze.A to jest różnica.
CYTAT (feltd)
albo ze woreczek bedzie zanieczyszczał powietrze przez 100 lat.

A to to nie ja napisałem a napisała użytkowniczka o nicku ggggk,że stwierdził tak weterynarz.
CYTAT (ggggk)
Teoria jest taka co złego to psy........i ich własciciele( kiedyś zapytałam weterynarza o woreczki - sklep a on na to że ten woreczek będzie się rozkładał ze 100 lat i zanieczyszczał powietrze).

W głowie to Tobie się pomieszało nie mi.I kto tu jest oszołom?
CYTAT (Andrzej_2.0)
Jest zakaz niszczenia, a chodzenie to raczej nie niszczenie.
 
Ale niem też przepisu,który stwierdza,że możesz chodzić po trawniku.Jest natomiast przepis,który określa jak i po czym powinien poruszać się pieszy.Teoretycznie przy chodzeniu zadeptujesz trawę i ją niszczysz a to iuż podlega karze..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:52  
Cytuj
Są mieszkańcy Stalowej Woli, którzy posiadają konie i nie wymagają uzgodnień od miasta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:55  
Cytuj
CYTAT (Feniks)
Ale niem też przepisu,który stwierdza,że możesz chodzić po trawniku.Jest natomiast przepis,który określa jak i po czym powinien poruszać się pieszy.Teoretycznie przy chodzeniu zadeptujesz trawę i ją niszczysz a to iuż podlega karze..


Zacytuj ten przepis, który określa jak i po czym powinien poruszać sie pieszy. Tylko nie wyjedź z kodeksem drogowym ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:57  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
A jak bym chciał mieć konia w domu to miasto ma mi zapewnić udogodnienia

Jeżeli pobiera podatek od jego posiadania to jak najbardziej a za psa pobiera.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Są mieszkańcy Stalowej Woli, którzy posiadają konie i nie wymagają uzgodnień od miasta.

Bo nie płacą podatku od jego posiadania.
Kodeks Drogowy właśnie określa jak powinien poruszać się pieszy i nie rozumię dlaczego miałbym jak to nazwałeś z nim nie wyjeżdżać?
Pomijając przepisy to jest jeszcze dobre wychownie,które wynosi się z domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 23:06  
Cytuj
A czy określa chodzenie po lesie?
Co jest złego w chodzeniu po trawie? A jeśli chodzi o wychowanie to sprzątanie po psie też należy do szeroko rozumianej kultury. A to powinno wynosić się z domu. Prostak i cham nie sprząta. To proste.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 23:25  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
A czy określa chodzenie po lesie?

Nie nie określa bo tam nie obowiązuje ponieważ jest całkowity zakaz wjazdu do lasu.Ty jako kierowca powinieneś o tym wiedzieć.A czy w lesie masz obowiązek sprzątać po psie?Pytanie za pytanie.
I tak dla Twojej wiadomości las to nie miasto i obowiązują zupełnie inne przepisy.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Co jest złego w chodzeniu po trawie?

Tak jak wcześniej napisałem,niszczenie przez zadeptywanie.Tak ciężko zrozumieć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 24 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 23:31  
Cytuj
np...codzienne chodzenie od klatki w bloku, w którym mieszkamy do przystanku, tą samą trasą po trawniku niszczy tę zieleń....a za niszczenie zieleni należy się mandat...a wogóle to, czytając wszelkie komentarze, jedno nasuwa się na myśl, potrzeba duuuużo psychologów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 23:34  
Cytuj
Ktoś ma konia i chyba się cieszy ze moze go przewozic w przyczepce i jest to dopuszczone. I na pewno jakby to bylo zabronione to domagaliby sie tego.
A ja nie jestem za nie sprzątaniem tylko twierdze ze gdyby bylo wiecej pojemnikow do ktorych mozna wrzucic psie bobki to bylo by fajniej. Nic wiecej. Tak wyglada cywilizacja ze sie cos usprawnia a nie zakazuje.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 05:43  
Cytuj
Problem jak ludzie nie trzymaja na smyczy bardzo dozych psow i malych nie gryzie a jak skocza i ugryza to co bedzie kaganiec na ryj obowiazkowo bac sie mozna jak lataja i ludzie nie sluchaja jak sie mowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 06:11  
Cytuj
CYTAT
Problem jak ludzie nie trzymaja na smyczy bardzo dozych psow i malych nie gryzie a jak skocza i ugryza to co bedzie kaganiec na ryj obowiazkowo bac sie mozna jak lataja i ludzie nie sluchaja jak sie mowi
No dobrze, można nauczyć psa chodzić w kagańcu jak się go wychowuje od małego, a co radzisz mi, właścicielce psa porzuconego w wieku mniej więcej 10 lat, którego przygarnęłam już w tak podeszłym wieku i widocznie nigdy nikt mu nic na pysk nie zakładał, bo nie potrafi nauczyć się chodzić w kagańcu? Mam go dręczyć na stare lata, a poza tym jest mały i nikomu nie zagraża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Andrzej_2.0)
A czy określa chodzenie po lesie?

Nie nie określa bo tam nie obowiązuje ponieważ jest całkowity zakaz wjazdu do lasu.Ty jako kierowca powinieneś o tym wiedzieć.A czy w lesie masz obowiązek sprzątać po psie?Pytanie za pytanie.
I tak dla Twojej wiadomości las to nie miasto i obowiązują zupełnie inne przepisy.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Co jest złego w chodzeniu po trawie?

Tak jak wcześniej napisałem,niszczenie przez zadeptywanie.Tak ciężko zrozumieć?



Feniks Może i zakaz wjazdu jest ale chodzić nikt nie zabrania. I jak to sie ma do chodzenia po trawnikach? I tu i tu nie ma prawa które zezwala. Co więc począć? Ile to jeszcze czynności w naszym życiu nie określa prawo więc nie powinniśmy ich wykonywać. Co za głupota ;-)

Pytanie za pytanie? Tak oczywiście powinieneś posprzątać po psie w lesie. Tak samo jak nie zostawiaj tam butelek po napojach i petów tak samo nie zostawiaj gówna na ścieżce.
Tak, las to nie miasto. Na całe szczęście. W lesie pies ma spacerować na smyczy tak samo jak w mieście. Przepis ;-)
Niszczenie przez zadeptywanie? Masakra ;-)

Czy błonia nad Sanem to miasto czy las? Chodnika tam nie ma. Czy wolno wg przepisów tam spacerować? Czy to uznasz za zadeptywanie ;-)

Kończę, bo jak można rozmawiać z prostakiem, który szuka wymówki by nie wykonywać swoich obowiązków.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 09:06  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
Tak oczywiście powinieneś posprzątać po psie w lesie. Tak samo jak nie zostawiaj tam butelek po napojach i petów tak samo nie zostawiaj gówna na ścieżce.

Psa nie mam a sam nie załatwiam swoich potrzeb w lesie a tym bardziej śmieci,papierosów też nie palę.Idąc Twoim tokiem rozumowania to po sarnach.dzikach i innych zwierzętach powinien sprzatać leśniczy albo myśliwy.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Może i zakaz wjazdu jest ale chodzić nikt nie zabrania.

Nie może a na pewno,Chodzić nikt nie zabrania ale wjeżdżać już zabrania.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Tak, las to nie miasto. Na całe szczęście.

Dobrze,że to jeszcze rozrózniasz i zauważasz różnicę bo nie można porównywać terenów naturalnych do tych stworzonych przez cywilizację.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Czy błonia nad Sanem to miasto czy las?

Ty na prawdę tego nie wiesz?Nie potrafisz rozróżnić?
CYTAT (Andrzej_2.0)
Chodnika tam nie ma. Czy wolno wg przepisów tam spacerować? Czy to uznasz za zadeptywanie

Nie nie uznam bo o trawniki w mieście dbają odpowiednie służby czego nie robią na dzikich terenach miasta jakimi sa błonia i dlatego zadeptywanie uznaje za ich niszczenie.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Jak nie mam gdzie zaparkować to nie parkuje na trawniku...

A czemu nie?Przecież nic się nie stanie ,odjedziesz i będzie ok.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Kończę, bo jak można rozmawiać z prostakiem, który szuka wymówki by nie wykonywać swoich obowiązków.

Brakło argumentów zaczeło się wyzywanie od prostaków.Jakbyś czytal moje posty to wiedziałbyś,że nie posiadam psa.
Ty jesteś taki typowy serialowy Pawlak"Sąd Sądem ale prawda musi być po Twojej stronie"co widać po postach,które piszesz.Najeżdzasz na Nadbereżnego a sam zachowujesz się dokładnie tak samo czyli jak działał w opozycji wszystko było zle i niedobre a sam teraz jak robi to co krytykowal wcześniej to jest super i bardzo potrzebne.
Ps.
Specjalnie dla Ciebie cytat z mojego postu w tym wątku:
CYTAT (Feniks)
Osobiście mi nie przeszkadzają psie odchody na trawnikach i nie mam i nigdy nie miałem psa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
Problem jak ludzie nie trzymaja na smyczy bardzo dozych psow i malych nie gryzie a jak skocza i ugryza to co bedzie kaganiec na ryj obowiazkowo bac sie mozna jak lataja i ludzie nie sluchaja jak sie mowi


Matko dziewczyno cofnij się do podstawówki z tym pisaniem.Co to za atrakcja,trzymanie psa w bloku to nie mam pojęcia.Toż to męka i dla psa i dla właściciela.No i to niezapomniane hasło psiarzy-on nie gryzie,czy zagwarantujesz jeden z drugim na 100procent?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Problem jak ludzie nie trzymaja na smyczy bardzo dozych psow i malych nie gryzie a jak skocza i ugryza to co bedzie kaganiec na ryj obowiazkowo bac sie mozna jak lataja i ludzie nie sluchaja jak sie mowi


Matko dziewczyno cofnij się do podstawówki z tym pisaniem.Co to za atrakcja,trzymanie psa w bloku to nie mam pojęcia.Toż to męka i dla psa i dla właściciela.No i to niezapomniane hasło psiarzy-on nie gryzie,czy zagwarantujesz jeden z drugim na 100procent?

A zagwarantujesz mi, że Twoja żona nie narobi o mnie plotek, które doprowadzą do mojego załamania nerwowego, albo że sam Ty nigdy nie zrobisz mi na złość jak będę Twoją sąsiadką? Ludzi się trzeba obawiać najbardziej a nie zwierząt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 11:19  
Cytuj
To jak zwierzę porównujesz do człowieka to już jest coś nie halo.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 11:19  
Cytuj
FIODOR : To ja właścicielka psa nie jestem pewna czy czasem on mnie nie pogryzie, bo z tego co czytałam te karmy dla psów są doprawiane czymś co psuje mózgi czworonogów i żadnej gwarancji nie mam że mój pies bądź ze starości, czy choroby, czy z bólu na który nie umie się poskarżyć nie użre mnie kiedyś w kość ogonową. No ale żyć przecież jakoś trzeba, bo jakbyśmy się tak wszyscy bali to kto stanął by przy łóżku chorego na aids, czy gruźlicę, kto wyleczyłby trąd, czy ebole? Zdrowi ludzie są niebezpieczni bo nigdy nie wiadomo co w takim niby porządnym jak Kajetan siedzi, a Ty siejesz strach przed psami osiedlowymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
To jak zwierzę porównujesz do człowieka to już jest coś nie halo.
Napiszę więcej - wolę zwierzęta jak ludzi w swoim otoczeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To jak zwierzę porównujesz do człowieka to już jest coś nie halo.
Napiszę więcej - wolę zwierzęta jak ludzi w swoim otoczeniu.


A to już jest temat na inną historię.Jak chcesz psa trzymać w mieście to obowiązkowo na smyczy i kaganiec na mordę

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To jak zwierzę porównujesz do człowieka to już jest coś nie halo.
Napiszę więcej - wolę zwierzęta jak ludzi w swoim otoczeniu.


A to już jest temat na inną historię.Jak chcesz psa trzymać w mieście to obowiązkowo na smyczy i kaganiec na mordę

Mój pies jest staruszkiem ledwo chodzącym i nie jest w stanie dogonić nawet żółwia, weterynarz określił jego wiek na ok. 10 lat w chwili gdy go przygarnęłam a waży mniej jak 10 kg, więc kagańca mieć nie musi, a na smyczy chodzi wszędzie choć coraz częściej noszę go na rękach bo jest tak stary. Miał lichą młodość to choć starość godna mu się należy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 13:55  
Cytuj
juz widze policjanta ktory łapie dziecko i biegiem do prokuratury bo na trawe dziecko weszlo. Wezcie sie ludzie ogarnijcie. Srajace psy tez chodza po trawniku. Nie widzicie roznicy pomiedzy dzieckiem biegnacym po trawniku a gownem na niego zrobionym i pozastawionym ?
Jak cie nie stac na worek to oddaj psa do schroniska i juz. Mniejsze zło wejsc na ten trawnik, wziac reklamowke z biedronki albo jak jestes tak skąpy to po kanapce po drugim sniadaniu i wrzucic do smietnika to co narobił twoj pies. Gnijacy ziemniak i zuzyty kondon ze smietnika sie nie obrażą towarzystwem kupy twojego pieseczka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 14:53  
Cytuj
Widzę, że coraz więcej prawych, czystych, nieskazitelnych mądrali głos zabiera. Pies nasra-zło na maxa ale mamuśki wystawiające dupy swoich dzieci na trawę to w porządku. Czego taka mamuśka nie sprząta? Stanąć nad taką i drzeć ryja, żeby sprzątała. A o co chodzi z tym, że dziecko widzi trawkę i chce się na niej bawić? Albo, że dziecko chce pobiegać po trawce? Niech zapie(...) na boisko biegać po trawce, bo trawka pod blokiem nie jest do biegania. Mam nadzieję, że każde "dziecko chcące pobiegać po trawce" wbiegnie sobie na soczystego psiego kloca! Wam się ludzie we łbach poprzewracało, sfrustrowani jesteście i czepiacie się czego popadnie. A z palaczami co? Też problem, bo kiepy? A czy mądrala jeden z drugim nie wie, że kiep ulega rozkładowi? Nie mówię, żeby specjalnie rzucać i śmiecić ale bez jaj, że tragedią nieopisaną jest wyrzucenie kiepa na chodnik. I znowu... co na to mamuśki, jak złote dziecko żrąc loda ciapie na chodnik, a potem rzuca plastikowy patyczek gdzie popadnie? Do ściery, sprzątać chodnik, zbierać patyki. Kilka kulturalnych osób piszących w temacie przepraszam za chamski ton wypowiedzi ale szlag mnie już trafia na te bzdety. Reszta- nieumiejąca pisać na temat i płacząca nad gównami i kiepami powinna znaleźć sobie zajęcie, żeby wam się mocniej nie pomieszało, bo wam w końcu zacznie przeszkadzać, że ktoś koło was oddycha. Tobie Paranormalna współczuję, bo przez takich nawiedzonych co się tu udzielają to pewnie aż strach wyjść z psem... Miło czytać co piszesz, cieszy, że są jeszcze dobrzy i normalni ludzie. A wam sfrustrowani narzekacze życzę wiele psich gówien pod oknami to może wtedy nie będziecie w nich sterczeć i patrzeć do czego jeszcze by się tu przywalić. Trochę mi was szkoda jednak, bo strasznie nudne życie musicie mieć skoro macie takie problemy.... A żeby było na temat, sprzątać się powinno ale tyczy to wszystkich. Większe zło to rzucona na chodnik rozbita butelka, a nie psia kupa ale co ja tam wiem.... A teraz czekam na morze nienawiści frustratów skierowane w moją stronę hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »