NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Antykoncepcja po porodzie,
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 08:28  
Cytuj
Czasami dla dobra dziecka, czy któregoś z małżonków należy się powstrzymać od seksu.
Człowiek nie jest zwierzęciem - ma rozum i powinien go używać !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 08:28  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 08:56  
Cytuj
Rozumiem wszystko... rozumiem że można się bać hormonów karmiąc dzidziusia. ale jeżeli ktoś dba o zdrowie swojego dziecka to chcę go karmić jak najdłużej. Czyli na przykład rok... I co według ciebie rozumny człowiek powinien się na przykład rok powstrzymać od stosunku? Już nie Już nie przesadzajmy...zapytaniemlotek: poza tym wątek nie dotyczy tego czy i jak uprawiać sex i przekonań religijnych, tylko metod antykoncepcji...
Poszukaj sobie informacji na ogólnopolskich forach bo tu są same mądrale i hejterzy... poczytaj sobie o implantach. Podobna całkiem OK metoda a jak nie to wkładka mechaniczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
I co według ciebie rozumny człowiek powinien się na przykład rok powstrzymać od stosunku?


a jak mąż wyjeżdża na rok do pracy za granicę, to co wtedy robi rozumny człowiek?
idzie na lewiznę ???

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 10:57  
Cytuj
Dobre, Tama33 - zamiast stosować [jakże śmiertelne pigułki czy wkładki] wyślij męża za granicę smiech2 problem rozwiązany umiech good nie dość, że zaoszczędzisz na tabletkach, prezerwatywach czy wkładkach to jeszcze coś zarobi za granicą;) a tak poważnie to zamknij ten temat i poszukaj na "normalnym' forum gdzie wypowiedzą się młode matki a nie mężczyźni albo bezdzietne dewotki ;)potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 11:25  
Cytuj
to było pytanie do Ciebie, a nie do niej umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 14:18  
Cytuj
nie zmieniajmy tematu. Nie schodźmy na temat patologicznych rozbitych rodzin, nie tego dotyczy wątek. Jak mąż musi wyjechać za granicę za pieniędzmi- uważam, że żona powinna jechać za nim ;) ale to moje zdanie. Wątek dotyczy antykoncepcji, uprzejmie przypominam;)zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 21:47  
Cytuj
Rsta proszę Cię czemu nikt mu bana nie da bo mnie szlak juz trafia z.tym jego popedem ku KK...

Nikt nie zna sytuacji dziewczyny nikt niewie czy to jej widzimisię czy może przesłanki zdrowotne a już oceniacie. Sama niemoge sobie pozwolić na kolejną ciążę no chyba.ze stanę się meczenica urodze i umrę lub umrę w.trakcie ciąży bo przerwę leczenie. Sama miałam dylemat z antykoncepcja dużo dużo przerobilam rozmów o antykoncepcji jeśli np chodzi o implant fajna sprawa ma się spokój na długi czas ale w sumie jednorazowy wydatek 800-1000zł mało kto od tak wyda w naszym grodzie taka kasę tez niewiadomo jak organizm zareaguje na hormony które same się uwalniają. Z tabletkami czy zastrzyki poprostu się odstawi. Siostra miała wkładkę hormonalna no za duża dawka hormonów nie mogła funkcjonalnowac musiała usunąć. Dlatego najlepiej porozmawiać z lekarzem dobrać coś dla siebie. Teraz po ciąży do 3-4mc po porodzie hormony się.normuja po tej ciążowej bombę hormonalnej lekarz pewnie też hedzie.ciekaw czy wcześniej już hormony były zazywane i jak,z samopoczuciem było.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:02  
Cytuj
Pytająca dowiedziała się bardzo dużo, oczywiście najmniej otrzymała informacji na zadane pytanie boks

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Pytająca dowiedziała się bardzo dużo, oczywiście najmniej otrzymała informacji na zadane pytanie boks



Ja w pierwszym swoim komentarzu napisałam jakie ma warianty biorąc pod uwagę ze kp ma 3opcje hormonalne.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 22:20  
Cytuj
Pisałem tylko ogólnie o tej reszcie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2016r. 23:10  
Cytuj
Wiem ale mam nadzieje ze w balaganie tego postu jednak autorka mój komentarz zauważy :-)

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 08:58  
Cytuj
alaalo czy nie przeraża cie wizja ze antykoncepcja hormonalna baardzo często doprowadza do nowotworów piersi czy innych narządów?
Na razie nie myślisz o tym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 12:47  
Cytuj
to się nazywa życie chwilą ... umiech ... później mnie nie interesuje

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 14:45  
Cytuj
Nie przeraża mnie to bo juz 3rok walczę z nowotworem.

Niczym w tej dziedzinie mnie nie zaskoczysz.

Proszę Cię Persymona za przeproszeniem przestań pier... Tylko żeby pierd... Zacznij normalnie ludziom doradzać jeśli na jakiś temat niemasz jakiś informacji które mogą pomóc osobie pytajacej weź ominąć post.
Druga sprawa bądź konsekwentna w swoich wypowiedziach bo przy aborcji czy tabletce po tak gorliwie nawoływałas kobety ze jest tyle metod antykoncepcji prezerwatywy, tabletki. A teraz zwrot o 180st.. po pierwsze po to lekarz robi wywiad przed dobraniem hormonów lub metody antykoncepcji kobiecie aby była ona dla niej najbezpieczniejsza. No ale niewiem do jakiego ty lekarza chodzisz. Jeżeli kobieta jest w grupie ryzyka ma robione a przynajmniej powinna mieć badania pod katem mutacji genów. Tabletki, wkładki plastry itd nie powodują są jednym z czynników które mogą uaktywnić komórki rakowe. tak samo jak palacz może zachorować na raka pałac 2paczki dziennie a nie musi, ktoś inny będąc biernym płaczem zachoruje na raka płuc. Czego ey nie rozumiecie.. Jak przy aborcji poruszono ze prezerwatywy są zawodne to atakowaliscie ze nie tylko facet ma się zabezpieczyć ale i kobieta.

Normalnie ściana wszyscy tak chętnie umoralniaja w necie bo mają zapewne smutne życie w realu.
Gwiazda w necie... w świecie.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 15:19  
Cytuj
Spiralka miedziana i problem z glowy na 5 lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 15:19  
Cytuj
Spiralka miedziana i problem z glowy na 5 lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 15:19  
Cytuj
Spiralka miedziana i problem z glowy na 5 lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 15:19  
Cytuj
Spiralka miedziana i problem z glowy na 5 lat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 15:27  
Cytuj
alaala chyba mnie z kimś pomyliłaś,nigdy nie nawoływałam do tabletek czy prezerwatyw!!co za brednie!Jestem przeciwna aborcji,ale nigdy nie pochwalałam antykoncepcji,co najwyżej naturalne metody,które u mnie sie sprawdz.w 100proc.,a smutne życie masz niestety Ty, no szczerze współczuję tych wsz. problemów,ja odpukać cieszę się wszystkim co w życiu najważniejsze i nie biegam po lekarzach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 15:31  
Cytuj
dlatego czuję sie jak najbardziej kompetentna żeby udzielać się na forum, może ktoś dzieki moim radom skorzysta i będzie również mógł rozwiązać jakiś problem, bo twoje rady, wybacz,ale chyba nikt nie chciałby borykać sie z takimi problemami,więc po co ty sie udzielasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 15:34  
Cytuj
skoro masz tyle problemów to chyba nie jesteś wzorem do naśladowania żeby pouczać innych,pouczać mogą chyba ci którzy ich nie maja i wiedzą jak to osiągnąć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 16:00  
Cytuj
No tak nie jestem wzorem do naśladowania? przepraszam bardzo czy to ze mam nowotwór który pozbawił mnie matki we wczesnym dzieciństwie robi ze mnie tredowata?
Wpisz sobie w okienku swój nikt zaznacz forum odszukaj swoje posty i sprawdź swoje wpisy. Gdyby była opcja wklejania screenów to bym wszystkie co do jednego Tu Ci wyliczyla. Zauważ że u Ciebie jest tak jeśli ktoś zasypane Cie argumentami wycofujesz się z dalszej dyskusji. Nie pierdziel ze hormony powodują raka są jednym z wielu czynników. Tak samo ty skoro stosujesz metody naturalne możesz zachorować na raka defacto konkretnie ze spraw kobiecych. Nie wprowadzaj w błąd ludzi.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 22 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 16:49  
Cytuj
Autorka pytała i w sumie nic się nie dowiedziała.
Idź dziewczyno do ginekologa najlepiej Ci doradzi. Ile osób tyle będzie opinii. Jednej pasuje to drugiej co innego.
Lekarz dobierze coś pod Ciebie choć z tego co wiem to wielkiego wyboru nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 20:04  
Cytuj
Alaaalo!Nigdy nie pisałam o tabletach ani gumach i nie pierdziel mi tu,a co do zasypywania argumentami,no cóż jeżeli widzę, że ktoś ma totalnie odmienne i głupie zdanie na jakiś temat to nie podejmuje dłuższych dyskusji z reguły, zakładając że z głupim nie ma co dyskutować!!,a skoro Ty borykasz się z wieloma probl. to chyba znaczy,że być może coś tu zawiodło,trochę pokory dziewczyno,wyobraź sobie że czasem ktoś może wiedzieć lepiej od Ciebie,widzę, że nawołujesz tylko do złego,to się akurat dobrze sprzedaje, gorzej propagować coś prawego,moralnego, a ja właśnie staram sie to robić i zapewniam na wlasnym przykładzie że to wychodzi tylko na dobre!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2016r. 21:16  
Cytuj
Tak zawiodła genetyka. Więcej pokory Persymona mniej krzyku więcej argumentów i czytania ze zrozumieniem.

Przykładowo jeśli ktoś pyta gdzie kupi świnie chce wiedzieć gdzie kupi świnie a nie gdzie mają kozy na promocji.

Tak właśnie wyglądają twoje komentarze ktoś pyta o jedno ty piszesz drugie.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »